- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (708)
AGD (201)
AGD do zabudowy (149)
AGD małe (271)
Komputery i tablety (696)
Smartfony i zegarki (1627)
Foto i kamery (100)
Gaming (160)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Astronomia |
| Kolor: | Czarny |
| Powiększenie: | x225, x45 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 150 |
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 468 |
| Zbiornik na detergent: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcja podgrzewania wody: | Nie |
| Poziom hałasu [dB]: | 91 |
| Napięcie zasilające [V]: | 220-240 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 3 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 60 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 700 |
| Kompatybilność seria: | Battery Power |
| Rodzaj: | Wentylator podłogowy |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 50 |
| Średnica śmigła [cm]: | 30 |
| Liczba poziomów mocy: | 3 |
| 57 | |
| Długość przewodu zasilającego [cm]: | 150 |
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu |
| Funkcje dodatkowe: | Cicha praca |
| Rodzaj: | Żyłkowa |
|---|---|
| Typ: | Akumulatorowa |
| Poziom hałasu [dB]: | 76 |
| Funkcje dodatkowe: | Regulowana szerokość cięcia |
| Żyłka | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 7400 |
| Napięcie zasilające [V]: | 36 |
| 330 | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Ryobi Max Power 36V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 140 |
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 474 |
| Zbiornik na detergent: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcja podgrzewania wody: | Nie |
| Poziom hałasu [dB]: | 92 |
| Napięcie zasilające [V]: | 230-240 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 130 |
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 465 |
| Zbiornik na detergent: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcja podgrzewania wody: | Nie |
| Poziom hałasu [dB]: | 89 |
| Napięcie zasilające [V]: | 220-240 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Moc skuteczna [W]: | 720 |
| Moc pozorna [VA]: | 1200 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 4 |
| Gniazda wyjściowe: | French/Belgian - 4 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Zabezpieczenie przed przeładowaniem, Zabezpieczenie przed rozładowaniem |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Moc skuteczna [W]: | 390 |
| Moc pozorna [VA]: | 700 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 4 |
| Gniazda wyjściowe: | French/Belgian - 4 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Zabezpieczenie przed przeładowaniem, Zabezpieczenie przed rozładowaniem |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 2 x 7 |
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Moc skuteczna [W]: | 900 |
| Moc pozorna [VA]: | 1500 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 2 |
| Gniazda wyjściowe: | CEE 7/5 - 2 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe |
Sugerowana cena producenta:
1 079 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Moc skuteczna [W]: | 1320 |
| Moc pozorna [VA]: | 2200 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 4 |
| Gniazda wyjściowe: | IEC 320 C13 - 4 szt. |
Sugerowana cena producenta:
1 439 zł
| Rodzaj produktu: | Worek + filtr |
|---|---|
| Dedykowany rodzaj odkurzacza: | Standardowy |
| Typ worka: | Syntetyczny |
| Typ filtra: | Mikrofiltr |
| Rodzaj mocowania: | Z płytką mocującą |
| Pojemność [l]: | 4 |
| Informacje dodatkowe: | Odporne na rozdarcie |
| Model odkurzacza: | 01D011, 01D012, 040.549, 099.493, 110.047, 140.391, 0466, 0471, 0472, 0474, 0487, 0495, 0501, 0502, 0504, 0506, 0511... |
Sugerowana cena producenta:
39 zł
| Rodzaj produktu: | Worek + filtr |
|---|---|
| Dedykowany rodzaj odkurzacza: | Standardowy |
| Typ worka: | Syntetyczny |
| Typ filtra: | Mikrofiltr |
| Rodzaj mocowania: | Z płytką mocującą |
| Pojemność [l]: | 4 |
| Informacje dodatkowe: | Odporne na wilgoć, Skuteczne zbieranie kurzu i zanieczyszczeń |
| Model odkurzacza: | 01D011, 01D012, 040.549, 099.493, 110.047, 140.391, 0466, 0471, 0472, 0474, 0487, 0491, 0495, 0500, 0501, 0502, 0504... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 2 x 7.2 |
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Moc skuteczna [W]: | 900 |
| Moc pozorna [VA]: | 1500 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 4 |
| Gniazda wyjściowe: | CEE 7/5 - 4 szt. |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Moc skuteczna [W]: | 600 |
| Moc pozorna [VA]: | 1000 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 2 |
| Gniazda wyjściowe: | French/Belgian - 2 szt. |
| Rodzaj: | Sandbag |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-biały |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Piasek, Skóra syntetyczna |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 2.6 |
| Topologia: | |
| Moc skuteczna [W]: | 25 |
| Moc pozorna [VA]: | 25 |
| Gniazda wyjściowe: | 12 V DC - 1 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe |
Sugerowana cena producenta:
129 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ obudowy: | |
| Moc skuteczna [W]: | 360 |
| Moc pozorna [VA]: | 600 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 3 |
| Gniazda wyjściowe: | Schuko (Typ F CEE 7/3) - 3 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwzwarciowe, Termiczne |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 9 |
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Moc skuteczna [W]: | 480 |
| Moc pozorna [VA]: | 850 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 2 |
| Gniazda wyjściowe: | CEE 7/5 - 2 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Zabezpieczenie przed przeładowaniem... |
Sugerowana cena producenta:
339 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 9 |
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Moc skuteczna [W]: | 480 |
| Moc pozorna [VA]: | 800 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 3 |
| Gniazda wyjściowe: | IEC C13 - 3 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Termiczne, Zabezpieczenie przed przeładowaniem... |
Sugerowana cena producenta:
579 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 7 |
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Moc skuteczna [W]: | 360 |
| Moc pozorna [VA]: | 600 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 2 |
| Gniazda wyjściowe: | CEE 7/5 - 2 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 3 x 7 |
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Moc skuteczna [W]: | 900 |
| Moc pozorna [VA]: | 1000 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 8 |
| Gniazda wyjściowe: | IEC 320 C13 - 8 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwzwarciowe, Przed przegrzaniem |
Sugerowana cena producenta:
1 809 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 7 |
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Moc skuteczna [W]: | 390 |
| Moc pozorna [VA]: | 650 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 2 |
| Gniazda wyjściowe: | IEC 320 C13 - 2 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Zabezpieczenie przed przeładowaniem, Zabezpieczenie przed rozładowaniem |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Elektryczne | |
| Poziom hałasu [dB]: | 104 |
| Funkcje dodatkowe: | Kółka ułatwiające prowadzenie |
| 13 | |
| Tak | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Funkcje dodatkowe: | Aktywny wydmuch pyłu, Beznarzędziowa wymiana osprzętu, Funkcja szybkiego zatrzymania |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Wyrzynarka akumulatorowa |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 2700 |
| Długość skoku [mm]: | 20 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 20 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Wkrętarka |
| Kompatybilność seria: | 20V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | 10 mm |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ ogniw akumulatora: | Li-Ion |