- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (199)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (439)
Komputery i tablety (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.9 |
| Skład: | Ekstrakt z zielonej małży 0.1%, Kukurydza, Digest, Jęczmień, Mączka rybna, Proso, Ryż, Suszona cykoria... |
| Składniki analityczne: | Białko 21.5%, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 12%, Olej rybny, Popiół surowy 6.3%, Suszone białko drobiowe 21%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Cynk, Fosfor 0.9%, Jod, Magnez 0.12%, Mangan, Miedź, Potas 0.5%, Selen... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.3 |
| Skład: | Świeży drób 25%, Sproszkowane mięso, Sproszkowane ryby, Kukurydza, Sproszkowane mięso drobiowe... |
| Składniki analityczne: | Białko 25%, Tłuszcz surowy 16%, Tłuszcze zwierzęce, Hydrolizowane białko, Olej rybny, Popiół surowy 6.1%... |
| Witaminy i minerały: | Chelat aminokwasowy cynku, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Cynk (tlenek cynku), Jod, Karnityna, Miedź, Selen, Wapń 1.25%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Senior |
|---|---|
| Smak: | Drób z ryżem |
| Waga: | 12.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.9 |
| Skład: | Świeży drób 20%, Ryż 18%, Kukurydza, Suszone małże zielone 0.2%, Jęczmień, Mączka rybna, Suszona cykoria... |
| Składniki analityczne: | Suszone białko drobiowe, Zawartość tłuszczu 6.5%, Białko 19%, Hydrolizat białka, Olej rybny, Popiół surowy 5.9%... |
| Witaminy i minerały: | Antyoksydanty, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Cynk, Fosfor 0.75%, Jod, Magnez 0.11%, Mangan... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Drób |
| Waga: | 3 kg |
| Skład: | Suszone drożdże piwne 0.1%, Kukurydza, Suszona marchewka, Ekstrakt z małży zielonowargowych, Groszek, Jęczmień... |
| Składniki analityczne: | Białko kukurydziane, Tłuszcz drobiowy, Hydrolizat białka, Olej rybny |
| Witaminy i minerały: | Chlorek potasu, Chlorek sodu, Węglan wapnia |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Typ: | Punktowe |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do ceramiki |
| Średnica [mm]: | 4, 5, 6, 8, 10 |
| Długość całkowita [mm]: | 70, 80, 90 |
| Zastosowanie: | Do ceramiki |
| Walcowy |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| 1700 | |
| Zasięg pracy [m]: | 9 |
| Typ filtra: | Zmywalny |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 3.5 |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 10.4 |
| Dysze/szczotki: | Ssawka do tapicerki, Ssawka szczelinowa, Szczotka do mebli, Szczotka piorąca... |
| Funkcje: | Praca na mokro, Turboszczotka |
| Kolor: | Szaro-fioletowy |
| Długość [cm]: | 49 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | SDS-Plus |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do kamienia |
| Średnica [mm]: | 5, 6, 8, 10 |
| Długość całkowita [mm]: | 110, 160 |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do kamienia |
| SDS Plus |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj: | Tarcza do cięcia |
| Przeznaczenie: | Do stali |
| Średnica otworu [mm]: | 25.4 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 25 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do stali, Do tworzyw sztucznych, Do żeliwa |
| Średnica [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13 |
| Zastosowanie: | Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Walcowy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | SDS-Plus |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły |
| Średnica [mm]: | 6, 8, 10 |
| Długość całkowita [mm]: | 160 |
| Zastosowanie: | Do betonu |
| SDS Plus |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
|---|---|
| Rodzaj: | Brzeszczot do narzędzia wielofunkcyjnego |
| Zastosowanie: | Do drewna, Do metalu, Do płyty kartonowo-gipsowej, Do tworzyw sztucznych |
| Przeznaczenie: | Do drewna, Do metalu, Do płyty kartonowo-gipsowej, Do tworzyw sztucznych |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 40 |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 40 |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 40 |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 0.4 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 6000 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 25 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Średnica [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13 |
| Długość całkowita [mm]: | 34, 40, 49, 57, 61, 70, 75, 80, 86, 93, 101, 109, 117, 125, 133, 142, 151 |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Cylindryczny |
| Rodzaj: | Pokrywa do walizki |
|---|---|
| Typ: | Narzędziowa |
| Zastosowanie: | Do narzędzi |
| Długość całkowita [mm]: | 261 |
| Waga [kg]: | 0.3 |
| Uchwyt: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1750 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 1000 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Funkcje: | Wskaźnik ciepła resztkowego |
|---|---|
| Ceramiczna | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 59.2 x 52.2 |
| Ceramiczne - bez ramki | |
| Kolor płyty grzewczej: | Czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 3/4" |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1750 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 1050 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Rodzaj produktu: | Wkrętarka |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
| Moc [W]: | 650 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5000 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 12 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Rodzaj: | Skrzynia |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 324 |
| Waga [kg]: | 1.47 |
| Kolor: | Zielony |
| Uchwyt: | Tak |
| System modułowy: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.4 |
| Moc [W]: | 400 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 12000 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 4 |