- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (508)
AGD (25)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (155)
Komputery i tablety (887)
Smartfony i zegarki (703)
Foto i kamery (43)
Gaming (54)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 2.0 | |
| Długość [m]: | 3 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 8K |
| Typ kabla: | |
| 2.1 | |
| Długość [m]: | 3 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - HDMI |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 8K |
| Typ kabla: | |
| 2.1 | |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Typ: | HDMI - HDMI |
| Typ konsoli: | Xbox Series X |
|---|---|
| Pojemność dysku twardego: | 1 TB |
| Gry w zestawie: | EA SPORTS FC 26 |
| Kolor: | |
| Napęd Blu-ray 4K: | Tak |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 2 |