- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (8)
AGD małe (67)
Smartfony i zegarki (1)
Fitness i sport (1)
Dom (207)
Warsztat i ogród (2)
Artykuły dla zwierząt (201)
Zabawki i LEGO (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 25 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Mechanizm otwierania: | Pedałowy |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Ciche zamykanie, Izoluje nieprzyjemne zapachy, Odporność na uszkodzenia |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 25 l |
| Szerokość [cm]: | 28 |
| Wysokość [cm]: | 40.5 |
| Przeznaczony do: | Do biura, Do łazienki |
| Typ: | Proszek |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | Pomaga zapobiegać rozwojowi bakterii, Ulega rozkładowi, Wchłania wilgoć |
| Rodzaj: | Neutralizator |
| Waga [g]: | 250 |
| Zastosowanie: | Do klatek |
| Wyposażenie: | 1 x neutralizator 250 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Dla gryzoni |
| Typ: | Żel krzemionkowy |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | Wchłania wilgoć |
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
| Waga [g]: | 200 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Wyposażenie: | 1 x pochłaniacz 200 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Dla kotów |
| Żywotność [l]: | 35000 |
|---|---|
| Długość [cm]: | 9.5 |
| Szerokość [cm]: | 9.5 |
| Wysokość [cm]: | 14.5 |
| Miejsce montażu: | Miedzy wężem, a baterią, Miedzy wężem, a słuchawką |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Proszek |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | Pozbawiony toksyn i szkodliwych substancji |
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
| Waga [g]: | 450 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Wyposażenie: | 1 x neutralizator 450 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Dla kotów |
| Typ: | Zapachowy |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Rodzaj: | Wkład |
| Przeznaczenie: | Do nawilżaczy, Do oczyszczaczy, Do osuszaczy |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 3 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Antypoślizgowa podstawa, Szczelnie zamykająca się pokrywa, Wbudowana blokada zapobiegająca przechyleniu |
| Rodzaj: | Kosz |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 3 l, 1 x wyjmowany pojemnik |
| Szerokość [cm]: | 16.8 |
| Wysokość [cm]: | 26.4 |
| Przeznaczony do: | Do biura, Do domu |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
|---|---|
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| 35 | |
| Hipoalergiczny: | Nie |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
|---|---|
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| 15 | |
| Hipoalergiczny: | Nie |
| Typ: | Proszek |
|---|---|
| Informacje dodatkowe: | Pozbawiony toksyn i szkodliwych substancji, Produkt pochodzenia roślinnego, Ulega rozkładowi, Wchłania wilgoć... |
| Rodzaj: | Pochłaniacz |
| Waga [g]: | 300 |
| Zastosowanie: | Do kuwet |
| Wyposażenie: | 1 x pochłaniacz 300 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Dla kotów |
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 5 |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Malowany proszkowo |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Antypoślizgowa podstawa, Mechanizm pedału, Wbudowana blokada zapobiegająca przechyleniu |
| Rodzaj: | Kosz |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 5 l, 1 x wyjmowany pojemnik |
| Szerokość [cm]: | 20.5 |
| Wysokość [cm]: | 29.1 |
| Przeznaczony do: | Do biura, Do domu |
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 3 |
| Kolor: | Srebrny |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Antypoślizgowa podstawa, Szczelnie zamykająca się pokrywa, Wbudowana blokada zapobiegająca przechyleniu |
| Rodzaj: | Kosz |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 3 l, 1 x wyjmowany pojemnik |
| Szerokość [cm]: | 16.8 |
| Wysokość [cm]: | 26.4 |
| Przeznaczony do: | Do biura, Do domu |
| Typ: | Pedałowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 3 |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
| Mechanizm otwierania: | Nożny |
| Liczba komór: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Antypoślizgowa podstawa, Mechanizm pedału, Szczelnie zamykająca się pokrywa... |
| Rodzaj: | Kosz |
| Wyposażenie: | 1 x kosz na śmieci 3 l |
| Szerokość [cm]: | 16.8 |
| Wysokość [cm]: | 26.4 |
| Przeznaczony do: | Do biura, Do domu, Do kuchni, Do łazienki |
| Pojemność [l]: | 20 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Bentonit |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj: | Bentonitowy, Zbrylający |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Dla kota |
| Właściwości: | Ekonomiczny w użyciu, Niski poziom pylenia, Wchłania wilgoć i nieprzyjemną woń, Zatrzymuje zapachy |
Wartość poza zestawem:
83,79 zł
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Rodzaj: | Oliwka |
| Zastosowanie: | Do skórek |
| Wyposażenie: | 1x oliwka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Rodzaj: | Oliwka |
| Zastosowanie: | Do skórek |
| Wyposażenie: | 1x oliwka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Rodzaj: | Oliwka |
| Zastosowanie: | Do skórek |
| Wyposażenie: | 1x oliwka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Rodzaj: | Oliwka |
| Zastosowanie: | Do skórek |
| Wyposażenie: | 1x oliwka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Dyfuzor zapachowy z patyczkami |
|---|---|
| Wykonanie: | Mydlane płatki zapachowe, pudełko magnetyczne |
| Wymiary [cm]: | 25 |
| Informacje: |