ROBOTY GOTUJĄCE
ROBOTY PLANETARNE
ROBOTY KUCHENNE
MIKSERY RĘCZNE
BLENDERY PERSONALNE
BLENDERY RĘCZNE
KIELICHOWE
| Regulacja obrotów: | Elektroniczna-skokowa |
|---|---|
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do miksowania, Do rozdrabniania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 800 ml, Szatkownica 450 ml |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
Mocny silnik o mocy 800 W z funkcją Turbo
2 wydajne ostrza ze stali nierdzewnej
Model producenta: ZHB4562S
Mocny silnik o mocy 800 W z funkcją Turbo
2 wydajne ostrza ze stali nierdzewnej
Model producenta: ZHB4562S
| 500 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 800 ml, Pokrywa, Szatkownica 600 ml |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
| 800 | |
| Regulacja obrotów: | Elektroniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do mieszania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 800 ml |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie |
Sugerowana cena producenta:
119 zł
| 500 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Brak |
| Funkcje: | Miksowanie, Przecieranie, Rozdrabnianie |
Sugerowana cena producenta:
69,90 zł
| 1500 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 15 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Brak |
| Funkcje: | Kruszenie lodu, Miksowanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
Sugerowana cena producenta:
129 zł
| 800 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do miksowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Spieniacz do mleka |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
| 1500 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 5 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Brak |
| Funkcje: | Mielenie, Przecieranie, Rozdrabnianie |
Sugerowana cena producenta:
139 zł
| 250 | |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Brak |
| Funkcje: | Mieszanie, Rozdrabnianie |
| 800 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik 450 ml, Pojemnik z miarką 800 ml |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
Sugerowana cena producenta:
189 zł
| 1500 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Końcówki: | Do kruszenia lodu, Do miksowania, Do puree, Do ubijania |
| Pozostałe: | 1 x rozdrabniacz, Pojemnik z miarką 600 ml |
| Funkcje: | Blendowanie, Miksowanie, Rozdrabnianie |
Sprawdź
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | 3 x tarcza, Pojemnik z miarką 1500 ml, Rozdrabniacz |
| Funkcje: | Krojenie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Siekanie, Tarcie, Ubijanie piany |
| 1000 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 20 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Malakser 500 ml |
| Funkcje: | Mielenie, Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Siekanie, Ubijanie piany |
279,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
249,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 15 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do mieszania, Do rozdrabniania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Brak |
| Funkcje: | Kruszenie lodu, Miksowanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
| 1000 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Końcówki: | Do kruszenia lodu |
| Pozostałe: | 1 x końcówka do ubijania, 1 x rozdrabniacz, Pojemnik 500 ml |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
464,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
446,75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| 1500 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do miksowania, Do puree, Do ubijania |
| Pozostałe: | 1 x pokrywka, Pojemnik z miarką 800 ml, Szatkownica 600 ml |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie, Siekanie, Ubijanie piany, Ubijanie ziemniaków |
| 1500 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 15 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do mieszania, Do rozdrabniania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 800 ml, Rozdrabniacz |
| Funkcje: | Kruszenie lodu, Miksowanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
Sugerowana cena producenta:
189 zł
| 1100 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do miksowania, Do siekania |
| Pozostałe: | Brak |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie |
| 600 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 3 |
| Końcówki: | Do miksowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik 500 ml, Szatkownica 500 ml, Uchwyt do montażu na ścianie |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie, Siekanie, Ubijanie piany |
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 10 |
| Końcówki: | Do krojenia, Do siekania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Dodatkowe ostrza i tarcze do krojenia, Malakser, Rozdrabniacz |
| Funkcje: | Miksowanie, Siekanie |
Sprawdź
| 700 | |
| Regulacja obrotów: | Elektroniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 5 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Brak |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie |
| 800 | |
| Regulacja obrotów: | Elektroniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do miksowania |
| Pozostałe: | Brak |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie |
Sugerowana cena producenta:
99 zł
| 1500 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 5 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Brak |
| Funkcje: | Mielenie, Przecieranie, Rozdrabnianie |
Sugerowana cena producenta:
139 zł
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
|---|---|
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Akumulator, Osłona na nasadkę miksującą, Pojemnik z miarką 1000 ml, Rozdrabniacz |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie, Siekanie, Ubijanie piany |
Sprawdź
| 200 | |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Końcówki: | Do rozdrabniania |
| Pozostałe: | Brak |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie |
| 1000 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Końcówki: | Do kruszenia lodu, Do miksowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | 1 x końcówka do ubijania, 1 x rozdrabniacz, Pojemnik 600 ml |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
Sprawdź
| 800 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do rozdrabniania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik 700 ml, Szatkownica 500 ml |
| Funkcje: | Kruszenie lodu, Miksowanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
Sugerowana cena producenta:
139,90 zł
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 8 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | 1 x końcówka blendująca, Pojemnik 700 ml |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie |
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 8 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | 1 x końcówka blendująca, Pojemnik 700 ml |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie |
| 1500 | |
| Regulacja obrotów: | Elektroniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 21 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | 1 x kubek |
| Funkcje: | Kruszenie lodu, Mieszanie, Rozdrabnianie, Siekanie, Ubijanie piany |
Sprawdź
| 150 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 5 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Brak |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie |

