| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9.5 | |
| Moc [W]: | 2470 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.75 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
Zajmuje mało miejsca mimo dużej pojemności
Gotowanie na 4 poziomach w tym samym czasie
Ilość koszy: 2
Model producenta: SL400EUWH
Zajmuje mało miejsca mimo dużej pojemności
Gotowanie na 4 poziomach w tym samym czasie
Ilość koszy: 2
Model producenta: SL400EUWH
Taniej o 300,99 zł
999,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
999,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 11 | |
| Moc [W]: | 3000 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 5.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35- 240 °C |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| Moc [W]: | 1900, 2200 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 9 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 230 °C |
Taniej o 30,00 zł
349,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
349,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7 | |
| Moc [W]: | 2300 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 7 |
| Zakres temperatury (min-max): | 50 - 200 °C |
Cena z kodem obowiązuje do 30.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 30.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
449,99 zł
Cena przed kodem
438,97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 2.5, 4.5 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 12 | |
| Moc [W]: | 3000 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 12 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 10 | |
| Moc [W]: | 2400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2.4 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Taniej o 75,00 zł
749,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
749,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5.5 | |
| Moc [W]: | 1900, 2250 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 5.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 230 °C |
Sugerowana cena producenta:
399 zł
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3.6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8.3 | |
| Moc [W]: | 2200 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
Cena z kodem obowiązuje do 29.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 29.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
1 119,99 zł
Cena przed kodem
679,96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 4.2 | |
| Moc [W]: | 1550 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Cena z kodem obowiązuje do 29.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 29.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
499,99 zł
Cena przed kodem
329,95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
Air Fryer Frytkownica beztłuszczowa ZELMER ZAF6500 6.5l z okienkiem do obserwacji postępów gotowania
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Zakres temperatury (min-max): | 65 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Cena z kodem obowiązuje do 29.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 29.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
559,99 zł
Cena przed kodem
399,89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| Moc [W]: | 1550 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Cena z kodem obowiązuje do 29.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 29.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
239,99 zł
Cena przed kodem
179,97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 2.5, 4.5 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 1.4, 3.8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 70 - 185 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Adapter, Pojemnik do gotowania, Pokrywa |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5.5 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 75 - 205 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 10.4 | |
| Moc [W]: | 2470 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 240 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
Produkt chwilowo niedostępny
Przewidywana dostępność: 05.06.2026
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 2.5, 4.5 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




