- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (8)
AGD małe (67)
Smartfony i zegarki (1)
Fitness i sport (1)
Dom (207)
Warsztat i ogród (2)
Artykuły dla zwierząt (201)
Zabawki i LEGO (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj wosku: | Sojowy |
|---|---|
| Czas palenia [h]: | 60 |
| Kompozycja zapachowa: | Cytrusowa, Zielone rośliny |
| Naczynie świecy: | Szkło |
| Wymiary [cm]: | 8 x 9 |
| Waga [g]: | 230 |
| Rodzaj wosku: | Sojowy |
|---|---|
| Czas palenia [h]: | 200 |
| Kompozycja zapachowa: | Cytrusowa, Lawenda, Tytoń i imbir |
| Naczynie świecy: | Szkło |
| Wymiary [cm]: | 27 x 20 |
| Waga [g]: | 3500 |
| Rodzaj wosku: | Sojowy |
|---|---|
| Czas palenia [h]: | 60 |
| Kompozycja zapachowa: | Masło, karmel, truskawki, maliny oraz owoce leśne, Wanilia |
| Naczynie świecy: | Szkło |
| Wymiary [cm]: | 8 x 9 |
| Waga [g]: | 230 |
| Rodzaj wosku: | Sojowy |
|---|---|
| Czas palenia [h]: | 200 |
| Kompozycja zapachowa: | Bergamotka, Bursztyn, Cytrusowa, Nuta paczuli, piżma i wanilii, Nuty drzewne, Nuty wodne, Nuty zielone |
| Naczynie świecy: | Szkło |
| Wymiary [cm]: | 20 x 27 |
| Waga [g]: | 3500 |
| Rodzaj wosku: | Sojowy |
|---|---|
| Czas palenia [h]: | 80 |
| Kompozycja zapachowa: | Herbata i trawa cytrynowa |
| Naczynie świecy: | Szkło |
| Wymiary [cm]: | 12 x 12 |
| Waga [g]: | 600 |
| Rodzaj wosku: | Sojowy |
|---|---|
| Czas palenia [h]: | 200 |
| Kompozycja zapachowa: | Tuberoza i jaśmin |
| Naczynie świecy: | Szkło |
| Wymiary [cm]: | 20 x 27 |
| Waga [g]: | 3500 |
| Rodzaj wosku: | Sojowy |
|---|---|
| Czas palenia [h]: | 60 |
| Kompozycja zapachowa: | Tuberoza i jaśmin |
| Naczynie świecy: | Szkło |
| Wymiary [cm]: | 9 x 8 |
| Waga [g]: | 230 |
| Rodzaj wosku: | Sojowy |
|---|---|
| Czas palenia [h]: | 60 |
| Kompozycja zapachowa: | Bergamotka |
| Naczynie świecy: | Szkło |
| Wymiary [cm]: | 8 x 9 |
| Waga [g]: | 230 |
| Rodzaj wosku: | Sojowy |
|---|---|
| Czas palenia [h]: | 80 |
| Kompozycja zapachowa: | Czarna orchidea i lilia |
| Naczynie świecy: | Szkło |
| Wymiary [cm]: | 12 x 12 |
| Waga [g]: | 600 |
| Rodzaj wosku: | Sojowy |
|---|---|
| Czas palenia [h]: | 80 |
| Kompozycja zapachowa: | Tuberoza i jaśmin |
| Naczynie świecy: | Szkło |
| Wymiary [cm]: | 12 x 12 |
| Waga [g]: | 600 |
| Rodzaj wosku: | Sojowy |
|---|---|
| Czas palenia [h]: | 80 |
| Kompozycja zapachowa: | Bursztyn i drzewo sandałowe, Cytryna, Nuty korzenne i drzewne, Nuty słodkie, Piżmo |
| Naczynie świecy: | Szkło |
| Wymiary [cm]: | 12 x 12 |
| Waga [g]: | 600 |
| Rodzaj wosku: | Sojowy |
|---|---|
| Czas palenia [h]: | 200 |
| Kompozycja zapachowa: | Bursztyn i drzewo sandałowe, Nuty korzenne i drzewne, Nuty słodkie, Piżmo |
| Naczynie świecy: | Szkło |
| Wymiary [cm]: | 20 x 27 |
| Waga [g]: | 3500 |
| Rodzaj wosku: | Sojowy |
|---|---|
| Czas palenia [h]: | 60 |
| Kompozycja zapachowa: | Czarna orchidea i lilia |
| Naczynie świecy: | Szkło |
| Wymiary [cm]: | 8 x 9 |
| Waga [g]: | 230 |
| Rodzaj wosku: | Sojowy |
|---|---|
| Czas palenia [h]: | 60 |
| Kompozycja zapachowa: | Herbata i trawa cytrynowa |
| Naczynie świecy: | Szkło |
| Wymiary [cm]: | 8 x 9 |
| Waga [g]: | 230 |
| Rodzaj wosku: | Sojowy |
|---|---|
| Czas palenia [h]: | 60 |
| Kompozycja zapachowa: | Bazylia i mandarynka |
| Naczynie świecy: | Szkło |
| Wymiary [cm]: | 8 x 9 |
| Waga [g]: | 230 |
| Rodzaj wosku: | Sojowy |
|---|---|
| Czas palenia [h]: | 80 |
| Kompozycja zapachowa: | Cedr, Drzewo sandałowe, Goździki, Jaśmin, Miód, Nuty drzewne i słodkie, Paczula, Piżmo, Róża |
| Naczynie świecy: | Szkło |
| Wymiary [cm]: | 12 x 12 |
| Waga [g]: | 600 |
| Kompozycja zapachowa: | Nuty drzewne, ambrowe i owocowo-kwiatowe akcenty |
|---|---|
| Wymiary [cm]: | 7 x 7.5 x 24.5 |
| Pojemność [ml]: | 100 |
| Informacje: | |
| Rodzaj: | Patyczki |
| Przeznaczenie: | Do domu |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Wykonanie: | Szkło |
| Cechy: | Atrakcyjny zapach |
| Kompozycja zapachowa: | Kadzidło, Liście herbaty, Oud, Pieprz, Wetyweria |
|---|---|
| Seria: | Cashmere & Pepper |
| Pojemność [ml]: | 200 |
| Zasilanie: | Ręczny |
| Informacje: | |
| Rodzaj: | Ręczny |
| Rodzaj: | Pochłaniacz zapachów |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do domu |
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Kolor: | Biały |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Pochłaniacz zapachów |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla kota |
| Materiał: | Tworzywo ABS |
| Kolor: | Biały |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Granatowy, Zielony |
|---|---|
| Funkcje: | Z taśmą, Zapachowe |
| Pojemność [l]: | 60 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj: | Bentonitowy, Zbrylający |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla kota |
| Kolor: | Szary |
| Pojemność [l]: | 25 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał wykonania: | Bentonit |
| Waga [g]: | 1500 |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga: | 1.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Gluten pszenny, Hydrolizowana chrząstka, Konserwanty, Mączka z aksamitki wzniesionej, Ryż, Włókno roślinne... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 24%, Suszone białko drobiowe, Oleje i tłuszcze surowe 20%, Tłuszcze zwierzęce, EPA/DHA... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fruktooligosacharydy, Jod, Klinoptylolit pochodzenia osadowego, Mangan, Miedź, Minerały, Selen... |
| Cechy: | Redukcja intensywności zapachu odchodów, Zapewnia zdrowe zęby i dziąsła, Zdrowa skóra i błyszcząca sierść |
| Waga [g]: | 20000 |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga: | 20 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Suszona wołowina 30%, Suszony tuńczyk 4%, Suszone drożdże piwne 0.2%, Hydrolizowana wątroba kurczaka 3%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Olej z łososia 0.5%, Tłuszcz drobiowy, Tłuszcz surowy 20%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.45%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 1.5%, Glukozamina, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Siarczan chondroityny, Tauryna, Wapń 2.5%... |
| Cechy: | Bogata w kwasy tłuszczowe Omega, Hipoalergiczna, Nie zawiera grochu, Pełnoporcjowa... |
| Waga [g]: | 8000 |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga: | 8 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kukurydza, Mąka kukurydziana, Gluten kukurydziany, Pulpa buraczana, Ryż, Wyciąg z aksamitki wzniesionej... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 31%, Hydrolizowane białko zwierzęce, Izolat białka roślinnego, Suszone białko drobiowe... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Klinoptylolit pochodzenia osadowego, Luteina, Mangan, Miedź, Selen, Sole mineralne, Witamina A... |
| Cechy: | Pełnoporcjowa, Poprawia trawienie, Redukcja intensywności zapachu odchodów, Stabilizuje mikroflorę jelitową |
| Rodzaj: | Bentonitowy, Zbrylający |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla kota |
| Kolor: | Szary |
| Pojemność [l]: | 10 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał wykonania: | Bentonit |
| Kompozycja zapachowa: | Białe kwiaty, Cytrusowa, Śródziemnomorski |
|---|---|
| Wymiary [cm]: | 23 x 0.5 |
| Rodzaj: | Patyczki |
| Wykonanie: | Drewno |
| Cechy: | Wyselekcjonowane i naturalne składniki, Wysokiej jakości ręczne wykonanie produktu |
| Kompozycja zapachowa: | Brzoskwinia, Cedr, Cytryna, Gałka muszkatołowa, Jaśmin, Nuty drzewne, Nuty korzenne i drzewne, Nuty owocowe, Piżmo... |
|---|---|
| Wymiary [cm]: | 23 x 0.5 |
| Rodzaj: | Patyczki |
| Wykonanie: | Drewno |
| Cechy: | Wyselekcjonowane i naturalne składniki, Wysokiej jakości ręczne wykonanie produktu |