- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (23)
Komputery i tablety (213)
Smartfony i zegarki (3729)
Foto i kamery (249)
Gaming (172)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Adapter |
|---|---|
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 3.7 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
| Natężenie [A]: | 16 |
| Rodzaj: | Adapter |
|---|---|
| Rodzaj złącza: | 5-PIN CEE 32A |
| Moc [kW]: | 11 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Kolor: | Czerwono-szaro-czarny |
| Natężenie [A]: | 16 |
| Napięcie wejściowe [V]: | 220 - 240 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12 |
| Prąd ładowania [A]: | 6 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | AGM, Bezobsługowe, GEL, Kwasowo-ołowiowe, STD, WET |
| Liczba akumulatorów ładowanych jednocześnie: | 1 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Waga [g]: | 414 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9 |
| Moc [W]: | 20 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9, 12 |
| Moc [W]: | 15 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 12, 9 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 2000, 2500, 3000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Przeznaczenie: | Tablet, Telefon komórkowy |
| Napięcie [V]: | 220 |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | NAC |
| Kompatybilność seria: | NAC 20V, NAC 40V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Waga [g]: | 500 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 - 12 |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB Typ-C |
| Przeznaczenie: | Urządzenia USB |
| Napięcie [V]: | 20 |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | 4Garden, Faworyt Pro, Handy, Lider |
| Kompatybilność seria: | 20V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.2 |
| Waga [g]: | 330 |
| Napięcie [V]: | 20 |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | 4Garden, Faworyt Pro, Handy, Lider |
| Kompatybilność seria: | 20V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Waga [g]: | 110 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9 |
| Moc [W]: | 15 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.77 |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12 |
| Moc [W]: | 15 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Zintegrowany |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Napięcie [V]: | 12 |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Waga [g]: | 450 |
| Napięcie [V]: | 14.4, 18 |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Waga [g]: | 550 |
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Rodzaj złącza: | 5-PIN CEE 32A, Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 11 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Natężenie [A]: | 8, 10, 13, 16 |
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Rodzaj złącza: | 5-PIN CEE 32A, Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 7 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Natężenie [A]: | 16, 20, 24, 32 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | 3, 5, 15 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Dewalt |
| Kompatybilność seria: | 18V XR, PowerStack, XR Flexvolt 54V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 12 |
| Waga [g]: | 1300 |
Sugerowana cena producenta:
83,90 zł
| Napięcie [V]: | 36 |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | GBA 36V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Typ: | Rozgałęźnik gniazda zapalniczki |
|---|---|
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Zasilanie: | DC 12-24V z akumulatora/instalacji |