- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD do zabudowy (7959)
AGD małe (8)
Dom (242)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (18)
Outlet (69)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 61.5 |
|---|---|
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Silgranit PuraDur |
| Kolor: | Biały |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 40 |
| Funkcje: | Ociekacz, Odporność na uderzenia, Odporność na przebarwienia, Odporność na zarysowania, Odporny na promieniowanie UV... |
| Szerokość [cm]: | 61.5 |
| Seria: | Zia |
Sugerowana cena producenta:
1 299 zł
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 116 |
|---|---|
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Silgranit PuraDur |
| Kolor: | Antracytowy |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 80 |
| Funkcje: | Ociekacz, Brak |
| Szerokość [cm]: | 116 |
| Seria: | Zia |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 116 |
|---|---|
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Silgranit PuraDur |
| Kolor: | Kawowy |
| Funkcje: | Ociekacz, Brak |
| Szerokość [cm]: | 116 |
| Seria: | Zia |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 100 |
|---|---|
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Silgranit PuraDur |
| Kolor: | Antracytowy |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Funkcje: | Ociekacz, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania... |
| Szerokość [cm]: | 100 |
| Seria: | Metra |
Sugerowana cena producenta:
1 799 zł
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 100 |
|---|---|
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Silgranit PuraDur |
| Kolor: | Tartufo |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Funkcje: | Ociekacz, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Szerokość [cm]: | 100 |
| Seria: | Metra |
Sugerowana cena producenta:
1 850 zł
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 78 |
|---|---|
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Silgranit PuraDur |
| Kolor: | Szarość skały |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Funkcje: | Ociekacz, Automatyczny korek, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Szerokość [cm]: | 78 |
| Seria: | Metra |
Sugerowana cena producenta:
1 499 zł
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 86 |
|---|---|
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Silgranit PuraDur |
| Kolor: | Tartufo |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 50 |
| Funkcje: | Ociekacz, Automatyczny korek, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Szerokość [cm]: | 86 |
| Seria: | Metra |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 86 |
|---|---|
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Silgranit PuraDur |
| Kolor: | Antracytowy |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 50 |
| Funkcje: | Ociekacz, Automatyczny korek, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania... |
| Szerokość [cm]: | 86 |
| Seria: | Metra |
Sugerowana cena producenta:
1 699 zł
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 86 |
|---|---|
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Silgranit PuraDur |
| Kolor: | Szarość skały |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 50 |
| Funkcje: | Ociekacz, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Szerokość [cm]: | 86 |
| Seria: | Metra |
Sugerowana cena producenta:
1 599 zł
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 86 |
|---|---|
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Silgranit PuraDur |
| Kolor: | Antracytowy |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 50 |
| Funkcje: | Ociekacz, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Szerokość [cm]: | 86 |
| Seria: | Metra |
Sugerowana cena producenta:
1 599 zł
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 86 |
|---|---|
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Silgranit PuraDur |
| Kolor: | Biały |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 50 |
| Funkcje: | Ociekacz, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania... |
| Szerokość [cm]: | 86 |
| Seria: | Metra |
Sugerowana cena producenta:
1 599 zł
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 100 |
|---|---|
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Silgranit PuraDur |
| Kolor: | Kawowy |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Funkcje: | Ociekacz, Odporność na zarysowania, Odporność na wysokie temperatury |
| Szerokość [cm]: | 100 |
| Seria: | Zia |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 100 |
|---|---|
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Silgranit PuraDur |
| Kolor: | Biały |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Funkcje: | Ociekacz, Brak |
| Szerokość [cm]: | 100 |
| Seria: | Zia |
Sugerowana cena producenta:
1 570 zł
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 68 |
|---|---|
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Silgranit PuraDur |
| Kolor: | Antracytowy |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 45 |
| Funkcje: | Ociekacz, Automatyczny korek, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Szerokość [cm]: | 68 |
| Seria: | Metra |
Sugerowana cena producenta:
1 499 zł
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 78 |
|---|---|
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Silgranit PuraDur |
| Kolor: | Tartufo |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 45 |
| Funkcje: | Ociekacz, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania... |
| Szerokość [cm]: | 78 |
| Seria: | Metra |
Sugerowana cena producenta:
1 499 zł
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 100 |
|---|---|
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Silgranit PuraDur |
| Kolor: | Antracytowy |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Funkcje: | Ociekacz, Brak |
| Szerokość [cm]: | 100 |
| Seria: | Zia |
Sugerowana cena producenta:
1 650 zł
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Młynek do rozdrabniania odpadów |
| Przeznaczony do: | Do zlewozmywaków |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Młynek do rozdrabniania odpadów |
| Przeznaczony do: | Do zlewozmywaków |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Wykonanie: | Szkło hartowane |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Szerokość [cm]: | 24 |
| Długość [cm]: | 43.5 |
| Rodzaj: | Deska do krojenia |
Sugerowana cena producenta:
286 zł
| Wykonanie: | Drewno bukowe |
|---|---|
| Kolor: | Brązowy |
| Szerokość [cm]: | 26 |
| Długość [cm]: | 53 |
| Rodzaj: | Deska do krojenia |
Sugerowana cena producenta:
295 zł
| Kolor: | Szarość skały-chrom |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 15.3 |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Silgranit |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
Sugerowana cena producenta:
326 zł
| Kolor: | Różowe złoto |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Wkładka ociekowa |
| Długość [cm]: | 45 |
| Materiał: | Stal szlachetna |
| Kompatybilność: | Zlewozmywaki o długości komór 45 cm |
| Kolor: | Grafitowy |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Wkładka ociekowa |
| Długość [cm]: | 45 |
| Materiał: | Stal szlachetna |
| Kompatybilność: | Zlewozmywaki o długości komór 45 cm |