- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (199)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (439)
Komputery i tablety (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Laser krzyżowy |
|---|---|
| Długość [cm]: | 11.7 |
| Dokładność pomiaru [mm]: | +/- 0.4 |
| Waga [g]: | 520 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Zawartość zestawu: | 4 baterie 1.5 V LR6 (AA), Laser krzyżowy, Statyw, Torba |
| Typ: | Z kamerą celowniczą |
|---|---|
| Pamięć urządzenia: | Historia pomiarów z możliwością eksportu |
| Zasięg pomiaru [m]: | 25 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Laser krzyżowy |
|---|---|
| Długość [cm]: | 11.4 |
| Dokładność pomiaru [mm]: | +/- 0.4 |
| Waga [g]: | 560 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Zawartość zestawu: | 4 baterie 1.5 V LR6 (AA), Etui |
| Waga [g]: | 1350 |
|---|---|
| Typ: | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 120 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Worek |
|---|---|
| Typ worka: | Papierowy |
| Rodzaj mocowania: | Z płytką mocującą |
| Pojemność [l]: | 11.8 |
| Informacje dodatkowe: | Do pracy na sucho, Odporne na rozdarcie |
| Model odkurzacza: | AdvancedVac 18 V, AdvancedVac 20, EasyVac 3, UniversalVac 15 |
| Waga [kg]: | 4 |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 36V |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 6400 |
| 330 |
| Waga [g]: | 12500 |
|---|---|
| Typ: | Sucha |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga: | 12.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.7 |
| Skład: | Mąka ziemniaczana 20%, Świeże mięso kozie 20%, Suszona cykoria 1.1%, Babka płesznik, Pulpa buraczana, Siemię lniane... |
| Składniki analityczne: | Białko grochu, Białko ziemniaczane, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 6%, Białko 19%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, Fosfor 0.65%, Fosforan dwuwapniowy, Glukozamina, Jod, Magnez 0.07%... |
| Waga [g]: | 3000 |
|---|---|
| Typ: | Sucha |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Świeży drób 30%, Suszone małże zielone 0.1%, Kukurydza, Proso 17.5%, Jęczmień, Mączka rybna, Pulpa buraczana, Ryż... |
| Składniki analityczne: | Białko 21.5%, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz drobiowy, Hydrolizat białka, Olej rybny, Popiół surowy 5.9%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Cynk, Fosfor 0.9%, Magnez 0.11%, Mangan, Miedź, Niacyna... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| 2x akumulator w zestawie |
| Rodzaj: | Butelka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Miksowanie, Umożliwia wygodne picie |
| Dodatkowe informacje: | 4 ostrza, Łatwe czyszczenie, Można myć w zmywarce, Nie absorbuje zapachu i smaku, Nie zawiera Bisfenol-u A... |
| Współpracuje z produktem: | Bosch ToGo MMZBTK1B |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna, Tritan |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka do blendera 600 ml, 1 x pokrywka z ostrzem, 1 x pokrywka z ustnikiem |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| 1x akumulator w zestawie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| 1x akumulator w zestawie |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Wykonanie: | Węglik krzemu |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do kamienia |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (8 szt.) |
| Typ mocowania: | SDS-Plus |
| Średnica [mm]: | 5, 6, 8, 10 |
| Długość całkowita [mm]: | 110, 160 |
| Rodzaj: | Wiertło |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 7 |
| Wykonanie: | Stal HSS |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (7 szt.) |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Średnica [mm]: | 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Wykonanie: | Drobnoziarnisty węglik spiekany |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły, Do kamienia |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (5 szt.) |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Średnica [mm]: | 4, 5, 6, 8 |
| Długość całkowita [mm]: | 90, 100 |
| Rodzaj: | Brzeszczot do wyrzynarki |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Wykonanie: | Bimetal |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Długość całkowita [mm]: | 100 |
| Typ: | Z czujnikiem nachylenia |
|---|---|
| Pamięć urządzenia: | Historia pomiarów z możliwością eksportu |
| Zasięg pomiaru [m]: | 50 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Waga [kg]: | 9.4 |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Elementy tnące: | Nóż/noże |
| Akumulator w zestawie | |
| 30 - 60 | |
| 320 | |
| Centralna (3-stopniowa) | |
| Funkcje: | Wskaźnik ciepła resztkowego |
|---|---|
| Indukcyjna | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 59.2 x 52.2 |
| Ceramiczne - bez ramki | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| Rodzaj: | Ścisk |
|---|---|
| Typ: | Automatyczny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Materiał: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Do szyn prowadzących |
| Rodzaj: | Wycior do rur |
|---|---|
| Obszar zastosowania: | Dom |
| Kompatybilność: | AdvancedAquatak, AQT 33-10, AQT 33-11, AQT 35-12, AQT 37-13, AQT 40-13, AQT 42-13, AQT 45-14 X... |