- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (708)
AGD (201)
AGD do zabudowy (149)
AGD małe (271)
Komputery i tablety (696)
Smartfony i zegarki (1626)
Foto i kamery (100)
Gaming (160)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Taśma montażowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Mocowanie |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Mocowanie |
| Waga [kg]: | 10 |
|---|---|
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoidalny |
| Moc skuteczna [W]: | 1000 |
| Moc pozorna [VA]: | 1000 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 2 |
| Gniazda wyjściowe: | Schuko - 2 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Przed zbyt niskim napięciem, Przed zbyt wysokim napięciem |
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 2 x 9 |
| Rodzaj: | Bęben |
|---|---|
| Materiał bębna: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Kółka transportowe: | Nie |
| Wąż w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Bęben |
|---|---|
| Materiał bębna: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Kółka transportowe: | Nie |
| Wąż w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
|---|---|
| Typ: | Li-Ion |
| 8 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1500 |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Energia udaru [J]: | 2 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 8.7 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kółka transportowe: | Tak |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 140 |
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 474 |
| Zbiornik na detergent: | Tak |
| Funkcja podgrzewania wody: | Nie |
| Poziom hałasu [dB]: | 92 |
| Napięcie zasilające [V]: | 230-240 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.81 |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Moc [W]: | 1000 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Energia udaru [J]: | 1.3 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.57 |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 8.71 |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Turboszczotka, Zwijacz przewodu |
| 76 | |
Sugerowana cena producenta:
2 199 zł
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.62 |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do usuwania farb i lakierów |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
|---|---|
| Waga [g]: | 820 |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 3 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie |
| Rodzaj: | Listwa |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 2300 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Filtr: | Przeciwprzepięciowy |
| Prąd znamionowy [A]: | 10 |
| Rodzaj: | Listwa |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 2300 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Filtr: | Przeciwprzepięciowy |
| Prąd znamionowy [A]: | 10 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 12V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie |
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
|---|---|
| Zasilanie: | Ręczne |
| Waga [kg]: | 0.49 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ: | Ręczny |
| Długość całkowita [mm]: | 450 |
| Średnica cięcia [mm]: | 38 |
| Materiał ostrza: | Stal |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Nie |
| Wysięgnik: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
255 zł
| Waga [kg]: | 10.42 |
|---|---|
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoida symulowana |
| Moc skuteczna [W]: | 960 |
| Moc pozorna [VA]: | 1600 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 4 |
| Gniazda wyjściowe: | French/Belgian - 4 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Zabezpieczenie przed przeładowaniem, Zabezpieczenie przed rozładowaniem |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 36 V |
|---|---|
| Typ: | Li-Ion |
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| Czas ładowania [min]: | 78 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1600 |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
| Waga [kg]: | 22.2 |
|---|---|
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoidalny |
| Moc skuteczna [W]: | 2700 |
| Moc pozorna [VA]: | 3000 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 5 |
| Gniazda wyjściowe: | IEC C13 - 4 szt., IEC C19 - 1 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Przed zbyt niskim napięciem, Przed zbyt wysokim napięciem... |
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 54 |
Sugerowana cena producenta:
2 349 zł
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3000 |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Rodzaj: | Listwa |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3680 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Filtr: | Przeciwprzepięciowy |
| Prąd znamionowy [A]: | 16 |