- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (708)
AGD (201)
AGD do zabudowy (149)
AGD małe (271)
Komputery i tablety (696)
Smartfony i zegarki (1626)
Foto i kamery (100)
Gaming (160)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Zestaw woblerów |
|---|---|
| Materiał: | Metal, Szkło, Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Dominujący kolor: | Wielokolorowy |
| Model producenta: | PowerBait Nessie |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 3.38 |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Poziom hałasu [dB]: | 75.7 |
| Opakowanie: | Karton |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoidalny |
| Moc skuteczna [W]: | 800 |
| Moc pozorna [VA]: | 1200 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 2 |
| Gniazda wyjściowe: | Schuko - 2 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Termiczne, Zabezpieczenie przed przeładowaniem... |
| Waga [kg]: | 9.92 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoida symulowana |
| Moc skuteczna [W]: | 360 |
| Moc pozorna [VA]: | 600 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 2 |
| Gniazda wyjściowe: | CEE 7/3 - 2 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Zabezpieczenie przed przeładowaniem, Zabezpieczenie przed rozładowaniem |
| Waga [kg]: | 4.4 |
Sugerowana cena producenta:
289 zł
| Rodzaj: | Podkaszarka akumulatorowa |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 8000 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 300 | |
| Waga [kg]: | 3.4 |
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
| Poziom hałasu [dB]: | 79 |
| Typ: | Akumulatorowa |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Model producenta: | 14703-20 |
| Zabezpieczenia: | 128bit AES |
|---|---|
| Porty: | 1 x RJ45 |
| Prędkość transmisji [Mb/s]: | 1000 |
| Zasięg [m]: | 300 |
| Rodzaj wtyczki / gniazda: | Wtyczka europejska |
| Model producenta: | 1000 Duo Mini |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoidalny |
| Moc skuteczna [W]: | 6000 |
| Moc pozorna [VA]: | 6000 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 1 |
| Gniazda wyjściowe: | Terminal blok (zaciski śrubowe) - 1 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Przed zbyt niskim napięciem, Przed zbyt wysokim napięciem |
| Waga [kg]: | 50.6 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Liczba biegów: | 2 |
| Opakowanie: | Karton |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoidalny |
| Moc skuteczna [W]: | 3000 |
| Moc pozorna [VA]: | 3000 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 4 |
| Gniazda wyjściowe: | IEC - 2 szt., Schuko - 2 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Przed zbyt niskim napięciem, Przed zbyt wysokim napięciem |
| Waga [kg]: | 20.5 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoidalny |
| Moc skuteczna [W]: | 2000 |
| Moc pozorna [VA]: | 2000 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 3 |
| Gniazda wyjściowe: | Schuko - 3 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Przed zbyt niskim napięciem, Przed zbyt wysokim napięciem |
| Waga [kg]: | 17.1 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 3 |
| Waga [g]: | 300 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.48 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Liczba biegów: | 2 |
| Opakowanie: | Karton |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
|---|---|
| Napięcie zasilające [V]: | 220-240 |
| Waga [kg]: | 9.2 |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 140 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcja podgrzewania wody: | Nie |
| Poziom hałasu [dB]: | 92 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Model producenta: | 140-8 Powercontrol IH Home |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
| Waga [kg]: | 2 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Energia udaru [J]: | 2 |
| Kolor: | Grafitowy |
|---|---|
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Zwijacz przewodu |
| Waga [kg]: | 8.45 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| 76 | |
Sugerowana cena producenta:
1 699 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Zwijacz przewodu |
| Waga [kg]: | 8.6 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| 76 | |
Sugerowana cena producenta:
2 499 zł
| Kompatybilność marka: | Karcher |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Battery Power |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 60 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 700 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Liczba biegów: | 2 |
| Opakowanie: | Karton |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Liczba biegów: | 2 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Liczba biegów: | 2 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 75 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1010 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Liczba biegów: | 2 |
| Opakowanie: | Walizka |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Model producenta: | 06039D4002 |
| Rodzaj produktu: | Mieszarka |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Funkcje: | Mieszadło, Regulacja prędkości |
| Waga [kg]: | 3.2 |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba biegów: | 1 |
| Ilość mieszadeł: | 1 |
| Opakowanie: | Karton |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Odkurzacz do liści |
|---|---|
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 3.38 |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulatorowe | |
| Poziom hałasu [dB]: | 96.98 |