- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (708)
AGD (201)
AGD do zabudowy (149)
AGD małe (271)
Komputery i tablety (696)
Smartfony i zegarki (1626)
Foto i kamery (100)
Gaming (160)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Nie | |
| Tak | |
| Zastosowanie: | , |
| Sterowanie: | Pilot |
| Waga [kg]: | 1.31 |
| Wyposażenie: | Baterie do pilota, Magnetyczny filtr, Pilot - 2 szt., Stojak PowerBase Stand, Zasilacz |
| Funkcje dodatkowe: | 90% skali kolorów DCI-P3, Auto Focus, Czterordzeniowy procesor ARM Cortex-A53, DLNA, Dolby Audio, Dolby Digital... |
| Kolor: | Szary |
| Układ graficzny: | Radeon RX 9060 XT |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 220 |
| Kolor: | Czarny |
| Typ obudowy: | |
|---|---|
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoidalny |
| Moc skuteczna [W]: | 1800 |
| Moc pozorna [VA]: | 2000 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 4 |
| Gniazda wyjściowe: | CEE 7/5 - 4 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Przed zbyt niskim napięciem, Przed zbyt wysokim napięciem... |
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 36 |
| Waga [kg]: | 17.1 |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
1 819 zł
| Rodzaj: | Taśma montażowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Mocowanie |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Mocowanie |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 0.8 |
| Wyposażenie: | Końcówka wkręcająca, Magnetyczna nasadka, Rękojeść dodatkowa, Wymienny metalowy uchwyt wiertarski |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Napięcie [V]: | 4 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 4 V |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 2.5 |
| Zabezpieczenia: | Czujnik temperatury, Ochrona przed przeładowaniem, Zabezpieczenie przepięciowe |
|---|---|
| Funkcje: | Uziemienie, Wyłącznik czasowy |
| Napięcie [V]: | 110 - 250 |
| Liczba gniazd [szt]: | 1 |
| Sterowanie: | Głosem, Smartfon |
| Komunikacja: | , |
| Długość [mm]: | 371 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 150 |
| Długość węża [m]: | 10 |
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 468 |
| Zbiornik na detergent: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 11.2 |
| Wyposażenie: | Dysza Powerspeed, Dysza Tornado, Igła czyszcząca, Lanca G3, Opryskiwacz do piany z butlą, Patio Cleaner, Pistolet G4... |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Poziom hałasu [dB]: | 91 |
| Rodzaj silnika: | Indukcyjny (bezszczotkowy) |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Składana rączka |
|---|---|
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 2400 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 2 |
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator, 1 x woreczek ochronny |
| Zastosowane technologie: | Cool Shot, HairCare |
| Kolor: | Biały |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.8 |
| Wyposażenie: | Rękojeść dodatkowa, Uchwyt do pasa |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 4.08 |
| Wyposażenie: | Magnetyczny uchwyt bitów, Walizka |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1200 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.82 |
| Wyposażenie: | Prowadnica |
| Długość skoku [mm]: | 25.4 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Wyrzynarka |
| Funkcje dodatkowe: | Beznarzędziowa wymiana brzeszczotu, Oświetlenie LED, Wylot pyłu |
| Rodzaj: | Odkurzacz do liści |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Power Share 20V |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 4.2 |
| Wyposażenie: | 2 akumulatory Li-Ion, Ładowarka |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Poziom hałasu [dB]: | 103 |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1 |
| Wyposażenie: | Zestaw dysz |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 3 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 2000, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 3.6, 6, 9, 12 |
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 36 V |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Karcher Battery Power 18V |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 2 |
| Wyposażenie: | Tuba |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ obudowy: | |
|---|---|
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoida symulowana |
| Moc skuteczna [W]: | 480 |
| Moc pozorna [VA]: | 850 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 2 |
| Gniazda wyjściowe: | CEE 7/5 - 2 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe |
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 6 |
| Waga [kg]: | 4.2 |
| Kolor: | Czarny |
| Typ obudowy: | |
|---|---|
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoida symulowana |
| Moc skuteczna [W]: | 480 |
| Moc pozorna [VA]: | 800 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 2 |
| Gniazda wyjściowe: | CEE 7/5 - 2 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe |
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 7.2 |
| Waga [kg]: | 4.5 |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
339 zł
| Rodzaj produktu: | Worek |
|---|---|
| Dedykowany rodzaj odkurzacza: | Standardowy |
| Typ worka: | Syntetyczny |
| Rodzaj mocowania: | Z płytką mocującą |
| Pojemność [l]: | 3 |
| Informacje dodatkowe: | Odporne na rozdarcie, Skuteczne zbieranie kurzu i zanieczyszczeń |
| Model odkurzacza: | RO 2611, RO 3953, RO 3953EA, RO 3985, RO 3995, RO 6327, RO 6331, RO 6355, RO 6371, RO 6375, RO 6383, RO 6432, RO 6441... |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Funkcje: | Elektroszczotka, Praca na mokro, Dla alergików, Dla posiadaczy zwierząt |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 7.36 |
| Zastosowane technologie: | DeepReach PowerBrush |
| Typ filtra: | Wodny |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 3.8 |
| Konstrukcja: | 2 pojemniki na czystą i brudną wodę, Wyjmowany pojemnik |
| 78 | |
| Funkcje dodatkowe: | Szerokie pole czyszczenia o szerokości 25 cm |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
| Zasięg pracy [m]: | 8.4 |
| Kolor: | Czarno-limonkowy |
| Rodzaj: | Odkurzacz do liści |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 3.55 |
| Wyposażenie: | Koła prowadzące, Pasek na ramię, Worek 45 l |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.8 |
| Wyposażenie: | Uchwyt do paska |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.65 |
| Wyposażenie: | Dodatkowy uchwyt, Uchwyt do pasa |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Turboszczotka, Zwijacz przewodu |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 8.2 |
| Typ filtra: | Antyalergiczny, Zmywalny |
| 4 | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 4.4 |
| Wyposażenie: | Akumulator, Ładowarka, Łańcuch, Osłona prowadnicy, Piła akumulatorowa, Prowadnica |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 250 | |
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Tak |
| Rodzaj: | Taśma naprawcza |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uniwersalna |
| Długość [m]: | 10 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Wyposażenie: | Akumulator, Ładowarka |
| Akumulator w zestawie: | Tak |