- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3437)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj filamentu: | PETG, PLA, TPU |
|---|---|
| Srednica filamentu [mm]: | 1.75 |
| Średnica dyszy [mm]: | 0.4 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarno-srebrny |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory, RGB |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 462 x 230 x 466 |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane, Tworzywo sztuczne |
| Kolor obudowy: | Czarny |
|---|---|
| Złącza: | Jack 3.5 mm |
| Cyfrowe, Cyfrowe DAB+ | |
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | Bateryjno-sieciowe |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Rodzaj: | Przenośne |
| Funkcje dodatkowe: | Podwójny alarm, Radio z funkcją RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj: | Wentylator biurkowy |
| Średnica śmigła [cm]: | 30 |
| Funkcje: | Regulacja prędkości nawiewu |
| Funkcje dodatkowe: | 3 Tryby pracy, Oscylacja |
| Poziom hałasu [dB]: | 47 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Funkcje dodatkowe: | 8 automatycznych programów, Automatyczne wyłączenie, Cyfrowy ekran dotykowy, Nienagrzewające się uchwyty... |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| 6 | |
| 1600 | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.25 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Taca |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Funkcje: | Grill (opiekacz), Termoobieg |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Oświetlenie wnętrza |
| Mechaniczne | |
| Wykonanie wnętrza piekarnika: | Emalia |
| Gazowy | |
| Wytłaczane | |
| Kolor frontu: | Czarny |
| Tak | |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | , , , , Czytnik linii papilarnych w ekranie... |
| 12 GB | |
| 512 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 6500 |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 16 Mpx |
| Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.4, USB typ C |
| Android 15 | |
| Tak | |
| 6.78 | |
| Nie | |
| Tak |
| Kolor: | Złoty |
|---|---|
| Funkcje: | Monitorowanie HRV 24/7, Monitorowanie snu, Monitorowanie stanu zdrowia |
| Rozmiar jubilerski: | 5 |
| Obwód wewnętrzny [mm]: | 47.45 |
| Kompatybilność: | Android, iOS |
| NFC: | Nie |
| Materiał wykonania pierścienia: | Węglik wolframu, Żywica |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
| Funkcje: | Pomiar ciśnienia, Pomiar wilgotności powietrza, Prognozowanie pogody, Zegar, Możliwość połączenia z aplikacją |
| Funkcje dodatkowe: | Datownik, Możliwość podłączenia dodatkowych czujników |
| Pomiar temperatury: | Na zewnątrz, Wewnątrz |
| Rodzaj czujnika pogody: | Wbudowany, Zewnętrzny - bezprzewodowy |
| Kolor: | Zielono-czarny |
|---|---|
| Akumulatorowe | |
| Rodzaj: | Odkurzacz do liści |
| Funkcje dodatkowe: | Regulowana prędkość |
| 10.5 | |
| Tak | |
| Tak | |
| Poziom hałasu [dB]: | 101 |
| Tak | |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Różowy |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Akcelerometr dużych przyspieszeń, Alarmowe SOS, Barometr, , |
| 256 | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| iOS 18 | |
| Tak | |
| 6.7 | |
| Nie | |
| Tak |
Zakres od A do G
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Funkcje: | Zmiana kierunku otwierania drzwi, Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Ekologiczna |
| Funkcje dodatkowe: | BottleTimer, DuoCooling, EasyFresh, EnergySaving, , Możliwość doposażenia w moduł SmartDeviceBox... |
| Elektroniczne | |
| 201.5 x 59.7 x 67.5 |
Zakres od A do G
| Wi-Fi: | Tak |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Kolor obudowy: | Niebieski |
| Podświetlenie: | Tak |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 32 |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Przekątna ekranu [cal]: | 6 |
| Standardy obsługiwanego tekstu: | AZW3, CBZ, DOC, EPUB, EPUB DRM, FB2, MOBI, PDF, RTF, TXT |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw pojemników |
|---|---|
| Materiał: | Szkło borokrzemowe, Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Kolor: | Naturalny |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Seria: | Apple Watch Ultra 3 |
| Nie | |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Detekcja ruchu, Funkcja kamery internetowej, Funkcja wykrywania twarzy i uśmiechu, HDR... |
| Nie | |
| Nie | |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 1920 x 1080 |
| Liczba klatek na sekundę: | FullHD - 30 kl/s, HD - 60 kl/s, VGA - 30 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 12 |
| Wodoodporność: | Nie |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Funkcje: | Krojenie, Siekanie, Tarcie, Ubijanie piany, Wyrabianie ciasta |
| Praca pulsacyjna: | Tak |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość podłączenia dwóch urządzeń jednocześnie, Odbieranie połączeń, Sterowanie głosowe |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 680 |
| Wodoodporność: | Nie |
| Dedykowane: | Audiofilskie, Do telefonów |
| Bluetooth | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| 95 | |
| Tak | |
| Bezprzewodowe: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Sterowanie: | Pokrętło na muszli, Przyciski |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Kompatybilność: | PC |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 10 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 44000 |
| Dźwięk przestrzenny: | Tak |
| Kolor: | Titanium |
|---|---|
| Funkcje: | Regulator ceramiczny Ø35, Aerator Honeycomb |
| Funkcje dodatkowe: | Aerator Honeycomb, Regulator ceramiczny Ø35 |
| Rodzaj: | Podtynkowa |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa, Mieszaczowa |
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Seria: | Blur |
| Nie | |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Fioletowy |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Zegar i data |
| 64 MB | |
| 128 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 1450 |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
| Nano SIM | |
| Komunikacja: | Bluetooth 5.0, USB typ C |
| S30+ | |
| Nie | |
| 2.8 | |
| Tak | |
| Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
|---|---|
| Elektroniczne | |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 45.5 x 89.8 x 62 |
| Rodzaj okapu: | Kominowy przyścienny t-line |
| 581 | |
| Wydajność maksymalna [m3/h] (tryb turbo): | 713 |
| Moc silnika [W]: | 265 |
| 69 | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Srebrno-czarny |
| Wi-Fi: | Nie |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Kolor: | Brązowy |
| Radio: | FM |
| Funkcje dodatkowe: | Wyświetlacz |
| Odtwarzacz płyt: | CD |
| Magnetofon: | Nie |
| Moc znamionowa RMS: | 16 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody |
| Funkcje dodatkowe: | Lampka kontrolna |
| 2200 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulator |
| Funkcje: | Tempomat, Amortyzacja, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| Funkcje dodatkowe: | Amortyzator przód/tył, Oświetlenie LED przód, Wyświetlacz |
| 350 | |
| do 25 | |
| 8.5 | |
| Tak | |
| 25 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| Oświetlenie: | Przód |
| Tak | |
| 36 | |
| 10.4 |
| Tak | |
| Tak | |
| Kolor obudowy: | Niebieski |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | , Barometr, Czujnik geomagnetyczny, , Czytnik linii papilarnych w przycisku bocznym... |
| 12 GB | |
| 256 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 4000 |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx, Przedni 10 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| Android 14 | |
| Tak | |
| 3.4, 6.7 | |
| Nie | |
| Tak |
| Interfejs urządzenia: | USB Typu C |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 10 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | Czytnik kart MicroSD - 1 szt., Czytnik kart SD - 1 szt., HDMI 1.4 - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt.... |
| Seria: | Lego Harry Potter |
|---|---|
| Kod producenta: | 76417 |
| Wiek: | 18 lat |
| Motyw: | Bank Gringotta |
| Liczba elementów [szt]: | 4803 |