- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (8)
AGD małe (67)
Smartfony i zegarki (1)
Fitness i sport (1)
Dom (207)
Warsztat i ogród (2)
Artykuły dla zwierząt (201)
Zabawki i LEGO (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Sterowanie: | Elektroniczne |
|---|---|
| Moc [W]: | 15 |
| Pojemność zbiornika na wodę [l]: | 0.3 |
| Poziom hałasu [dB]: | 36 |
| Zabezpieczenia: | Brak |
| Funkcje dodatkowe: | Aromaterapia, Budzik, Funkcja nawilżacza, Odtwarzacz Bluetooth, Podświetlenie LED |
| Kolor: | Biało-brązowy |
| Wyposażenie: | Brak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 3 |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj wykończenia: | Malowany proszkowo |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Mechanizm pedału, Szczelnie zamykająca się pokrywa |
| Rodzaj: | Kosz |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 3 l |
| Przeznaczony do: | Do biura, Do domu, Do łazienki |
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 3 |
| Kolor: | Żółty |
| Rodzaj wykończenia: | Malowany |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Antypoślizgowa podstawa, Mechanizm pedału, Szczelnie zamykająca się pokrywa |
| Rodzaj: | Kosz |
| Wyposażenie: | 1 x wyjmowany pojemnik |
| Przeznaczony do: | Do biura, Do domu |
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 3 |
| Kolor: | Jasnozielony |
| Rodzaj wykończenia: | Malowany |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Antypoślizgowa podstawa, Mechanizm pedału, Szczelnie zamykająca się pokrywa |
| Rodzaj: | Kosz |
| Wyposażenie: | 1 x wyjmowany pojemnik |
| Przeznaczony do: | Do biura, Do domu |
| Typ: | Węgiel aktywny kokosowy |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | Likwiduje nieprzyjemne zapachy które powstają podczas fermentacji |
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
| Waga [g]: | 238 |
| Zastosowanie: | Fermentacja |
| Wyposażenie: | 1 x filtr z wieczkiem, 1 x rurka fermentacyjna, 200 g węgla aktywnego kokosowego |
| Przeznaczenie: | Do fermentacji |
| Typ: | Węgiel aktywny kokosowy |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | Likwiduje nieprzyjemne zapachy które powstają podczas fermentacji |
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
| Waga [g]: | 234 |
| Zastosowanie: | Fermentacja |
| Wyposażenie: | 1 x filtr z wieczkiem, 1 x rurka fermentacyjna, 200 g węgla aktywnego kokosowego |
| Przeznaczenie: | Do fermentacji |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do suszarki |
| Rodzaj produktu: | Kapsułki |
| Informacje: | |
| Seria: | COCOON FA C 151 L |
| Typ: | Wkład |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | Długotrwałe działanie |
| Rodzaj: | Neutralizator |
| Waga [g]: | 300 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Wyposażenie: | 1 x neutralizator 300 g |
| Przeznaczenie: | Do pomieszczeń |
| Typ: | Zapachowy |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj: | Wkład |
| Przeznaczenie: | Do nawilżaczy, Do oczyszczaczy, Do osuszaczy |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Typ: | Zapachowy |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Wkład |
| Przeznaczenie: | Do nawilżaczy, Do oczyszczaczy, Do osuszaczy |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Rodzaj: | Ręczny |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do usuwania zapachów |
| Rodzaj produktu: | Neutralizator |
| Informacje: | |
| Kompozycja zapachowa: | Black |
| Seria: | Killer |
| Zasilanie: | Ręczny |
| Liczba wkładów w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Ręczny |
|---|---|
| Informacje: | |
| Kompozycja zapachowa: | Akcenty antystresowe, Cytrusy, Świeże nuty |
| Seria: | Killer |
| Zasilanie: | Ręczny |
| Rodzaj: | Zestaw |
|---|---|
| Informacje: | |
| Kompozycja zapachowa: | Frezja, Jaśmin |
| Trwałość zapachu: | Do 4 tygodni |
| Wykonanie: | Rattan, Szkło |
| Cechy: | Zapewnia intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 20.5 x 7.5 x 5.5 |
| Rodzaj: | Zestaw |
|---|---|
| Informacje: | |
| Kompozycja zapachowa: | Malina, Róża |
| Trwałość zapachu: | Do 4 tygodni |
| Wykonanie: | Rattan, Szkło |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 7.5 x 20.5 x 5.4 |
| Rodzaj: | Zestaw |
|---|---|
| Informacje: | |
| Kompozycja zapachowa: | Drzewo sandałowe, Wanilia |
| Trwałość zapachu: | Do 4 tygodni |
| Wykonanie: | Rattan, Szkło |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 20.5 x 7.5 x 5.5 |
| Rodzaj: | Zestaw |
|---|---|
| Informacje: | |
| Kompozycja zapachowa: | Jedwab z orientalną orchideą |
| Trwałość zapachu: | Do 4 tygodni |
| Wykonanie: | Rattan, Szkło |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 20.5 x 7.5 x 5.5 |
| Rodzaj: | Zestaw |
|---|---|
| Informacje: | |
| Kompozycja zapachowa: | Świeżość letniego poranka |
| Trwałość zapachu: | Do 4 tygodni |
| Wykonanie: | Rattan, Szkło |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 20.5 x 7.5 x 5.5 |
| Waga [g]: | 300 |
|---|---|
| Kompozycja zapachowa: | Miód i jaśmin |
| Wymiary [cm]: | 9 x 7.5 |
| Rodzaj wosku: | Sojowy |
| Czas palenia [h]: | 45 |
| Naczynie świecy: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Zestaw |
|---|---|
| Kompozycja zapachowa: | Nuty kwiatowe, Nuty owocowe |
| Trwałość zapachu: | Do 3 tygodni |
| Wykonanie: | Drewno, Szkło |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 15.2 x 7.6 x 5 |
| Rodzaj: | Patyczki |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do domu |
| Rodzaj produktu: | Odświeżacz |
| Informacje: | |
| Kompozycja zapachowa: | Nuty cytrusowe i nuty piżmowe |
| Trwałość zapachu: | Do 6 tygodni |
| Wykonanie: | Szkło |
| Cechy: | Atrakcyjny zapach |
| Wymiary [cm]: | 7 x 7.5 x 24.5 |
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 20 |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Mechanizm otwierania: | Pedałowy |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Antypoślizgowa podstawa, Izoluje nieprzyjemne zapachy |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 20 l, 1 x wyjmowany pojemnik |
| Przeznaczenie: | Do biura, Do domu, Do kuchni, Do łazienki |
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 20 |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Malowany proszkowo |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Antypoślizgowa podstawa, Mechanizm pedału, Szczelnie zamykająca się pokrywa... |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 20 l, 1 x wyjmowany pojemnik |
| Przeznaczenie: | Do biura, Do domu |
| Informacje: | |
|---|---|
| Kompozycja zapachowa: | Lawenda, cyprys i eukaliptus |
| Trwałość zapachu: | do 45 dni |
| Seria: | Aroma mist |
Sugerowana cena producenta:
29,99 zł
| Kompozycja zapachowa: | Nuty kwiatowe z dominującym aromatem kwiatu lotosu, subtelne akcenty jaśminu i piżma |
|---|