- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD do zabudowy (7955)
AGD małe (8)
Dom (242)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (18)
Outlet (69)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Rollmata |
|---|---|
| Przeznaczony do: | Do zlewozmywaków |
Sugerowana cena producenta:
79,90 zł
| Zastosowanie: | Do zlewozmywaków |
|---|---|
| Gwint przyłącza [cale]: | 3 1/2" |
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Zamykany |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
79 zł
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Pojemność zbiornika [ml]: | 500 |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Szerokość [cm]: | 7.6 |
| Wysokość [cm]: | 32.7 |
| Automatyczny: | Nie |
| Kolor: | Miedziane złoto |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 4 |
| Wysokość [cm]: | 25.4 |
| Kolor: | Chrom |
| Pojemność [ml]: | 320 |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Głębokość [cm]: | 10.4 |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
| Zastosowanie: | Do zlewozmywaków |
|---|---|
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/2" |
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
79 zł
Sugerowana cena producenta:
249 zł
Sugerowana cena producenta:
439 zł
Sugerowana cena producenta:
59 zł
| Materiał: | Mosiądz, Plastik |
|---|---|
| Pojemność zbiornika [ml]: | 350 |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Szerokość [cm]: | 8.9 |
| Wysokość [cm]: | 31.5 |
| Automatyczny: | Nie |
| Kolor: | Biały polarny |
Sugerowana cena producenta:
219 zł
| Rodzaj produktu: | Preparat |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do baterii i zlewozmywaków |
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Seria producenta: | Do armatury |
| Materiał: | Mosiądz, Silgranit |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 15.3 |
| Wysokość [cm]: | 31.4 |
| Kolor: | Czarny-Chrom |
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Głębokość [cm]: | 4.5 |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Funkcje: | Odporny na gwałtowne zmiany temperatur, Odporność na przebarwienia, Odporność na powstawanie plam... |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 51 |
| Kolor: | Stalowy |
| Typ: | Komora gospodarcza |
| Głębokość [cm]: | 43 |
| Wykonanie: | Stal szlachetna |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
Sugerowana cena producenta:
1 039 zł
| Rodzaj produktu: | Wkład filtrujący |
|---|---|
| Przeznaczony do: | Do baterii kuchennych |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | Przepływowy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Właściwości: | Redukcja chloru, Usuwa zanieczyszczenia organiczne |
Sugerowana cena producenta:
749 zł
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 7.2 |
| Wysokość [cm]: | 32 |
| Kolor: | Chrom |
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Głębokość [cm]: | 7.2 |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
Sugerowana cena producenta:
520 zł
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 5.9 |
| Wysokość [cm]: | 29 |
| Kolor: | Srebrny |
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Głębokość [cm]: | 5.9 |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
Sugerowana cena producenta:
260 zł
Sugerowana cena producenta:
240 zł
| Materiał: | ABS, Stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 6.4 |
| Wysokość [cm]: | 33.6 |
| Kolor: | Szary metaliczny |
| Pojemność [ml]: | 320 |
| Średnica otworu do montażu: | 25 mm |
| Głębokość [cm]: | 19.4 |
| Cechy: | Wygodny uchwyt |
| Materiał: | Mosiądz |
|---|---|
| Pojemność zbiornika [ml]: | 300 |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Szerokość [cm]: | 10.5 |
| Wysokość [cm]: | 32.2 |
| Automatyczny: | Nie |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał: | Mosiądz |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 10.4 |
| Wysokość [cm]: | 33 |
| Kolor: | Jasny złoty |
| Pojemność [ml]: | 550 |
| Średnica otworu do montażu: | 26 mm |
| Głębokość [cm]: | 4 |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 10.4 |
| Wysokość [cm]: | 33 |
| Kolor: | Tytanowy |
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Średnica otworu do montażu: | 64 mm |
| Głębokość [cm]: | 6.4 |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 4 |
| Wysokość [cm]: | 25.4 |
| Kolor: | Czarny mat |
| Pojemność [ml]: | 320 |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Głębokość [cm]: | 10.4 |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 10.4 |
| Wysokość [cm]: | 33 |
| Kolor: | Złoty |
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Średnica otworu do montażu: | 64 mm |
| Głębokość [cm]: | 6.4 |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
Sugerowana cena producenta:
279 zł
| Zastosowanie: | Do zlewozmywaków |
|---|---|
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/2" |
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Stal szlachetna |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Kolor: | Stalowy |
Sugerowana cena producenta:
59 zł
| Rodzaj produktu: | Pasta |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do zlewozmywaków stalowych |
| Pojemność [ml]: | 125 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Sugerowana cena producenta:
49 zł
| Rodzaj produktu: | Pasta |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia stali |
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |