- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (200)
AGD do zabudowy (213)
AGD małe (437)
Komputery i tablety (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 60 x 85 x 60 |
|---|---|
| 13 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 46 |
| 84 kWh = 108.36 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l]: | 7 |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Tarcza |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do stali |
| Średnica otworu [mm]: | 30 |
| Średnica tarczy [mm]: | 210 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Grubość tarczy [mm]: | 1.6 |
Zakres od A do G
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 60 x 85 x 60 |
|---|---|
| 13 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 46 |
| 94 kWh = 121.26 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l]: | 9.5 |
Zakres od A do G
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 220 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 24000 |
| Średnica oscylacyjna [mm]: | 2.5 |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Wyposażenie: | Mikrofiltr, Papier ścierny, Talerz szlifierski |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 550 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 19500 |
| Poziom hałasu [dB]: | 97 |
| Wyposażenie: | Klucz sześciokątny |
| Rodzaj: | Tarcza do cięcia |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do drewna, Do płyt gips-karton, Do tworzyw sztucznych |
| Średnica otworu [mm]: | 22.23 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Grubość tarczy [mm]: | 1 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000-9000 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| 4 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Funkcje dodatkowe: | 6-stopniowa regulacja prędkości, Automatyczny wyłącznik, Funkcja Drop Control, Hamulec wybiegowy... |
| Wyposażenie: | Kołnierz mocujący, Osłona, Rękojeść dodatkowa z systemem Vibration Control, Szybkozaciskowa nakrętka mocująca |
| Rodzaj: | Kompresor |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Napięcie [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 1.5 |
| Wyposażenie: | Adapter, Akcesoria do pompowania, Zawór |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Skład: | Świeży drób 25%, Kukurydza, Suszone małże zielonowargowe 0.1%, Mączka rybna, Proso, Ryż, Siemię lniane... |
| Składniki analityczne: | Białko kukurydziane, Suszone białko drobiowe, Tłuszcz surowy 7%, Beta glukany 0.06%, Białko surowe 19%, Celuloza... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek potasu, Chlorek sodu, Fosfor 0.7%, Magnez 0.1%, Mangan... |
| Rodzaj: | Tarcza do szlifowania |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do farb, Do gresu |
| Średnica otworu [mm]: | 8 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do betonu, Do kamienia |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Typ mocowania: | SDS-Plus |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły |
| Średnica [mm]: | 5, 6, 8, 10 |
| Materiał: | Węglik wolframu |
| SDS Plus | |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (5 szt.) |
| Rodzaj: | Tarcza do cięcia |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do aluminium |
| Średnica otworu [mm]: | 30 |
| Średnica tarczy [mm]: | 254 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Grubość tarczy [mm]: | 3 |
| Rodzaj: | Tarcza do szlifowania |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do stali |
| Średnica otworu [mm]: | 10 |
| Średnica tarczy [mm]: | 76 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Grubość tarczy [mm]: | 4 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.7 |
| Funkcje dodatkowe: | Constant Feed |
| Wyposażenie: | Dysza (3 szt.) |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 440 |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Funkcje dodatkowe: | Regulacja ilości farby, System natryskowy ALLPaint |
| Wyposażenie: | Dysza do farb ściennych, Dysza do lakierów i lazur, Pas do przenoszenia, Pojemnik 800 ml z pokrywką... |
| Rodzaj: | Statyw |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do laserów krzyżowych |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Do laserów krzyżowych |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie [V]: | 12 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Napięcie [V]: | 14.4, 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 710 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2500 |
| Waga [kg]: | 11.1 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Dwa kierunki obrotów: | Tak |
| Ograniczenie głębokości: | Nie |
| Wyposażenie: | Prowadnica równoległa, Szybkozłączka |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Średnica tarczy [mm]: | 190 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 1400 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 5500 |
| Waga [kg]: | 4 |
| Wyposażenie: | Adapter odciągu wiórów, Klucz sześciokątny, Prowadnica równoległa, Tarcza tnąca |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 880 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Waga [kg]: | 3.1 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Dwa kierunki obrotów: | Tak |
| Ograniczenie głębokości: | Tak |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 800 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Dwa kierunki obrotów: | Tak |
| Ograniczenie głębokości: | Tak |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 1200 |
| Waga [kg]: | 5.2 |
| Funkcje dodatkowe: | Elektroniczna regulacja przepływu powietrza |
| Wyposażenie: | Dysza (2 szt.), Dysza do farb ściennych, Dysza do lazur, Filtr, Pojemnik na farbę z pokrywą 1000 ml (2 szt.), Szczotka |
| Rodzaj: | Rozdrabniacz |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do blendera ręcznego |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Mielenie, Miksowanie |
| Kolor: | Biało-przezroczysty |
| Dodatkowe informacje: | Dodatkowa funkcja miksowania |
| Współpracuje z produktem: | Bosch seria MFQ4, Bosch seria MSM7 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zawartość zestawu: | 1 x rozdrabniacz |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 46 x 80 x 40 |
|---|---|
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota |
| Rodzaj: | Klimatyzator |
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Moc [W]: | 3400 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Średnica tarczy [mm]: | 115 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 7800 - 10000 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Funkcje dodatkowe: | Regulowana osłona bezpieczeństwa, System elektronicznej ochrony ogniw ECP, Wskaźnik naładowania |
| Wyposażenie: | Klucz |
Zakres od A do G
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 44.8 x 81.5 x 57.3 |
|---|---|
| 10 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 44 |
| 51 kWh = 58.65 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 8.7 |
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Automatyczne otwieranie drzwi |
| Funkcje dodatkowe: | 3-częściowy układ filtrów, Automatyka rozpoznawania detergentu, Extra Dry, Higiena Plus, SpeedPerfect Plus... |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Zakres od A do G