- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (620)
Komputery i tablety (62)
Smartfony i zegarki (4)
Foto i kamery (1)
Gaming (3871)
Dom (73)
Warsztat i ogród (8)
Zabawki i LEGO (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pojemność dysku twardego: | 32 GB |
|---|---|
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Nie |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | NVIDIA Tegra (zmodyfikowany) |
| Kolor: | |
| Przekątna ekranu: | 6.2 |
| Typ konsoli: | |
| Rodzaj konsoli: | Przenośna, Stacjonarna |
| Wi-Fi: | Tak |
| Pojemność dysku twardego: | |
|---|---|
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Nie |
| Procesor: | AMD Ryzen Zen 2 (8 rdzeni, 3.5 GHz) |
| Kolor: | |
| Typ konsoli: | |
| Napęd Blu-ray 4K: | Nie |
| Rodzaj konsoli: | Stacjonarna |
| Wi-Fi: | Tak |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 2 |
|---|---|
| Gra w zestawie: | Nie |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | Ryzen Z1 Extreme |
| Kolor: | Czarny |
| Przekątna ekranu: | 8.8 |
| Typ konsoli: | Legion Go |
| Napęd Blu-ray 4K: | Nie |
| Pamięć wewnętrzna [GB]: | 512 |
| Przekątna ekranu [cal]: | 8.8 |
| Łączność: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Rodzaj konsoli: | Przenośna |
| Wi-Fi: | Tak |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 0 |
|---|---|
| Gra w zestawie: | Nie |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | H700 |
| Kolor: | Czarny |
| Przekątna ekranu: | 4 |
| Typ konsoli: | |
| Napęd Blu-ray 4K: | Nie |
| Rodzaj konsoli: | Przenośna |
| Wi-Fi: | Tak |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 0 |
|---|---|
| Gra w zestawie: | Nie |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Procesor: | H700 |
| Kolor: | Czarny |
| Przekątna ekranu: | 3.4 |
| Typ konsoli: | Inna |
| Napęd Blu-ray 4K: | Nie |
| Rodzaj konsoli: | Przenośna |
| Wi-Fi: | Tak |
| Pojemność dysku twardego: | 32 GB |
|---|---|
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | NVIDIA Tegra (zmodyfikowany) |
| Kolor: | Czarny |
| Przekątna ekranu: | 6.2 |
| Typ konsoli: | Nintendo Switch |
| Rodzaj konsoli: | Przenośna, Stacjonarna |
| Wi-Fi: | Tak |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 0 |
|---|---|
| Gra w zestawie: | Nie |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Procesor: | ARM Cortex-A9 |
| Kolor: | Fioletowo-przezroczysty |
| Przekątna ekranu: | 3.5 |
| Typ konsoli: | Inna |
| Napęd Blu-ray 4K: | Nie |
| Rodzaj konsoli: | Przenośna |
| Wi-Fi: | Nie |
| Kolor: | Beżowy |
|---|---|
| Materiał: | Płyta wiórowa laminowana |
| Szerokość [cm]: | 90 |
| Głębokość [cm]: | 39 |
| Wysokość [cm]: | 80 |
| Kolor: | Dąb |
|---|---|
| Materiał: | Płyta wiórowa laminowana |
| Szerokość [cm]: | 90 |
| Głębokość [cm]: | 39 |
| Wysokość [cm]: | 80 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Płyta MDF fornirowana (okleina naturalna) |
| Szerokość [cm]: | 106 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Wysokość [cm]: | 77 |
| Kolor: | Ciemny orzech |
|---|---|
| Materiał: | Płyta MDF fornirowana (okleina naturalna) |
| Szerokość [cm]: | 104 |
| Głębokość [cm]: | 40 |
| Wysokość [cm]: | 75 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Płyta wiórowa laminowana |
| Szerokość [cm]: | 90 |
| Głębokość [cm]: | 39 |
| Wysokość [cm]: | 80 |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Materiał: | Płyta wiórowa laminowana |
| Szerokość [cm]: | 39 |
| Wysokość [cm]: | 80 |
| Długość [cm]: | 90 |
| Kolor: | Dąb |
|---|---|
| Materiał: | Płyta laminowana, płyta MDF oklejona folią PCV |
| Szerokość [cm]: | 100 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Wysokość [cm]: | 40 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Płyta laminowana, płyta MDF oklejona folią PCV |
| Szerokość [cm]: | 100 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Wysokość [cm]: | 60 |
| Kolor: | Dąb |
|---|---|
| Materiał: | Płyta laminowana, płyta MDF oklejona folią PCV |
| Szerokość [cm]: | 100 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Wysokość [cm]: | 40 |
| Kolor: | Dąb |
|---|---|
| Materiał: | Płyta laminowana, płyta MDF oklejona folią PCV |
| Szerokość [cm]: | 100 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Wysokość [cm]: | 15 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Płyta laminowana, płyta MDF oklejona folią PCV |
| Szerokość [cm]: | 100 |
| Głębokość [cm]: | 30 |
| Wysokość [cm]: | 60 |