- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (708)
AGD (201)
AGD do zabudowy (149)
AGD małe (270)
Komputery i tablety (696)
Smartfony i zegarki (1371)
Foto i kamery (100)
Gaming (160)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki jonowej, Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 2 |
| Miękkość włosia: | Średnia |
| 180 dni | |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki jonowej, Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 2 |
| Miękkość włosia: | Miękkie |
| 180 dni | |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki jonowej, Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 2 |
| Miękkość włosia: | Miękkie |
| 180 dni | |
| Rodzaj produktu: | Worek |
|---|---|
| Typ worka: | Syntetyczny |
| Model odkurzacza: | 1490 L, 2014 L, 302, 403, 407, 70402 Adventage 1600 W, 7050-0, 7050-9, 860, 868, 870, 871, 896, 897, 902, 909, 917... |
Wartość poza zestawem:
24,96 zł
| Rodzaj: | Zestaw woblerów |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Wielokolorowy |
| Materiał: | Metal, Szkło, Tworzywo sztuczne |
| Model producenta: | PowerBait Cullshad |
| Rodzaj: | Zestaw woblerów |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Wielokolorowy |
| Materiał: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Model producenta: | PowerBait Cullshad |
| Rodzaj: | Zestaw woblerów |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Wielokolorowy |
| Materiał: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Model producenta: | PowerBait Cullshad |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do prania |
| 160 | |
| Pojemność [ml]: | 7200 |
| Autodozowanie: | Nie |
| Hipoalergiczny: | Nie |
| Informacje: |
Wartość poza zestawem:
151,96 zł
| Rodzaj produktu: | Płyn |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do prania |
| 80 | |
| Pojemność [ml]: | 3600 |
| Autodozowanie: | Nie |
| Hipoalergiczny: | Nie |
| Informacje: |
Wartość poza zestawem:
75,98 zł
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do samochodu (gniazdo zapalniczki 12V/24V) |
| Model producenta: | 04372 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 5000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5-20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB-C + USB-A |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa do zabudowy |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do samochodu |
| Model producenta: | 04232 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa do zabudowy |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Samochód, łódź, pojazdy 12V/24V |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Typ: | Solarna lampka kempingowa |
|---|---|
| Model producenta: | B-S-LANTERN-2in1 |
| Siła światła [lm]: | 40 |
| Zasilanie: | Bateria 2400 mAh |
| Typ: | Latarka |
|---|---|
| Waga [g]: | 152 |
| Model producenta: | 0471 |
| Źródło światła: | LED COB |
| Siła światła [lm]: | 80-240 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Ładowanie urządzeń mobilnych w samochodzie (12V/24V) |
| Model producenta: | ARTA1247 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 20000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Wtyk do gniazda zapalniczki samochodowej |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Typ: | Reflektor i szperacz |
|---|---|
| Model producenta: | LR-1000-R |
| Źródło światła: | LED |
| Siła światła [lm]: | 300 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |