- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (508)
AGD (25)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (154)
Komputery i tablety (879)
Smartfony i zegarki (704)
Foto i kamery (42)
Gaming (54)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc [W]: | 25 |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1 |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Moc [W]: | 25 |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z warzywami |
| Waga: | 48 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Pszenica pełnoziarnista 60%, Wołowina 4%, Suszone wysłodki buraczane 3%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego... |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 9%, Materia nieorganiczna 5.5%, Przeciwutleniacze, Włókno surowe 3.1% |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, Fosfor 0.79%, Jod, Mangan, Metionina, Miedź, Selen, Wapń 1.3%, Witamina B1 (tiamina)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Typ: | Sucha |
Wartość poza zestawem:
379,60 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z warzywami |
| Waga: | 36 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Pszenica pełnoziarnista 60%, Wołowina 4%, Suszone wysłodki buraczane 3%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego... |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 9%, Materia nieorganiczna 5.5%, Przeciwutleniacze, Włókno surowe 3.1% |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, Fosfor 0.79%, Jod, Mangan, Metionina, Miedź, Selen, Wapń 1.3%, Witamina B1 (tiamina)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z warzywami |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Pszenica pełnoziarnista 60%, Wołowina 4%, Suszone wysłodki buraczane 3%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego... |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 9%, Materia nieorganiczna 5.5%, Przeciwutleniacze, Włókno surowe 3.1% |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, Fosfor 0.79%, Jod, Mangan, Metionina, Miedź, Selen, Wapń 1.3%, Witamina B1 (tiamina)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Typ: | Sucha |
| Wydawnictwo: | Ossolineum |
|---|---|
| Autor: | Henry Green |
| Język wydania: | Polski |
| Rodzaj okładki: | Miękka |
| Liczba stron: | 304 |
| Rodzaj: | Pojemniki spożywcze |
|---|---|
| Materiał: | Metal |
| Pojemność [ml]: | 1400 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Nie |
| Długość [cm]: | 11,5 |
| Szerokość [cm]: | 11,5 |
| Rodzaj: | Pojemnik spożywczy |
|---|---|
| Materiał: | Metal |
| Pojemność [ml]: | 2400 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Nie |
| Długość [cm]: | 14 |
| Szerokość [cm]: | 14 |