- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (508)
AGD (25)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (154)
Komputery i tablety (882)
Smartfony i zegarki (704)
Foto i kamery (42)
Gaming (54)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Owady i kaczka |
| Waga: | 13.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Owoce 0.1%, Owady 10%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Łuski nasion babki płesznik, Ryż, Suszony korzeń cykorii... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 20%, Oleje i tłuszcze, Popiół surowy 5.7%, Suszone białko kacze 10%, Włókno surowe 2.2%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk (uwodniony glicynowy chelat cynku (postać stała)), D-pantotenian wapnia... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 15 |
Wartość poza zestawem:
329,85 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Owady i kaczka |
| Waga: | 9 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Owoce 0.1%, Owady 10%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Łuski nasion babki płesznik, Ryż, Suszony korzeń cykorii... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 20%, Oleje i tłuszcze, Popiół surowy 5.7%, Suszone białko kacze 10%, Włókno surowe 2.2%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk (uwodniony glicynowy chelat cynku (postać stała)), D-pantotenian wapnia... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
Wartość poza zestawem:
219,90 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Owady i kaczka |
| Waga: | 4.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Owoce 0.1%, Owady 10%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Łuski nasion babki płesznik, Ryż, Suszony korzeń cykorii... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 20%, Oleje i tłuszcze, Popiół surowy 5.7%, Suszone białko kacze 10%, Włókno surowe 2.2%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk (uwodniony glicynowy chelat cynku (postać stała)), D-pantotenian wapnia... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Typ obudowy: | |
|---|---|
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoidalny |
| Moc skuteczna [W]: | 700 |
| Moc pozorna [VA]: | 1000 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 4 |
| Gniazda wyjściowe: | Schuko - 4 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Termiczne |
| Głębokość [mm]: | 353 |
| Szerokość [mm]: | 149 |
| Wysokość [mm]: | 162 |
| Kolor: | Czarny |
| Typ obudowy: | |
|---|---|
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoidalny |
| Moc skuteczna [W]: | 480 |
| Moc pozorna [VA]: | 750 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 4 |
| Gniazda wyjściowe: | Schuko - 4 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Termiczne |
| Głębokość [mm]: | 353 |
| Szerokość [mm]: | 149 |
| Wysokość [mm]: | 162 |
| Kolor: | Czarny |
| Typ obudowy: | |
|---|---|
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoida modyfikowana |
| Moc skuteczna [W]: | 480 |
| Moc pozorna [VA]: | 850 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 2 |
| Gniazda wyjściowe: | Schuko - 2 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Termiczne |
| Głębokość [mm]: | 298 |
| Szerokość [mm]: | 101 |
| Wysokość [mm]: | 142 |
| Kolor: | Czarny |
Wartość poza zestawem:
215,28 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina |
| Waga: | 7.2 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 40%, Wątroba wieprzowa 9%, Wołowina 6%, Suszone wysłodki buraczane 0.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko 8.5%, Zawartość tłuszczu 5.2%, Materia nieorganiczna 2%, Wilgotność 83.2%, Włókno surowe 0.4% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 72 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina, Indyk i Wołowina |
| Waga: | 15.6 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 35%, Wątroba wieprzowa 9%, Jagnięcina 7%, Wołowina 7%, Warzywa... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 7.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Zawartość tłuszczu 5.2%, Materia nieorganiczna 1.8%, Wilgotność 82%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne 0.6%, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 156 |
Wartość poza zestawem:
307,71 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak, Wołowina i wątróbka |
| Waga: | 15.6 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Warzywa, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 7%, Roślinne ekstrakty białkowe, Zawartość tłuszczu 6%, Materia nieorganiczna 2%, Wilgotność 82.5%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jednowodny siarczan żelaza... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 156 |
Wartość poza zestawem:
389,61 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina i kurczak |
| Waga: | 15.6 kg |
| Skład: | Kurczak 14%, Kawałki bogate w kurczaka, Kawałki bogate w mieszankę jagnięciny i wątróbki... |
| Składniki analityczne: | Białko 8.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Guma kasja, Materia nieorganiczna 2%, Wilgotność 83.4%, Włókno surowe 0.3%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E (tokoferol), Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 156 |
Wartość poza zestawem:
384,15 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior |
|---|---|
| Smak: | Drób, Jagnięcina i wątróbka, Kurczak, Wołowina i wątróbka |
| Waga: | 14.4 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 45%, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 8.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Zawartość tłuszczu 7%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 2.5%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Fosfor 0.3%, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jednowodny siarczan żelaza... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 144 |
Wartość poza zestawem:
275,88 zł
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
|---|---|
| Podkładka podświetlana: | Tak |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Guma |
| Głębokość [mm]: | 278 |
| Szerokość [mm]: | 360 |
| Grubość [mm]: | 4.6 |
| Kolor: | Zielony |
| Głębokość [mm]: | 179 |
|---|---|
| Szerokość [mm]: | 142 |
| Wysokość [mm]: | 52 |
| Pamięć RAM: | |
| Pojemność dysku: | Brak dysku |
| Wi-Fi: | Tak |
| Wielkość dysku [cale]: | M.2 |
| Złącza: | 1x HDMI, 1x RJ45, 1x USB 3.1, 1x USB-C, 1x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe, 2x Thunderbolt 4 |
| Kolor: | Ciemnoniebieski |
| Skład: | Achillea Millefolium (Yarrow) Extract, Aqua, Aroma, Betula Alba (Birch) Leaf Extract, Cellulose Gum, CI 16255... |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Liczba szt.: | 3 |
| Dodatkowe działanie: | 98% składników naturalnych, Bez aluminium, Bez cukru, Bez glutenu, Bez SLS z hydroksyapatytem, Działa antybakteryjnie... |
| Aktywny węgiel: | Nie |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Tak |
Wartość poza zestawem:
31,80 zł
| Skład: | Aqua, Aroma, Calcium Hydroxyapatite, Cellulose Gum, Disodium Cocoyl Glutamate, Ethylhexylglycerin, Glycerin... |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Liczba szt.: | 3 |
| Dodatkowe działanie: | Chroni dziąsła, Ochrona szkliwa, Odświeża oddech, Przeciw próchnicy, Usuwa przebarwienia... |
| Aktywny węgiel: | Nie |
| Dla dzieci: | Tak |
| Z fluorem: | Tak |
Wartość poza zestawem:
32,70 zł
| Skład: | Aqua, Aroma, Cellulose Gum, CI 16255, CI 42090, Citric Acid, Glycerin, Hydrated Silica, Hydroxyapatite... |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Liczba szt.: | 3 |
| Dodatkowe działanie: | Odświeża oddech, Wybielanie zębów, Zapobieganie odkładaniu się płytki nazębnej |
| Aktywny węgiel: | Nie |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Nie |
Wartość poza zestawem:
33,09 zł
| Skład: | Aqua, Aroma, Cellulose Gum, CI 16255, CI 77891, Disodium Cocoyl Glutamate, Fluorek sodu 0,32% w/w (1454 ppm F-)... |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Liczba szt.: | 3 |
| Dodatkowe działanie: | Ochrona szkliwa, Odświeża oddech, Przeciw próchnicy, Usuwa przebarwienia |
| Aktywny węgiel: | Nie |
| Dla dzieci: | Tak |
| Z fluorem: | Tak |
Wartość poza zestawem:
31,20 zł
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 1500 |
| Aktywny węgiel: | Nie |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Tak |
Wartość poza zestawem:
45,00 zł
| Skład: | Achillea Millefolium (Yarrow) Extract, Aqua, Aroma, Betula Alba (Birch) Leaf Extract, Cellulose Gum, CI 16255... |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 200 |
| Liczba szt.: | 2 |
| Dodatkowe działanie: | 98% składników naturalnych, Bez aluminium, Bez cukru, Bez glutenu, Bez SLS z hydroksyapatytem, Działa antybakteryjnie... |
| Aktywny węgiel: | Nie |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Tak |
Wartość poza zestawem:
21,20 zł
| Autor: | Simon James Green |
|---|---|
| Język wydania: | Polski |
| Wydawnictwo: | Books4YA |
| Liczba stron: | 416 |
| Okładka: | Miękka |