Kod: 1063695
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 3.7 | |
| Moc [W]: | 1300 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Regulowany czas 1 min. do 60 min.
Suszenie owoców potrwa od 2 do 9h
Regulowany czas 1 min. do 60 min.
Suszenie owoców potrwa od 2 do 9h
Raty
więcej
Raty
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 4.2 | |
| Moc [W]: | 1300 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Taniej o 67,89 zł
319,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
319,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Taniej o 70,00 zł
519,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
519,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8.3 | |
| Moc [W]: | 2200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Air Fryer Frytkownica beztłuszczowa ELDOM FR60 Friko 8l z okienkiem do obserwacji postępów gotowania
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 8 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| Moc [W]: | 2750 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Ruszt |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 4 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 4.5 | |
| Moc [W]: | 1050 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| Moc [W]: | 1600 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.25 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Air Fryer Frytkownica beztłuszczowa BERDSEN BD-654 2.5l 8 automatycznych programów, okienko podglądu
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 2.5 | |
| Moc [W]: | 1000 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 4 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 2.5 | |
| Moc [W]: | 1300 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Pojemnik do gotowania |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


