- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (172)
AGD (1063)
AGD do zabudowy (77)
AGD małe (1425)
Komputery i tablety (579)
Smartfony i zegarki (9)
Foto i kamery (6)
Gaming (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 15 w czerni , 8 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 11 | |
| Moc [W]: | 2800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Misa |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 2.5, 4 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 185 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Misa, Płyta grillowa |
| Waga [kg]: | 10 |
|---|---|
| Niszczy: | Papier, Spinacze, Zszywki |
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Nie |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 6 |
| Pojemność kosza [l]: | 15 |
| Kolor obudowy: | Biało-szary |
| Waga [kg]: | 4.6 |
|---|---|
| Niszczy: | Karta chipowa, Karty kredytowe, Papier, Paski magnetyczne, Zszywki |
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 12 |
| Pojemność kosza [l]: | 21 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
279 zł
| Waga [kg]: | 6.5 |
|---|---|
| Niszczy: | Papier |
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 12 |
| Pojemność kosza [l]: | 23 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Wyposażenie: | Brak |
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 40 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 216 x 355.6 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 7 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
| Rodzaj: | Bezpiecznik Samochodowy Automatyczny |
|---|---|
| Marka samochodu: | Uniwersalna |
| Model samochodu: | uniwersalny |
| Waga [kg]: | 1.5 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla psa i kota |
| Głębokość [cm]: | 18 |
| Szerokość [cm]: | 18 |
| Materiał wykonania: | ABS, PC, stal nierdzewna |
| Wyposażenie: | Dozownik, miska stal nierdzewna, kabel USB |
| Funkcje: | Samoczyszcząca Sterowanie smartfonem Wymienny filtr Zamykana |
|---|---|
| Waga [kg]: | 8 |
| Głębokość [cm]: | 64 |
| Szerokość [cm]: | 52 |
| Wyposażenie: | Automatyczna kuweta NUXIE® PREMIUM, Worki na odpady, Adapter zasilający, Pochłaniacz zapachów – 2 szt.... |
| Pojemność zbiornika na odpady [l]: | 6 |
| Funkcje: | Samoczyszcząca Sterowanie smartfonem Wymienny filtr |
|---|---|
| Waga [kg]: | 12 |
| Materiał: | Plastik |
| Głębokość [cm]: | 64 |
| Szerokość [cm]: | 60 |
| Wyposażenie: | Worki na odpady, Adapter zasilający, Łopatka i pędzelek do czyszczenia, Instrukcja obsługi |
| Pojemność zbiornika na odpady [l]: | 4 |
| Typ: | Samojezdny |
|---|---|
| Moc [W]: | 0 |
| Waga [kg]: | 7.6 |
| Pojemność pojemnika na odpady [l]: | 0 |
| Maksymalna głębokość basenu [m]: | 132 |