- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (8)
AGD małe (67)
Smartfony i zegarki (1)
Fitness i sport (1)
Dom (207)
Warsztat i ogród (2)
Artykuły dla zwierząt (201)
Zabawki i LEGO (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Kompozycja zapachowa: | Cedr |
| Wykonanie: | Rattan, Szkło |
| Cechy: | Zapewnia intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 9.3 x 9.3 x 12.5 |
| Rodzaj: | Zestaw |
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Kompozycja zapachowa: | Czarna orchidea i lilia |
| Wykonanie: | Rattan, Szkło |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 9.3 x 9.3 x 12.5 |
| Rodzaj: | Patyczki |
| Pojemność [ml]: | 100 |
|---|---|
| Kompozycja zapachowa: | Nuta cytrusowa z aromatem świeżo ściętych lilii i piwonii |
| Wykonanie: | Rattan, Szkło |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 6.6 x 6.6 x 8 |
| Rodzaj: | Zestaw |
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 12 |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Mechanizm pedału |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 12 l |
| Typ: | Proszek |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | Długotrwałe działanie, Może być stosowany w połączeniu ze żwirkiem, Pomaga zapobiegać rozwojowi bakterii... |
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
| Wyposażenie: | 1 x pochłaniacz 450 g |
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 3 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Zapobieganie wydobywaniu się brzydkich zapachów |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 3 l |
| Typ: | Proszek |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | Wykonany z naturalnego mineralnego surowca |
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
| Wyposażenie: | 1 x pochłaniacz 450 g |
| Typ: | Proszek |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | Pozbawiony toksyn i szkodliwych substancji |
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
| Wyposażenie: | 1 x pochłaniacz 300 g |
| Typ: | Granulki |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | Pomaga zapobiegać rozwojowi bakterii, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety, Wchłania wilgoć... |
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
| Wyposażenie: | 1 x pochłaniacz 400 g |
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 30 |
| Kolor: | Jasnoniebieski |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Antypoślizgowa podstawa, Szczelnie zamykająca się pokrywa, Wbudowana blokada zapobiegająca przechyleniu |
| Rodzaj: | Kosz |
| Wyposażenie: | 1 x wyjmowany pojemnik |
| Pojemność [ml]: | 30 |
|---|---|
| Kompozycja zapachowa: | Pomarańcza, Zapach przypraw |
| Wykonanie: | Rattan, Szkło |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 20.5 x 7.5 x 5.5 |
| Informacje: | |
| Rodzaj: | Zestaw |
| Kompozycja zapachowa: | Lawenda, Trawa cytrynowa |
|---|---|
| Wymiary [cm]: | 8 x 9 |
| Rodzaj wosku: | Sojowy |
| Czas palenia [h]: | 50 |
| Naczynie świecy: | Szkło |
| Kompozycja zapachowa: | Cynamon i malina |
|---|---|
| Wymiary [cm]: | 9 x 7.5 |
| Rodzaj wosku: | Sojowy |
| Czas palenia [h]: | 35 |
| Naczynie świecy: | Tworzywo sztuczne |
| Kompozycja zapachowa: | Cedr, Drzewo sandałowe, Goździki, Jaśmin, Miód, Nuty drzewne i słodkie, Paczula, Piżmo, Róża |
|---|---|
| Wymiary [cm]: | 24 x 36 |
| Rodzaj wosku: | Sojowy |
| Czas palenia [h]: | 400 |
| Naczynie świecy: | Szkło |
| Kompozycja zapachowa: | Lawenda |
|---|---|
| Wymiary [cm]: | 9 x 7.5 |
| Rodzaj wosku: | Sojowy |
| Czas palenia [h]: | 35 |
| Naczynie świecy: | Tworzywo sztuczne |
| Kompozycja zapachowa: | Bergamotka, Bursztyn, Cytrusowa, Nuta paczuli, piżma i wanilii, Nuty drzewne, Nuty wodne, Nuty zielone |
|---|---|
| Wymiary [cm]: | 24 x 36 |
| Rodzaj wosku: | Sojowy |
| Czas palenia [h]: | 400 |
| Naczynie świecy: | Szkło |
| Pojemność [ml]: | 100 |
|---|---|
| Kompozycja zapachowa: | Grejpfrut |
| Wykonanie: | Rattan, Szkło |
| Cechy: | Zapewnia intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 6.6 x 6.6 x 8 |
| Rodzaj: | Zestaw |
| Pojemność [ml]: | 100 |
|---|---|
| Kompozycja zapachowa: | Figa i cytrusy |
| Wykonanie: | Rattan, Szkło |
| Cechy: | Zapewnia intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 6.6 x 6.6 x 8 |
| Rodzaj: | Zestaw |
| Pojemność [ml]: | 100 |
|---|---|
| Kompozycja zapachowa: | Bawełna |
| Wykonanie: | Rattan, Szkło |
| Cechy: | Intensywność zapachu regulowana ilością patyczków |
| Wymiary [cm]: | 6.6 x 6.6 x 8 |
| Rodzaj: | Zestaw |
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Kompozycja zapachowa: | Bursztyn i drzewo sandałowe |
| Wykonanie: | Rattan, Szkło |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 9.3 x 9.3 x 12.5 |
| Rodzaj: | Zestaw |
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Kompozycja zapachowa: | Bazylia i mandarynka |
| Wykonanie: | Rattan, Szkło |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 9.3 x 9.3 x 12.5 |
| Rodzaj: | Zestaw |
| Pojemność [ml]: | 100 |
|---|---|
| Kompozycja zapachowa: | Białe kwiaty, Cytrusowa, Nuty wodne |
| Wykonanie: | Rattan, Szkło |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 6.6 x 8 |
| Rodzaj: | Zestaw |
| Pojemność [ml]: | 100 |
|---|---|
| Kompozycja zapachowa: | Lawenda, Nuty wodne, Trawa cytrynowa |
| Wykonanie: | Rattan, Szkło |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 6.6 x 8 |
| Rodzaj: | Zestaw |
| Kompozycja zapachowa: | Bawełna |
|---|---|
| Wymiary [cm]: | 8 x 9 |
| Rodzaj wosku: | Sojowy |
| Czas palenia [h]: | 60 |
| Naczynie świecy: | Szkło |
| Pojemność [ml]: | 100 |
|---|---|
| Kompozycja zapachowa: | Nuta cytrusowa z aromatem białych kwiatów oraz rumu |
| Wykonanie: | Rattan, Szkło |
| Cechy: | Zapewnia intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 14 x 5 |
| Rodzaj: | Zestaw |
| Pojemność [ml]: | 100 |
|---|---|
| Kompozycja zapachowa: | Nuta paczuli, piżma i wanilii |
| Wykonanie: | Rattan, Szkło |
| Cechy: | Zapewnia intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 14 x 5 |
| Rodzaj: | Zestaw |
| Pojemność [ml]: | 100 |
|---|---|
| Kompozycja zapachowa: | Tytoń i imbir |
| Wykonanie: | Rattan, Szkło |
| Cechy: | Zapewnia intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 8 x 21 |
| Rodzaj: | Zestaw |
| Pojemność [ml]: | 100 |
|---|---|
| Kompozycja zapachowa: | Mięta i bazylia |
| Wykonanie: | Rattan, Szkło |
| Cechy: | Estetyczny wygląd, Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 14 x 5 |
| Rodzaj: | Zestaw |
| Pojemność [ml]: | 100 |
|---|---|
| Kompozycja zapachowa: | Jaśmin |
| Wykonanie: | Rattan, Szkło |
| Cechy: | Dyfuzor powietrza, Intensywność zapachu regulowana ilością patyczków... |
| Wymiary [cm]: | 8 x 6 |
| Rodzaj: | Zestaw |
| Pojemność [ml]: | 100 |
|---|---|
| Kompozycja zapachowa: | Nuta cytrusowa z aromatem białych kwiatów oraz rumu |
| Wykonanie: | Rattan, Szkło |
| Cechy: | Dyfuzor powietrza, Intensywność zapachu regulowana ilością patyczków... |
| Wymiary [cm]: | 8 x 6 |
| Rodzaj: | Zestaw |