- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (708)
AGD (201)
AGD do zabudowy (149)
AGD małe (271)
Komputery i tablety (696)
Smartfony i zegarki (1626)
Foto i kamery (100)
Gaming (160)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Zapadkowy |
|---|---|
| Minimalna wysokość podnoszenia [mm]: | 285 |
| Maksymalna wysokość podnoszenia [mm]: | 425 |
| Udźwig [kg]: | 3000 |
| Wykonanie: | Żeliwo |
| Waga [kg]: | 5.2 |
| Rodzaj: | Podpórka pod samochód |
| Funkcje dodatkowe: | Regulacja wysokości |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do niszczarek |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Nie |
| Waga [g]: | 244 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Power For All 12V |
| Waga [kg]: | 2 |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Natężenie [A]: | 10 |
| Typ: | Ręczny |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.34 |
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
| Kolor: | Pomarańczowo-czarny |
| Długość całkowita [mm]: | 800 |
| Średnica cięcia [mm]: | 50 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Wysięgnik: | Nie |
| Zasilanie: | Ręczne |
Sugerowana cena producenta:
485 zł
| Waga [kg]: | 10.2 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoida symulowana |
| Moc skuteczna [W]: | 1200 |
| Moc pozorna [VA]: | 2200 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 4 |
| Gniazda wyjściowe: | CEE 7/5 - 2 szt., IEC C13 - 2 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Zabezpieczenie przed przeładowaniem, Zabezpieczenie przed rozładowaniem |
| Głębokość [mm]: | 364 |
| Szerokość [mm]: | 139 |
| Wysokość [mm]: | 195 |
Sugerowana cena producenta:
839 zł
| Waga [kg]: | 2.5 |
|---|---|
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Napięcie akumulatora [V]: | 22.2 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 40 | |
| 40 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.65 |
| Konstrukcja: | Ergonomiczny uchwyt |
| Funkcje: | Turboszczotka, Możliwość wymiany baterii, Podświetlana szczotka, Wyświetlacz, Odłączany odkurzacz ręczny... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Sterowanie dotykowe |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Waga [kg]: | 3.03 |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Ergonomiczny kształt |
| Przeznaczenie: | Pod fotel |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 75 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 2490 |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [g]: | 380 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Moc światła [lm]: | 850 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Funkcje dodatkowe: | Programowanie, Tryb taneczny |
|---|---|
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Efekty świetlne: | Tak |
| Zdalnie sterowany: | Tak |
| Rodzaj: | Zasilacz |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do elementów sieciowych |
| Funkcje dodatkowe: | Dioda sygnalizuje pracę |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Kostka zasilająca |
|---|---|
| Kolor: | Szaro-biały |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3500 |
| Wyłącznik: | Nie |
| Filtr: | Przeciwprzepięciowy |
| Prąd znamionowy [A]: | 16 |
| Waga [kg]: | 1.39 |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja szybkiego zatrzymania, Światło LED |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Energia udaru [J]: | 1.2 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Waga [kg]: | 7.1 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoidalny |
| Moc skuteczna [W]: | 540 |
| Moc pozorna [VA]: | 900 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 6 |
| Gniazda wyjściowe: | Schuko - 6 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe |
| Głębokość [mm]: | 275 |
| Szerokość [mm]: | 100 |
| Wysokość [mm]: | 230 |
Zakres od A do G
| Kolor: | Inox |
|---|---|
| Funkcje: | Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
| Funkcje dodatkowe: | Opcja higienicznego płukania, Regulacja wysokości przednich nóżek, Wskaźnik przebiegu programu |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 60 x 85 x 59 |
| 15 | |
Zakres od A do G
| Waga [kg]: | 4.2 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoida symulowana |
| Moc skuteczna [W]: | 425 |
| Moc pozorna [VA]: | 850 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 3 |
| Gniazda wyjściowe: | French/Belgian - 3 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Zabezpieczenie przed rozładowaniem |
| Głębokość [mm]: | 280 |
| Szerokość [mm]: | 84 |
| Wysokość [mm]: | 174 |
| Waga [kg]: | 2.73 |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Bezprzewodowe ładowanie myszy, Dioda sygnalizuje pracę, Kabel o długości 180 cm, Kompatybilność z myszami Logitech G... |
| Podkładka podświetlana: | Nie |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Głębokość [mm]: | 284 |
| Szerokość [mm]: | 344 |
| Grubość [mm]: | 1.3 |
| Waga [kg]: | 2.2 |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.5 |
| Konstrukcja: | Konstrukcja 2w1, Możliwość zawieszenia na ścianie, Podświetlenie LED na nasadce |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Podświetlana szczotka, Rura teleskopowa, Odłączany odkurzacz ręczny, Dla alergików |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje dodatkowe: | Technologia 360° Twisted, Technologia cyklonu |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Seria: | Conga |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Samochód |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Ładowanie akumulatora |
| Zastosowanie: | Samochód |
| Waga [kg]: | 1.1 |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Typ: | Ręczny |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.55 |
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
| Długość całkowita [mm]: | 550 |
| Średnica cięcia [mm]: | 38 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Wysięgnik: | Nie |
| Zasilanie: | Ręczne |
Sugerowana cena producenta:
309 zł
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| Czas ładowania [min]: | 138 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 220 |
| Seria: | Battery Power |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 36 V |
Sugerowana cena producenta:
289 zł
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 120 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 880 |
| Seria: | Power X-Change Plus |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Waga [g]: | 629 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 14.4, 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | 14.4V, Power For All 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 8 |