- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (8)
AGD małe (67)
Smartfony i zegarki (1)
Fitness i sport (1)
Dom (207)
Warsztat i ogród (2)
Artykuły dla zwierząt (203)
Zabawki i LEGO (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 20 |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Malowany proszkowo |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Antypoślizgowa podstawa, Mechanizm pedału, Szczelnie zamykająca się pokrywa... |
| Rodzaj: | Kosz |
| Przeznaczony do: | Do biura, Do domu |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Wysokość [cm]: | 46.7 |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 20 l, 1 x wyjmowany pojemnik |
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 12 |
| Kolor: | Srebrny |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Antypoślizgowa podstawa, Szczelnie zamykająca się pokrywa, Wbudowana blokada zapobiegająca przechyleniu |
| Rodzaj: | Kosz |
| Przeznaczony do: | Do biura, Do domu |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Wysokość [cm]: | 41.1 |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 12 l, 1 x wyjmowany pojemnik |
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 12 |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Malowany |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Antypoślizgowa podstawa, Szczelnie zamykająca się pokrywa, Wbudowana blokada zapobiegająca przechyleniu |
| Rodzaj: | Kosz |
| Przeznaczony do: | Do biura, Do domu |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Wysokość [cm]: | 41.1 |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 12 l, 1 x wyjmowany pojemnik |
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 5 |
| Kolor: | Srebrny |
| Rodzaj wykończenia: | Malowany proszkowo |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Antypoślizgowa podstawa, Mechanizm pedału, Wbudowana blokada zapobiegająca przechyleniu |
| Rodzaj: | Kosz |
| Przeznaczony do: | Do biura, Do domu |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Wysokość [cm]: | 29.1 |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 5 l, 1 x wyjmowany pojemnik |
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 5 |
| Kolor: | Srebrny |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Antypoślizgowa podstawa, Łatwe czyszczenie, Szczelnie zamykająca się pokrywa... |
| Rodzaj: | Kosz |
| Przeznaczony do: | Do biura, Do domu |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Wysokość [cm]: | 29.1 |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 5 l, 1 x wyjmowany pojemnik |
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 3 |
| Kolor: | Platynowy |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Antypoślizgowa podstawa, Szczelnie zamykająca się pokrywa, Wbudowana blokada zapobiegająca przechyleniu |
| Rodzaj: | Kosz |
| Przeznaczony do: | Do biura, Do domu |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Wysokość [cm]: | 26.4 |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 3 l, 1 x wyjmowany pojemnik |
| Seria: | Bergamot & Musk |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 200 |
| Zasilanie: | Ręczny |
| Kompozycja zapachowa: | Bergamotka, Cedr, Jaśmin, Kardamon, Labdanum, Paczula, Pieprz, Wanilia, Żywica |
| Informacje: | |
| Rodzaj: | Ręczny |
| Typ: | Granulki |
|---|---|
| Kolor: | Beżowy |
| Informacje dodatkowe: | Akceptowalny przez wszystkie zwierzęta, Może być stosowany w połączeniu ze żwirkiem, Nie podrażnia... |
| Rodzaj: | Neutralizator |
| Przeznaczenie: | Dla kotów |
| Wyposażenie: | 1 x neutralizator 500 g |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Pochłaniacz zapachów |
| Przeznaczenie: | Do domu |
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Wyposażenie: | Kabel usb - usbc, Nakładka z taśmą dwustronną |
| Typ: | Granulki |
|---|---|
| Kolor: | Beżowy |
| Informacje dodatkowe: | Akceptowalny przez wszystkie zwierzęta, Może być stosowany w połączeniu ze żwirkiem, Nie podrażnia... |
| Rodzaj: | Neutralizator |
| Przeznaczenie: | Dla kotów |
| Wyposażenie: | 4 x neutralizator 500 g |
Wartość poza zestawem:
34,12 zł
| Typ: | Granulki |
|---|---|
| Kolor: | Beżowy |
| Informacje dodatkowe: | Akceptowalny przez wszystkie zwierzęta, Może być stosowany w połączeniu ze żwirkiem, Nie podrażnia... |
| Rodzaj: | Neutralizator |
| Przeznaczenie: | Dla kotów |
| Wyposażenie: | 3 x neutralizator 500 g |
Wartość poza zestawem:
25,59 zł
| Typ: | Granulki |
|---|---|
| Kolor: | Beżowy |
| Informacje dodatkowe: | Akceptowalny przez wszystkie zwierzęta, Może być stosowany w połączeniu ze żwirkiem, Nie podrażnia... |
| Rodzaj: | Neutralizator |
| Przeznaczenie: | Dla kotów |
| Wyposażenie: | 2 x neutralizator 500 g |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Rodzaj produktu: | Wkład zapachowy |
| Liczba szt w opakowaniu: | 5 |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Informacje: | |
| Rodzaj produktu: | Wkład zapachowy |
| Liczba szt w opakowaniu: | 5 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Wysokość [cm]: | 7.98 |
| 63 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 25 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x koncentrator, 1 x pierścień zapachowy |
| Typ suszarki: | Cyfrowa |
| Moc [W]: | 1600 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 3 |
| Liczba zakresów temperatury: | 7 |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
Sugerowana cena producenta:
649 zł