- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (189)
AGD (94)
AGD do zabudowy (42)
AGD małe (165)
Komputery i tablety (71)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (51)
Gaming (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Wkład |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Do filtrowania wody |
| Kolor dominujący: | Srebrny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj produktu: | System bezpieczeństwa |
|---|---|
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Dedykowana aplikacja: | Tuya Smart |
| Rodzaj: | System operacyjny |
|---|---|
| Wersja językowa: | Polska |
| Typ licencji: | Elektroniczna |
| Ważność licencji: | Bezterminowa |
| Typ: | Bidetowa |
|---|---|
| Kolor: | Chrom |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Rodzaj: | Podtynkowa |
| Wykonanie korpusu: | Chromowe |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Strumień wody: deszcz, Słuchawka 1-funkcyjna |
| Rodzaj produktu: | Baterie bidetowe |
|---|---|
| Typ: | Bidetowa |
| Kolor: | Chrom |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Rodzaj: | Podtynkowa |
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Mosiężne przyłącze kątowe z uchwytem na rączkę prysznicową, Rączka 1-funkcyjna |
| Rodzaj: | Zestaw pedałów |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Zasilanie: | USB |
| Kompatybilność: | PC, Simagic Wheels |
| Podświetlenie LED: | Nie |
| Intel Core i5-1235U | |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Dodatkowe informacje: | Kąt widzenia: 170/170 |
| Szerokość [cm]: | 31.38 |
| Głębokość [cm]: | 22.2 |
| Wysokość [cm]: | 1.81 |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Intel Core i3-1315U | |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Kąt widzenia: 170/170 |
| Szerokość [cm]: | 35.9 |
| Głębokość [cm]: | 23.7 |
| Wysokość [cm]: | 1.85 |
| Waga [kg]: | 1.72 |
| Intel Core i3-1315U | |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Kąt widzenia: 170/170 |
| Szerokość [cm]: | 35.9 |
| Głębokość [cm]: | 23.7 |
| Wysokość [cm]: | 1.85 |
| Waga [kg]: | 1.72 |