PROFESIONALNE
HOBBISTYCZNE
Z GPS
Z KAMERĄ
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 23 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160) |
| GPS: | Tak |
Immersyjne doświadczenie lotu
Intuicyjny kontroler ruchu
Model producenta: Avata 2
Wersja: Fly More Combo
Immersyjne doświadczenie lotu
Intuicyjny kontroler ruchu
Model producenta: Avata 2
Wersja: Fly More Combo
Raty
więcej
Raty
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Sprawdź
w sklepie
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 35 |
| Rozdzielczość filmów: | 8K (7680 x 4320) |
| GPS: | Tak |
| Czujniki: | Pole widzenia (FOV): Poziomo 93°, Pionowo 104°, Pole widzenia (FOV): Przód i tył 107°, Lewo i prawo 90°... |
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
Taniej o 121,48 zł
1 149,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
1 149,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 36 |
| Rozdzielczość filmów: | 1512 x 2688, 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 52 |
| Rozdzielczość filmów: | 1512 x 2688, 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 36 |
| Rozdzielczość filmów: | 1512 x 2688, 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 36 |
| Rozdzielczość filmów: | 1512 x 2688, 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 36 |
| Rozdzielczość filmów: | 1512 x 2688, 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Tak |
Sprawdź
Sprawdź
Taniej o 295,99 zł
1 799,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
1 799,00 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
Cena z kodem obowiązuje do 07.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 90,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 07.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
349,00 zł
Cena przed kodem
349,00 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 11.5 |
| Rozdzielczość filmów: | 2.7K (2704 x 1520), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Nie |
Taniej o 36,96 zł
1 199,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
1 199,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
| Typ: | |
|---|---|
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 16 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) |
| GPS: | Nie |
Sprawdź
Sprawdź
Taniej o 50,00 zł
1 799,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
1 299,00 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
OK, zamknij
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź
Sprawdź


