- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (508)
AGD (25)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (154)
Komputery i tablety (882)
Smartfony i zegarki (704)
Foto i kamery (42)
Gaming (54)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pojemność [ml]: | 200 |
|---|---|
| Liczba szt.: | 2 |
| Dodatkowe działanie: | Chroni dziąsła, Ochrona szkliwa, Odświeża oddech, Przeciw próchnicy, Usuwa przebarwienia... |
| Aktywny węgiel: | Nie |
| Dla dzieci: | Tak |
| Z fluorem: | Tak |
| Skład: | Aqua, Aroma, Calcium Hydroxyapatite, Cellulose Gum, Disodium Cocoyl Glutamate, Ethylhexylglycerin, Glycerin... |
| Pojemność [ml]: | 200 |
|---|---|
| Liczba szt.: | 2 |
| Dodatkowe działanie: | Odświeża oddech, Wybielanie zębów, Zapobieganie odkładaniu się płytki nazębnej |
| Aktywny węgiel: | Nie |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Nie |
| Skład: | Aqua, Aroma, Cellulose Gum, CI 16255, CI 42090, Citric Acid, Glycerin, Hydrated Silica, Hydroxyapatite... |
| Pojemność [ml]: | 200 |
|---|---|
| Liczba szt.: | 2 |
| Dodatkowe działanie: | Ochrona szkliwa, Odświeża oddech, Przeciw próchnicy, Usuwa przebarwienia |
| Aktywny węgiel: | Nie |
| Dla dzieci: | Tak |
| Z fluorem: | Tak |
| Skład: | Aqua, Aroma, Cellulose Gum, CI 16255, CI 77891, Disodium Cocoyl Glutamate, Fluorek sodu 0,32% w/w (1454 ppm F-)... |
Wartość poza zestawem:
30,00 zł
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoidalny |
|---|---|
| Moc skuteczna [W]: | 500 |
| Moc pozorna [VA]: | 800 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 2 |
| Gniazda wyjściowe: | Schuko - 2 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Termiczne, Zabezpieczenie przed przeładowaniem... |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [kg]: | 7.85 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Drób, Jagnięcina, Kurczak, Wołowina |
| Waga: | 14.4 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 40%, Kurczak 14%, Wątroba wieprzowa 9%, Jagnięcina 6%, Wołowina 6%... |
| Składniki analityczne: | Białko 8.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Zawartość tłuszczu 5.2%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 2%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne 0.6%, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 144 |
| Waga [kg]: | 14.4 |
Wartość poza zestawem:
275,88 zł
| Wyposażenie: | Kabel USB-C do USB-A, Kabel USB-C do USB-C, Podkładka termiczna |
|---|---|
| Interfejs dysku: | |
| Interfejs obudowy: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Rozmiar: | M.2 2230, M.2 2242, M.2 2260, M.2 2280 |
| Zasilanie: | USB |
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | Aluminium |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z marchewką |
| Waga: | 28.8 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Warzywa, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 7.2%, Tłuszcz 3.8%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 2%, Wilgotność 82.5%, Włókno surowe 0.3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 72 |
| Waga [kg]: | 28.8 |
Wartość poza zestawem:
421,20 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z marchewką |
| Waga: | 43.2 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Warzywa, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 7.2%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz 3.8%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 2%, Wilgotność 82.5%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |
| Waga [kg]: | 43.2 |
Wartość poza zestawem:
466,20 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina |
| Waga: | 28.8 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 36%, Wątroba 4%, Wołowina 4%, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 7.2%, Roślinne ekstrakty białkowe, Zawartość tłuszczu 3.2%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 2%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 72 |
| Waga [kg]: | 28.8 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina |
| Waga: | 43.2 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 36%, Wątroba 4%, Wołowina 4%, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 7.2%, Roślinne ekstrakty białkowe, Zawartość tłuszczu 3.2%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 2%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 36 |
| Waga [kg]: | 43.2 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 28.8 kg |
| Skład: | Ryby i produkty rybne, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 8%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz 6%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 2%, Wilgotność 81.5%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.28%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.32%, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 72 |
| Waga [kg]: | 28.8 |
Wartość poza zestawem:
359,28 zł
| Pojemność [ml]: | 100 |
|---|---|
| Liczba szt.: | 1 |
| Dodatkowe działanie: | Ochrona szkliwa, Odświeża oddech, Przeciw próchnicy, Usuwa przebarwienia |
| Aktywny węgiel: | Nie |
| Dla dzieci: | Tak |
| Z fluorem: | Tak |
| Skład: | Aqua, Aroma, Cellulose Gum, CI 16255, CI 77891, Disodium Cocoyl Glutamate, Fluorek sodu 0,32% w/w (1454 ppm F-)... |
| Pojemność [ml]: | 100 |
|---|---|
| Liczba szt.: | 1 |
| Dodatkowe działanie: | 98% składników naturalnych, Bez aluminium, Bez cukru, Bez glutenu, Bez SLS z hydroksyapatytem, Działa antybakteryjnie... |
| Aktywny węgiel: | Nie |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Tak |
| Skład: | Achillea Millefolium (Yarrow) Extract, Aqua, Aroma, Betula Alba (Birch) Leaf Extract, Cellulose Gum, CI 16255... |
| Pojemność [ml]: | 100 |
|---|---|
| Liczba szt.: | 1 |
| Dodatkowe działanie: | Odświeża oddech, Wybielanie zębów, Zapobieganie odkładaniu się płytki nazębnej |
| Aktywny węgiel: | Nie |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Nie |
| Skład: | Aqua, Aroma, Cellulose Gum, CI 16255, CI 42090, Citric Acid, Glycerin, Hydrated Silica, Hydroxyapatite... |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 19.2 kg |
| Skład: | Ryby i produkty rybne, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 8%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz 6%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 2%, Wilgotność 81.5%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.28%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.32%, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
| Waga [kg]: | 19.2 |
Wartość poza zestawem:
239,52 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 9.6 kg |
| Skład: | Ryby i produkty rybne, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 8%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz 6%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 2%, Wilgotność 81.5%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.28%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.32%, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Waga [kg]: | 9.6 |
| Pojemność [ml]: | 200 |
|---|---|
| Liczba szt.: | 2 |
| Dodatkowe działanie: | Chroni dziąsła, Odświeża oddech, Usuwa płytkę nazębną, Zapobiega osadzaniu się kamienia |
| Aktywny węgiel: | Nie |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Tak |
| Skład: | Aqua, Camellia Sinensis Leaf Extract, Cellulose, Cellulose Gum, CI 77891, Fructooligosaccharides, Glycerin... |
Wartość poza zestawem:
25,98 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Liczba szt.: | 3 |
| Dodatkowe działanie: | Chroni dziąsła, Odświeża oddech, Usuwa płytkę nazębną, Zapobiega osadzaniu się kamienia |
| Aktywny węgiel: | Nie |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Tak |
| Skład: | Aqua, Camellia Sinensis Leaf Extract, Cellulose, Cellulose Gum, CI 77891, Fructooligosaccharides, Glycerin... |
Wartość poza zestawem:
38,97 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z marchewką |
| Waga: | 9.6 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Warzywa, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 7.2%, Tłuszcz 3.8%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 2%, Wilgotność 82.5%, Włókno surowe 0.3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Waga [kg]: | 9,6 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z marchewką |
| Waga: | 28.8 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Warzywa, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 7.2%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz 3.8%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 2%, Wilgotność 82.5%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Waga [kg]: | 28,8 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z marchewką |
| Waga: | 14.4 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Warzywa, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 7.2%, Roślinne ekstrakty białkowe, Tłuszcz 3.8%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 2%, Wilgotność 82.5%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Waga [kg]: | 14,4 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior |
|---|---|
| Smak: | Drób, Jagnięcina i wątróbka, Kurczak, Wołowina i wątróbka |
| Waga: | 9.6 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 45%, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 8.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Zawartość tłuszczu 7%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 2.5%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Fosfor 0.3%, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jednowodny siarczan żelaza... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 96 |
| Waga [kg]: | 9,6 |
Wartość poza zestawem:
183,92 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior |
|---|---|
| Smak: | Drób, Jagnięcina i wątróbka, Kurczak, Wołowina i wątróbka |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 45%, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 8.5%, Roślinne ekstrakty białkowe, Zawartość tłuszczu 7%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 2.5%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Fosfor 0.3%, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jednowodny siarczan żelaza... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
| Waga [kg]: | 4,8 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z marchewką |
| Waga: | 19.2 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Warzywa, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 7.2%, Tłuszcz 3.8%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 2%, Wilgotność 82.5%, Włókno surowe 0.3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
| Waga [kg]: | 19,2 |
| Wyposażenie: | Klucz do świecy, Kosz na trawę, Osłona przednia, Podwójne noże tnące |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Silnik marka: | Briggs & Stratton |
| Centralna (7-stopniowa) | |
| 60 | |
| Waga [kg]: | 38 |
| Rodzaj: | Podkaszarka akumulatorowa |
|---|---|
| Wyposażenie: | Głowica z żyłką |
| Żyłka | |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| 1x akumulator w zestawie |
Wartość poza zestawem:
449,97 zł