- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (708)
AGD (201)
AGD do zabudowy (149)
AGD małe (270)
Komputery i tablety (696)
Smartfony i zegarki (1371)
Foto i kamery (100)
Gaming (160)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
|---|---|
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 4 | |
| Akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 24.7 |
| Kompatybilność seria: | Ryobi Max Power 36V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 510 | |
| Centralna (5-stopniowa) | |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 0.8 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| Kompatybilność seria: | Lithium+ |
| Typ: | Li-Ion |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1060 |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| Kompatybilność seria: | Lithium+ |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 70 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1220 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3.53 |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | Magnetyczny |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny |
|---|---|
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.15 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ uchwytu: | SDS-Quick |
|---|---|
| 2.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ: | Do aluminium, Do drewna, Do metalu |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3100 |
| Rodzaj produktu: | Wyrzynarka |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ: | Do drewna, Do stali |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3100 |
| Rodzaj produktu: | Wyrzynarka |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ: | Do drewna |
| Rodzaj produktu: | Pilarka |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki jonowej, Końcówka do szczoteczki sonicznej |
| Liczba szt.: | 4 |
| Miękkość włosia: | Miękkie |
Wartość poza zestawem:
139,98 zł
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki jonowej, Końcówka do szczoteczki sonicznej |
| Liczba szt.: | 4 |
| Miękkość włosia: | Miękkie |
Wartość poza zestawem:
139,98 zł
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki jonowej, Końcówka do szczoteczki sonicznej |
| Liczba szt.: | 4 |
| Miękkość włosia: | Średnia |
Wartość poza zestawem:
139,98 zł
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Autodozowanie, Trzecia szuflada, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.8 x 81.8 x 55 |
| 14 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 42 |
| 49 kWh = 56.35 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 8.9 |
Zakres od A do G