- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (20)
AGD (3)
AGD małe (114)
Komputery i tablety (361)
Smartfony i zegarki (62)
Foto i kamery (4432)
Gaming (14)
Rowery i hulajnogi (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Wymiary [mm]: | 165 x 80 x 200 |
| Funkcje dodatkowe: | Dioda LED informująca o działaniu |
| Kolor: | Srebrny |
| Zasilanie: | Kondensator |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie/wyłączanie, Bluetooth, Czujnik wstrząsów, Data i czas nagrywania, Nagrywanie poklatkowe... |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| 140, 170 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, AV, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Tak |
| Zasilanie: | DC 12/24V |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie/wyłączanie |
| 150 | |
| Rodzaj matrycy: | CMOS |
| Wodoodporność: | Tak |
| Rozdzielczość [px]: | 752 x 582 |
| Zasilanie: | Sieciowe, USB |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Interfejs: | USB |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Film poklatkowy, Samowyzwalacz, Tryb fotografowania: Pojedyncze Zdjęcie, Wbudowane gniazdo na statyw |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
| 170 | |
| Zasilanie: | USB |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB-C |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Zasilanie: | USB |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB-C |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Zasilanie: | USB |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB-C |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Zasilanie: | USB |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Interfejs: | USB |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej, Superkondensator |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja HDR, , Nagrywanie poklatkowe, , Oznaczenie nagrania numerem rejestracyjnym... |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.4 |
| 140 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Tak |
| Zasilanie: | Kondensator |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczny start, Czujnik wstrząsów, Data i czas nagrywania, , Ostrzeżenia przed fotoradarami... |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.4 |
| 140, 160 | |
| Nie | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, AV, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Tak |
| Zasilanie: | Kondensator |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczny start, Czujnik wstrząsów, Data i czas nagrywania, , Ostrzeżenia przed fotoradarami... |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.4 |
| 140, 160 | |
| Nie | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, AV, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Tak |
| Zasilanie: | DC 12/24V |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja HDR, Nagrywanie poklatkowe, Nagrywanie zdarzeń, Tryb nocny |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 3.5 |
| 122 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Tak |
| Zasilanie: | DC 12/24V, Kondensator |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | ADAS, Buforowane nagrywanie awaryjne, Funkcja HDR, , LDWS, Nagrywanie poklatkowe, |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| 136 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Tak |
| Zasilanie: | DC 12/24V, Kondensator |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | ADAS, Funkcja HDR, , LDWS, Nagrywanie poklatkowe, , Ostrzeżenia przed fotoradarami... |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | , |
| 139 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Tak |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej, Superkondensator |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | ADAS, Akcelerometr, Alert zmęczenia, Funkcja HDR, Ostrzeżenia przed fotoradarami, Powiadomienia, |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| 139 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Tak |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej, Superkondensator |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | ADAS, Alert zmęczenia, , , Rozpoznaje nagłą zmianę pasa ruchu |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.45 |
| 170 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, microUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Tak |
| Zasilanie: | |
|---|---|
| Wymiary [mm]: | 35 x 37.5 x 149 |
| Kolor: | Czarny |
| Współpraca z aplikacją mobilną: | Tak |
| Typ ogniskowej: | Stałoogniskowy |
| Zasilanie: | |
|---|---|
| Wymiary [mm]: | 68 x 34 x 14 |
| Kolor: | Czarny |
| Współpraca z aplikacją mobilną: | Tak |
| Typ ogniskowej: | Stałoogniskowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Rejestrowanie filmów (z dźwiękiem) w jakości Full HD (1080P), Wbudowany mikrofon |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1280 x 720 |
| 90 | |
| Funkcje dodatkowe: | Aplikacja na Android i iOS, Funkcja dzielenia ekranu, Kamera cofania, Obsługa AirPlay, Obsługa Miracast, Transmiter FM |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ złącza: | AUX, Czytnik kart pamięci, USB Typ C |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Zastosowanie: | Samochód |