- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD do zabudowy (7955)
AGD małe (8)
Dom (242)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (18)
Outlet (69)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pojemność [ml]: | 320 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość [cm]: | 4 |
| Wysokość [cm]: | 25.4 |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 55 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Szerokość [cm]: | 10.8 |
| Wysokość [cm]: | 23.4 |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Kolor: | Nero |
| Rodzaj produktu: | Wkładka ociekowa |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Długość [cm]: | 57.4 |
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 26 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Brąz szczotkowany |
| Szerokość [cm]: | 10.4 |
| Wysokość [cm]: | 33 |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
Sugerowana cena producenta:
189 zł
Sugerowana cena producenta:
9 zł
Sugerowana cena producenta:
340 zł
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 30 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Złoto szczotkowane |
| Szerokość [cm]: | 6.6 |
| Wysokość [cm]: | 7.4 |
| Cechy: | Long-Life trwała powłoka |
Sugerowana cena producenta:
305 zł
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 26 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Szerokość [cm]: | 10.4 |
| Wysokość [cm]: | 33 |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz |
| Kolor: | Chrom |
| Szerokość [cm]: | 15.3 |
| Wysokość [cm]: | 31.4 |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
Sugerowana cena producenta:
250 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Chrom |
| Szerokość [cm]: | 5.9 |
| Wysokość [cm]: | 29 |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
Sugerowana cena producenta:
210 zł
| Materiał: | Gąbka |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Przeznaczenie: | Do kuchni |
| Typ: | Zmywak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Cechy: | Dwustronny |
Sugerowana cena producenta:
25,90 zł
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 64 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Złoto szczotkowane |
| Szerokość [cm]: | 10.4 |
| Wysokość [cm]: | 33 |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
Sugerowana cena producenta:
49 zł
Sugerowana cena producenta:
199 zł
| Pojemność [ml]: | 250 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Przeznaczenie: | Do baterii i zlewozmywaków |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Seria producenta: | Kitchen Care |
Sugerowana cena producenta:
59 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz |
| Kolor: | Złoty |
| Szerokość [cm]: | 5.9 |
| Wysokość [cm]: | 28 |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
Sugerowana cena producenta:
280 zł
Sugerowana cena producenta:
289 zł
Sugerowana cena producenta:
219 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Silgranit |
| Kolor: | Tartufo-chrom |
| Szerokość [cm]: | 15.3 |
| Wysokość [cm]: | 31.4 |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz |
| Kolor: | Satynowa ciemna stal |
| Szerokość [cm]: | 15.3 |
| Wysokość [cm]: | 31.4 |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
Sugerowana cena producenta:
420 zł
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 64 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Stal szczotkowana |
| Szerokość [cm]: | 10.4 |
| Wysokość [cm]: | 33 |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
| Materiał: | Fibra, Poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | Żółto-różowy |
| Przeznaczenie: | Naczynia |
| Typ: | Zmywak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Cechy: | Dwustronny, Poręczny |
Sugerowana cena producenta:
49 zł