- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1423)
AGD (218)
AGD małe (116)
Komputery i tablety (506)
Smartfony i zegarki (670)
Foto i kamery (28)
Gaming (51)
Fitness i sport (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina,IPS | |
| 128 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina,IPS | |
| 256 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina,IPS | |
| 512 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 256 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 512 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 128 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 12000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Wyświetlacz: | Nie |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | 950 |
| Liczba tostów: | 2 |
| Funkcje: | Tacka na okruchy, Rozmrażanie |
| Funkcje dodatkowe: | 6-stopniowa regulacja stopnia opiekania, Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne centrowanie pieczywa, Podgrzewanie... |
| Wykonanie obudowy: | Stal nierdzewna |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 10000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 4000 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
129 zł
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 8000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
Zakres od A do G
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 256 | |
| 8 | |
| Apple M3, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 18 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 128 | |
| 8 | |
| Apple M3, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 18 |
Zakres od A do G
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody |
| Funkcje dodatkowe: | Lampka kontrolna |
| 1 | |
| 850 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
Sugerowana cena producenta:
57,99 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody |
| Funkcje dodatkowe: | Lampka kontrolna, Podświetlony przycisk włączenia i wyłączenia |
| 1.7 | |
| 2000 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Bezpieczny w dotyku, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody, Podświetlenie wnętrza |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączenie, Bezpieczna odchylana pokrywka z blokadą, Dwustronny wskaźnik poziomu wody, Kontroler Strix... |
| 1.7 | |
| 2200 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
Zakres od A do G
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina,IPS | |
| 512 | |
| 8 | |
| Apple M3, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 18 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina,IPS | |
| 128 | |
| 8 | |
| Apple M3, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 18 |
Zakres od A do G
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 12000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 25600 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
729 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Bezpieczny w dotyku, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody, Podświetlenie wnętrza |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączenie, Bezpieczna odchylana pokrywka z blokadą, Dwustronny wskaźnik poziomu wody, Kontroler Strix... |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
Wartość poza zestawem:
298,99 zł
Zakres od A do G
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 256 | |
| 8 | |
| Apple M3, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 18 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 512 | |
| 8 | |
| Apple M3, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 18 |
Zakres od A do G
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 1000 | |
| 8 | |
| Apple M3, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 18 |
Zakres od A do G
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 512 | |
| 8 | |
| Apple M3, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 18 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 128 | |
| 8 | |
| Apple M3, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 18 |
Zakres od A do G
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 26000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
269 zł
| Dominujący kolor: | Przezroczysto-biały |
|---|---|
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1000 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |