- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (8)
AGD małe (67)
Smartfony i zegarki (1)
Fitness i sport (1)
Dom (207)
Warsztat i ogród (2)
Artykuły dla zwierząt (203)
Zabawki i LEGO (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Perełki |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do prania |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Seria zapachowa: | Spring Awakening |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły,Senior |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Hydrolizowana wątroba wieprzowa 3.5%, Juka 0.005%, Kukurydza, Mięso 20%, Suszona miazga jabłkowa 1%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 20%, Tłuszcz drobiowy, Konserwanty, Olej z łososia, Popiół surowy 4.8%, Przeciwutleniacze... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, Enterococcus faecium, Fosfor 0.7%, Jod, Kwas foliowy, Mangan, Miedź, Niacynamid... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [g]: | 12000 |
| Typ: | Sucha |
| Cechy: | Bogata w kwasy tłuszczowe Omega, Dla psów z nadwagą, Pełnoporcjowa, Redukcja intensywności zapachu odchodów... |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z tuńczykiem i ziołami |
| Waga: | 9 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Suszona wołowina 30%, Suszony tuńczyk 4%, Suszone drożdże piwne 0.2%, Hydrolizowana wątroba kurczaka 3%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Olej z łososia 0.5%, Tłuszcz drobiowy, Tłuszcz surowy 20%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.45%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 1.5%, Glukozamina, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Siarczan chondroityny, Tauryna, Wapń 2.5%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [g]: | 9000 |
| Typ: | Sucha |
| Cechy: | Bogata w kwasy tłuszczowe Omega, Hipoalergiczna, Nie zawiera grochu, Pełnoporcjowa... |
| Przeznaczenie: | Do dyfuzora, Do nawilżaczy |
|---|---|
| Rodzaj: | Olejek aromatyczny |
| Informacje: | |
| Typ: | Zapachowy |
| Kolor: | Czarny |
| Seria zapachowa: | Soczysta cytryna |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Informacje: | |
| Waga [g]: | 150 |
| Właściwości: | Czyszcząca piana, Higiena, Ochrona przed osadzaniem się kamienia, Świeżość |
Sugerowana cena producenta:
18,99 zł
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Informacje: | , |
| Seria: | 3Volution |
| Kompozycja zapachowa: | Wiosenne przebudzenie |
| Pojemność [ml]: | 20 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Informacje: | |
| Seria: | Aroma mist |
| Kompozycja zapachowa: | Biała peonia i kwitnący jaśmin |
| Pojemność [ml]: | 20 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Gluten pszenny, Hydrolizowana chrząstka, Mączka z aksamitki, Pszenica, Ryż, Wysłodki buraczane |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Hydrolizowane białko zwierzęce, Suszone białko drobiowe, Suszone białko wieprzowe... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Klinoptylolit pochodzenia osadowego, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [g]: | 3000 |
| Typ: | Sucha |
| Cechy: | Redukcja intensywności zapachu odchodów |
| Seria zapachowa: | Morska |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Informacje: | |
| Waga [g]: | 45 |
| Właściwości: | Ułatwia utrzymanie toalety w czystości, Zapewnia świeżość, Zapewnia świeżość i długotrwały zapach |
| Seria zapachowa: | Lawenda |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Informacje: | |
| Waga [g]: | 150 |
| Właściwości: | Ochrona przed osadzaniem się brudu, Zapewnia świeżość i długotrwały zapach |
Sugerowana cena producenta:
18,99 zł
| Rodzaj produktu: | Perełki |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do prania |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Seria zapachowa: | Gold Orchid and Vanilla |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Skład: | Bawełna |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 64 |
| Seria: | Daily Protect Long |
| Rozmiar: | L |
| Informacje dodatkowe: | Oddychające |
| Rodzaj produktu: | Perełki |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do prania |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Seria zapachowa: | Spring Awakening |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Skład: | Bawełna |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 64 |
| Seria: | Daily Protect Long - świeży zapach |
| Rozmiar: | L |
| Informacje dodatkowe: | Oddychające |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Indyk z kaczką |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.6 |
| Skład: | Juka 0.005%, Ryż biały 25%, Ryż łamany 25%, Suszone mięso drobiowe 5%, Suszone mięso indycze 11%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 22%, Oleje i tłuszcze surowe 14%, Tłuszcz drobiowy, Konserwanty, Olej z łososia, Popiół surowy 6.5%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 0.9%, Jod, Kwas foliowy, Mangan, Miedź, Niacynamid, Selen, Wapń 1.4%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [g]: | 12000 |
| Typ: | Sucha |
| Cechy: | Bogata w kwasy tłuszczowe Omega, Hipoalergiczna, Pełnoporcjowa, Redukcja intensywności zapachu odchodów... |
| Seria zapachowa: | Sosna |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Informacje: | |
| Waga [g]: | 150 |
| Właściwości: | Ochrona przed osadzaniem się brudu, Zapewnia świeżość i długotrwały zapach |
Sugerowana cena producenta:
18,99 zł
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Informacje: | |
| Seria: | Aroma mist |
| Kompozycja zapachowa: | Pola lawendy i niebieskie dzwonki |
| Pojemność [ml]: | 20 |
| Rodzaj produktu: | Perełki |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do prania |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Seria zapachowa: | Unstoppables Fresh |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Patyczki |
|---|---|
| Kompozycja zapachowa: | Cedr |
| Wykonanie: | Drewno |
| Cechy: | Intensywność zapachu regulowana ilością patyczków |
| Wymiary [cm]: | 23 x 0.5 |
| Przeznaczenie: | Dla kota |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Zbrylający |
| Kolor: | Żółty |
| Materiał wykonania: | Drewno |
| Właściwości: | Biodegradowalny, Pozostawia przyjemny zapach, Wysoka chłonność |
| Skład: | Adhesive, Cellulose, Polacrylate (AGM), Polyester, Polyethylene, Polypropylene |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 80 |
| Seria: | Daily Fresh Normal |
| Rozmiar: | N |
| Informacje dodatkowe: | Bardzo dobre właściwości wchłaniające, Delikatnie perfumowane, Długotrwały komfort, Neutralizują nieprzyjemny zapach... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Informacje: | |
| Seria: | Freshmatic |
| Kompozycja zapachowa: | Owocowa Sangria z przyprawami |
| Pojemność [ml]: | 250 |
Sugerowana cena producenta:
22,99 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kaczka z indykiem |
| Waga: | 2.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Juka 0.005%, Ryż biały 25%, Ryż łamany 25%, Surowe mięso indyka 11%, Suszone mięso drobiowe 5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 22%, Oleje i tłuszcze surowe 14%, Tłuszcz drobiowy, Konserwanty, Olej z łososia, Popiół surowy 6.5%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 0.9%, Jod, Mangan, Miedź, Niacynamid, Pierwiastki śladowe, Selen, Wapń 1.4%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [g]: | 2500 |
| Typ: | Sucha |
| Cechy: | Bogata w kwasy tłuszczowe Omega, Hipoalergiczna, Redukcja intensywności zapachu odchodów... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj: | Odświerzacz samochodowy tropikalny 750ML |
| Informacje: | Działanie żrące |