- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (5)
AGD małe (2456)
Komputery i tablety (2)
Dom (12)
Warsztat i ogród (476)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (63)
Motoryzacja (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Uniwersalny |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | NT 50/1 Tact Te L + Filtr |
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dywan, Kanapa, Łóżko |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x mini turboszczotka |
| Rodzaj produktu: | Turboszczotka |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do grommingu, Sierść |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Zawartość zestawu: | 1 x adapter, 1 x rura elastyczna, 1 x szczotka do sierści |
| Rodzaj produktu: | Szczotka do futra, Szybkozłączka, Wąż |
| Typ: | Uniwersalny |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
| Liczba szt w opakowaniu: | 3 |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka, 1 x szczotka do kurzu, 1 x wąż elastyczny |
| Rodzaj produktu: | Elastyczny wąż, Ssawka, Szczotka do kurzu |
| Typ: | Uniwersalny |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dywan, Podłoga |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x nakładka |
| Rodzaj produktu: | Nakładka |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
Sugerowana cena producenta:
115 zł
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Podłoga, Powierzchnie twarde |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
| Typ: | Mikrofibra |
|---|---|
| Zastosowanie: | Podłoga |
| Liczba szt w opakowaniu: | 3 |
| Zawartość zestawu: | 3 x ściereczka z mikrofibry |
| Rodzaj produktu: | Ściereczka |
Sugerowana cena producenta:
89 zł
| Typ: | Mini elektroszczotka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Samochód, Schody, Tapicerka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x mini elektroszczotka |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dywan, Sierść |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x turboszczotka |
| Rodzaj produktu: | Turboszczotka |
| Typ: | Uniwersalny |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
| Liczba szt w opakowaniu: | 8 |
| Zawartość zestawu: | 1 x adapter, 1 x elastyczne złącze, 1 x gumowa nakładka do usuwania włosów, 1 x ssawka, 4 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x adapter, 1 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Tapicerka |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
| Przeznaczenie: | Do parownicy |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 4 |
| Zawartość zestawu: | 4 x szczotka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
57,00 zł
| Akumulatorowe | |
| Kompatybilność seria: | Stihl AS |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Akumulatorowe | |
| Kompatybilność seria: | Karcher Battery Power Profesional 36V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Akumulatorowe | |
| Kompatybilność seria: | Bosch Profesional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Akumulatorowe | |
| Kompatybilność seria: | Greenso 20V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| 250 |
| Akumulatorowe | |
| Kompatybilność seria: | Karcher Battery Power Profesional 36V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dywan, Podłoga, Samochód, Tapicerka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Zawartość zestawu: | 1 x rura, 1 x ssawka szczelinowa, 2 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Dysza, Rura segmentowa, Ssawka do tapicerki, Ssawka szczelinowa |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Odsysacz pyłu |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ filtra: | Hepa |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.21 |