Popularność
30 produktów
Rama: Stalowa, 8"
Liczba biegów: 1
Hamulec przedni typ: Caliper
Hamulec tylny typ: Piasta hamująca
Rozmiar koła [cal]: 12
Waga [kg]: 6.6
Przeznaczenie: Dla chłopca
Wiek: 2 lata, 3 lata, 4 lata
Kierownica z blokadą spadania rączki dziecka
Kółka boczne - bezpieczeństwo dla dziecka
Rozmiar koła [cal]: 12
Zobacz wszystkie warianty >
449 99
9,29 zł x 60 rat
RATA LEKKA JAK PIÓRKO!
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Rama: Stalowa, 14"
Liczba biegów: 1
Hamulec przedni typ: Caliper
Hamulec tylny typ: Caliper
Rozmiar koła [cal]: 14
Waga [kg]: 8.6
Przeznaczenie: Dla dziewczynki
Wiek: 4 - 6 lat
Rozmiar koła [cal]: 14
Zobacz wszystkie warianty >
599 99

Myszka Miki w Media Expert


W sklepie internetowym Media Expert dbamy o odpowiednio rozbudowaną ofertę zabawek dla najmłodszych. Ponadto, dysponujemy także sporym asortymentem gadżetów dla fanów wybranych filmów, gier czy kreskówek. W naszej ofercie znajdują się także zabawki Myszka Miki! Fani najpopularniejszej postaci Disneya będą na pewno bardzo zadowoleni! Polecamy sprawdzić ofertę, a na pewno nie pożałujesz. Pamiętaj, że wszystko możesz zamówić z dostawą pod wskazany adres!


Myszka Miki – niezwykle popularny bohater kreskówek Disneya


Myszka Miki jest jedną z fikcyjnych postaci filmów animowanych, wyprodukowanych przez studio Walta Disneya. Ta niezwykle przyjazna mysz była wzorowana na Króliku Oswaldzie. Myszka Miki bardzo często występuje w towarzystwie swojego wiernego psa – Pluto. Dziewczyną naszego bohatera jest Myszka Minnie. Do wesołej paczki przyjaciół należą także Kaczor Donald, pies Goofy i koń Horacy. Myszka Miki pierwszy raz pojawiła się na ekranie podczas projekcji filmu Plane Crazy. Premiera miała miejsce 15 maja 1928 roku, a więc prawie 100 lat temu! W 1932 roku, twórca postaci, Walt Disney otrzymał za to nagrodę Oscara.


Myszka Miki wystąpiła w niezliczonej ilości filmów, kreskówek i gier. To bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci, które udało się stworzyć Disneyowi w trakcie jego kariery. Losy Myszki Miki bawią od niespełna 100 lat i ta przygoda na pewno potrwa jeszcze długo. Wiele pokoleń wychowało się już na kreskówkach, opartych na losach zwierzaka.


Jakie zabawki Myszka Miki możesz kupić w sklepie Media Expert?


W naszym sklepie internetowym staramy się dysponować możliwie jak największą ofertą zabawek i gadżetów nie tylko dla dzieci, ale także fanów konkretnych produkcji. W Media Expert kupisz między innymi niezwykłe rowerki dziecięce z motywami Myszki Miki. Wybierając pojazd, koniecznie uwzględnij rozmiar koła i ramy. Musisz dobrać je do wzrostu i wieku użytkownika. Rowerki są atestowane i wyposażone w możliwie najlepszej klasy podzespoły. W naszym sklepie kupisz rowery zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Kupując rowerek, powinieneś także pamiętać o wyposażeniu dziecka w kask ochronny, który gwarantuje bezpieczeństwo podczas jazdy. Ponadto, upewnij się, czy rower dysponuje oświetleniem.


W naszym sklepie kupisz także puzzle. Dostępne są różne opcje, które różnią się między innymi pojemnością zestawu. Zestawy mają od kilkunastu do nawet ponad kilkuset elementów. Pamiętaj, że mniejsze komplety są idealne dla młodszych dzieci, ale duże gwarantują dłuższy czas zabawy i mogą być układane całymi rodzinami. Jeśli szukasz zabawek z Myszką Miki, bardzo dobrze trafiłeś. Dysponujemy także gadżetami, odwołującymi się do innych kreskówek Disneya. To między innymi Kaczor Donald, Myszka Minnie czy Kraina Lodu. W ofercie sklepu internetowego Media Expert znajdziesz naprawdę świetne zabawki, które adresowane są do użytkowników w różnym wieku. Zobacz także produkty z kategorii: Gravitrax, Hot Wheels, zabawki Psi Patrol, zabawki Minecraft, zabawki Spider-Man, zabawki Bing, zabawki Świnka Peppa, zabawki Kraina Lodu, zabawki Avengers, zabawki Fortnite, zabawki Jurassic World, zabawki Auta, zabawki Marvel, zabawki Batman, zabawki Minionki, zabawki Star Wars, zabawki My Little Ponyzabawki Myszka Minnie, zabawki Disney, zabawki Hello Kitty oraz zabawki Super Mario i zabawki Harry Potter.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756