- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (20)
AGD (3)
AGD małe (116)
Komputery i tablety (363)
Smartfony i zegarki (62)
Foto i kamery (4428)
Gaming (14)
Rowery i hulajnogi (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kompatybilność: | DJI Action 2 |
| Wodoodporna: | Nie |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Wyposażenie: | Brak |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kompatybilność: | Insta360 GO 2 |
| Wodoodporna: | Tak |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Wyposażenie: | Adapter z systemu GoPro na gwint 1/4", Klucza montażowy, Pasek na nadgarstek, Śruba |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 2560 x 1440 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 30 kl/s, FullHD - 30 kl/s, HD - 60 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 15 |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Wodoodporność: | Nie |
|---|---|
| Rodzaj matrycy: | CMOS |
| 30 | |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie/wyłączanie, , |
| Zasilanie: | Wideorejestrator |
| Wyposażenie: | Brak |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 60 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 12 |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 60 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 12 |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 60 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 12 |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 2K - 60 kl/s, 4K - 60 kl/s, FullHD - 120 kl/s, QHD - 60 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 12 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę: | 4K - 60 kl/s, FullHD - 120 kl/s, QHD - 60 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 12 |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Drony |
| Dedykowany model: | BetaFPV Beta65S, BetaFPV Beta85 Pro 2, BetaFPV HX100SE, BetaFPV Meteor65 |
| Rodzaj: | Kamera |
|---|---|
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Wyposażenie: | Kabel USB, Zasilacz |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Zastosowanie: | Kamera |
| Dedykowany model: | Seek Thermal Nano |
| Przeznaczenie: | Kamera |
| Zawartość zestawu: | Obiektyw |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Kamera |
| Dedykowany model: | Seek Thermal Nano |
| Przeznaczenie: | Kamera |
| Zawartość zestawu: | Etui |
Sugerowana cena producenta:
32,90 zł
| 8 | |
| CMOS | |
| Funkcje dodatkowe: | Drukowanie zdjęć, Gry, Odtwarzanie muzyki, Wbudowany głośnik, Wbudowany mikrofon |
| Akumulatorowe | |
| 4.0 | |
| 1/4 | |
| Kolor obudowy: | |
| 28 | |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Wyposażenie: | Kabel USB, Trzy rolki papieru |