- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (199)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (439)
Komputery i tablety (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Poziomnica ręczna |
|---|---|
| Długość [cm]: | 60 |
| Dokładność pomiaru [mm]: | 0.5 |
| Waga [g]: | 540 |
| Zawartość zestawu: | Poziomnica |
| Typ: | Klucze płasko-oczkowe |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Zawartość zestawu: | 8 kluczy płasko-oczkowych |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Grzechotka: | Tak |
| Walizka: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Odkurzacz warsztatowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 1200 |
| Typ filtra: | Filtr fałdowy |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 40 |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 14 |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 850 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 3.6 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
|---|---|
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Nie | |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Rodzaj produktu: | Pistolet natryskowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Pojemność zbiornika [ml]: | 1200 |
| 4 |
| Rodzaj: | Laser krzyżowy |
|---|---|
| Długość [cm]: | 43.8 |
| Dokładność pomiaru [mm]: | +/- 0.5 |
| Waga [g]: | 460 |
| Zawartość zestawu: | 3 baterie 1.5 V LR6 (AA), Laser krzyżowy, Torba |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Rodzaj: | Gra |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 36V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Pojemność zbiornika [ml]: | 150 Oleju |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 2.0 | |
| Kolor: | Czarno-zielono-czerwony |
| Nie |
| Rodzaj produktu: | Wyrzynarka akumulatorowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Długość skoku [mm]: | 20 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 82 |
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowe |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarno-czerwono-zielony |
| Długość całkowita [mm]: | 1800 |
| Średnica cięcia [mm]: | 45 |
| Materiał ostrza: | Stal nierdzewna |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Nie |
| Wysięgnik: | Tak |
| Rodzaj: | Statyw |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Do laserów krzyżowych |
| Waga [kg]: | 0.3 |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Do laserów krzyżowych |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 4 | |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1050 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Udarowe |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 7 |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (7 szt.) |
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do kamienia |
| Długość całkowita [mm]: | 115, 165 |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do kamienia |
| Typ mocowania: | SDS-Plus |
| Średnica [mm]: | 5, 6, 8, 10, 12 |
| Rodzaj produktu: | Narzędzie wielofunkcyjne |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 4 | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 20000 |
| Rodzaj produktu: | Opalarka |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 0.59 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Temperatura [st. C]: | 300, 500 |
| Zużycie powietrza [l/min]: | 175 |
| Funkcja chłodzenia: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Zestaw do odsysania pyłu |
| Przeznaczenie: | Do młotowiertarki |
| Typ: | Z kamerą celowniczą |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Pamięć urządzenia: | 50 pomiarów |
| Zasięg pomiaru [m]: | 100 |
| Rodzaj produktu: | Młotowiertarka |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 2 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 4 | |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2000 |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 980 |
| Energia udaru [J]: | 2.4 |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 980 |
| Energia udaru [J]: | 2.4 |
| Rodzaj: | Tarcza do szlifowania |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Wykonanie: | Guma, Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Do płyt gips-karton |
| Średnica tarczy [mm]: | 150 |
| Rodzaj: | Torba |
|---|---|
| Wykonanie: | Poliester |
| Waga [kg]: | 2.4 |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Długość całkowita [mm]: | 230 |
| Uchwyt: | Tak |
| System modułowy: | Tak |
| Rodzaj: | Kieszeń na narzędzia |
|---|---|
| Wykonanie: | Poliester |
| Waga [kg]: | 0.54 |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Długość całkowita [mm]: | 150 |
| Uchwyt: | Nie |
| System modułowy: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V, Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 5 | |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Rodzaj: | Podkaszarka akumulatorowa |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowa |
| Waga [kg]: | 4 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 36V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 2 | |
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 6400 |
| Napięcie zasilające [V]: | 36 |
| 330 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 12000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 1400 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |