- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD do zabudowy (7955)
AGD małe (8)
Dom (242)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (18)
Outlet (69)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Wkładka ociekowa |
|---|---|
| Kompatybilność: | Zlewozmywaki o długości komór 49 cm |
| Materiał: | Stal szlachetna |
| Szerokość całkowita [mm]: | 150 |
| Długość [cm]: | 49 |
| Kolor: | Różowe złoto |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Pojemność [ml]: | 350 |
| Średnica otworu do montażu: | 28 mm |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
| Materiał: | Mosiądz |
|---|---|
| Kolor: | Czarny mat |
| Pojemność [ml]: | 550 |
| Średnica otworu do montażu: | 26 mm |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
| Materiał: | Mosiądz |
|---|---|
| Kolor: | Złoty |
| Pojemność [ml]: | 550 |
| Średnica otworu do montażu: | 26 mm |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
164,00 zł
| Rodzaj produktu: | Wkładka ociekowa |
|---|---|
| Kompatybilność: | Alveus Crystalix, Alveus Intermezzo, Alveus Karat, Alveus Kombino, Alveus Pure, Alveus Quadrix... |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Szerokość całkowita [mm]: | 197 |
| Długość [cm]: | 41.9 |
| Kolor: | Stalowy |
Sugerowana cena producenta:
590 zł
| Kolor: | Chrom-czarny |
|---|---|
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Elastyczna wylewka: | Tak |
| Funkcje: | Wyciągana wylewka, Głowica ceramiczna, Obrotowa wylewka, Funkcja Cold Start, Perlator... |
| Kolor: | Czarny mat |
|---|---|
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Elastyczna wylewka: | Tak |
| Funkcje: | Wyciągana wylewka, Głowica ceramiczna, Bateria wysokociśnieniowa, Ruchoma wylewka z funkcją prysznica |
| Kolor: | Złoty |
|---|---|
| Wykonanie korpusu: | Silgranit |
| Elastyczna wylewka: | Tak |
| Funkcje: | Wyciągana wylewka, Ruchoma wylewka, Bateria z przyłączem filtra wody, Głowica ceramiczna |
| Kolor: | Chrom |
|---|---|
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Wyciągana wylewka, Głowica ceramiczna, Obrotowa wylewka, Funkcja Cold Start, Perlator... |
| Kolor: | Stal szlachetna matowa |
|---|---|
| Wykonanie korpusu: | Stal szlachetna |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Wyciągana wylewka, Bateria wysokociśnieniowa, Obrotowa wylewka, Głowica ceramiczna |
| Kolor: | Złoto szczotkowane |
|---|---|
| Wykonanie korpusu: | Stal |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Wyciągana wylewka, Aerator napowietrzający strumień |
| Kolor: | Czarny mat |
|---|---|
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Głowica ceramiczna, Obrotowa wylewka, Soft turn, Cold Start |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Elastyczna wylewka: | Tak |
| Funkcje: | Regulator ceramiczny Ø35, Obrotowa wylewka, Napowietrzacz Coin slot |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Wykonanie korpusu: | Ceramika |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Wyciągana wylewka, Obrotowa wylewka, Perlator, Easy quick |
Sugerowana cena producenta:
649 zł
| Kolor: | Czarny mat |
|---|---|
| Wykonanie korpusu: | Fragranit+ |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Wyciągana wylewka, Bateria wysokociśnieniowa, Głowica ceramiczna |
| Kolor: | Satynowe złoto |
|---|---|
| Wykonanie korpusu: | Stal nierdzewna |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Wyciągana wylewka, Obrotowa wylewka, Głowica ceramiczna, Zawór zwrotny |
Sugerowana cena producenta:
1 650 zł
| Kolor: | Chrom |
|---|---|
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Filtrowanie i chłodzenie wody, Nasycanie dwutlenkiem węgla... |
| Kolor: | Czarny mat |
|---|---|
| Wykonanie korpusu: | Stal szlachetna |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Głowica ceramiczna, Obrotowa wylewka, Długie regulowane ramię, Podwójna głowica |
| Kolor: | Stal szczotkowana |
|---|---|
| Wykonanie korpusu: | Stal nierdzewna |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Wyciągana wylewka, Napowietrzanie strumienia wody, Dwustrumieniowa, Zawory zwrotne, Głowica ceramiczna |
| Kolor: | Czarny/stal |
|---|---|
| Wykonanie korpusu: | Stal szlachetna |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Wyciągana wylewka, Bateria wysokociśnieniowa, Obrotowa wylewka, Głowica ceramiczna |
| Kolor: | Złoto szczotkowane |
|---|---|
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Wyciągana wylewka, Głowica ceramiczna, Perlator napowietrzający |