PROFESIONALNE
HOBBISTYCZNE
Z GPS
Z KAMERĄ
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 6.3 |
| GPS: | Nie |
| Czujniki: | Brak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
O4 Air Unit Pro w zestawie
Zoptymalizowana aerodynamika
O4 Air Unit Pro w zestawie
Zoptymalizowana aerodynamika
Sprawdź
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 16 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Nie |
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 16 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160), 8K (7680 x 4320) |
| GPS: | Nie |
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 16 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160), 8K (7680 x 4320) |
| GPS: | Nie |
Sprawdź
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 38 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 38 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 38 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 31 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 31 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2720 x 1530), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 16 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160), 8K (7680 x 4320) |
| GPS: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.

