- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (286)
AGD (17)
AGD małe (44)
Komputery i tablety (414)
Smartfony i zegarki (946)
Foto i kamery (52)
Gaming (18)
Rowery i hulajnogi (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 75" QD-Mini LED, 8K Ultra HD, 7680 x 4320px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
29 999 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ złącza: | AUX, USB Typ C |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cal]: | 10.2 |
| Rozdzielczość [px]: | 1280 x 800 |
| Tuner: | DVB-T2 |
| Złącze USB: | Tak |
| Rodzaj odtwarzanych płyt: | CD, CD-R, DVD, DVD-R, DVD-RW, VCD |
| Standardy odtwarzania zdjęć: | JPG |
| Wyposażenie: | Aktywna antena DVB-T2, Kabel AV, Kontroler do gier, Pilot, Płyta z grami, Uchwyt do mocowania w samochodzie, Zasilacz... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Sieciowe, Sieciowe 12 V |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cal]: | 15.4 |
| Rozdzielczość [px]: | 1280 x 800 |
| Tuner: | DVB-T2 |
| Złącze USB: | Tak |
| Rodzaj odtwarzanych płyt: | CD, CD-R, CD-RW, DVD, DVD-R, DVD-RW |
| Standardy odtwarzania zdjęć: | JPG |
| Wyposażenie: | Aktywna antena DVB-T2, Kabel AV, Kontroler do gier, Pilot, Płyta z grami, Zasilacz, Zasilacz samochodowy 12 V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Sieciowe, Sieciowe 12 V |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Typ suszarki: | Cyfrowa |
| Moc [W]: | 1500 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 3 |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x etui do przechowywania, 2 x koncentrator |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ suszarki: | Cyfrowa |
| Moc [W]: | 1500 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 3 |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x etui do przechowywania, 2 x koncentrator |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| 1000:1 | |
| Nie | |
| Tak | |
| 1 | |
| Wyposażenie: | Baterie do pilota, Ekran projekcyjny 70", Magnetyczny filtr - 4 szt., Pilot - 2 szt., Stojak PowerBase Stand, Walizka... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cal]: | 10 |
| Rozdzielczość [px]: | 1024 x 600 |
| Tuner: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
| Rodzaj odtwarzanych płyt: | CD-R, CD-RW, DVD, DVD-R, DVD-RW, JPEG |
| Standardy odtwarzania zdjęć: | JPEG |
| Wyposażenie: | Pilot, Zasilacz |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Sieciowe |
| Złącza: | RJ-45 - 24 szt. |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
| Wyświetlacz: | Tak |
|---|---|
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | Cyfrowa |
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 10 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Wyświetlacz: | Tak |
|---|---|
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | Cyfrowa |
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 10 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Złącza: | RJ-45 - 24 szt. |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
Sugerowana cena producenta:
199 zł
| Wyświetlacz: | Tak |
|---|---|
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | Cyfrowa |
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Rozdzielczość: | 2K |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 30 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 200 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cal]: | 7 |
| Rozdzielczość [px]: | 1024 x 600 |
| Tuner: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
| Rodzaj odtwarzanych płyt: | CD, CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW |
| Standardy odtwarzania zdjęć: | JPG |
| Wyposażenie: | Adapter samochodowy, Pilot, Torba transportowa, Zasilacz |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Sieciowe |
| Złącza: | RJ-45 - 12 szt. |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
| Standard montażowy: | 10" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 12 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
Sugerowana cena producenta:
79,90 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Karta pamięci, Uchwyt montażowy, Zestaw montażowy, Zewnetrzna antena GPS |
| Zasilanie: | DC 12/24V |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 3.5 |
| 122 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak |
| Złącza: | RJ-45 - 24 szt. |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
Sugerowana cena producenta:
159 zł
| Złącza: | RJ-45 - 12 szt. |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
| Standard montażowy: | 10" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 12 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
Sugerowana cena producenta:
75,90 zł