- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (710)
AGD (201)
AGD do zabudowy (149)
AGD małe (271)
Komputery i tablety (697)
Smartfony i zegarki (1373)
Foto i kamery (100)
Gaming (160)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 25 - 65 | |
| 460 | |
| Centralna (5-stopniowa) | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 50 | |
| Akumulator w zestawie | |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Zakres od A do G
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.8 x 84.5 x 55 |
|---|---|
| 14 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 43 |
| 54 kWh = 69.66 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 8.4 |
| Funkcje: | Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
Zakres od A do G
| Typ: | Akumulatorowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wydajność [l/min]: | 30 |
| Kółka transportowe: | Nie |
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wymiary [cm]: | 23.5 x 75 x 20.5 |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| 25 - 65 | |
| 320 | |
| Centralna (5-stopniowa) | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 35 | |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 110 - 240 |
| Kolor: | Czerwony |
| Komunikacja: | , Matter, , |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3680 |
| Dedykowana aplikacja: | Shelly Smart Control |
| Przeznaczenie: | Do czujników, Do sterowania energią |
Zakres od A do G
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.8 x 81.5 x 55 |
|---|---|
| 14 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 44 |
| 75 kWh = 96.75 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 9.8 |
| Funkcje: | Trzecia szuflada, Automatyczne otwieranie drzwi |
Zakres od A do G
| Typ: | Elektryczna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Presta, Schrader |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 10.3 |
| Długość [mm]: | 154 |
| Waga [g]: | 450 |
| Rodzaj urządzenia: | Wiertarko-wkrętarka, Zakrętarka udarowa |
|---|---|
| Ilość urządzeń w zestawie: | 2 |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Opakowanie: | Walizka |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | 18V XR, PowerStack |
| Typ: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wysięgnik: | Tak |
| Kolor: | Czarno-czerwono-zielony |
| Długość całkowita [mm]: | 1800 |
| Średnica cięcia [mm]: | 45 |
| Materiał ostrza: | Stal nierdzewna |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
Zakres od A do G
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.8 x 80.5 x 57 |
|---|---|
| 14 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 42 |
| 54 kWh = 69.66 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 8.4 |
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Autodozowanie, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
Zakres od A do G
| Typ: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wysięgnik: | Tak |
| Kolor: | Czarno-czerwono-zielony |
| Długość całkowita [mm]: | 1800 |
| Średnica cięcia [mm]: | 45 |
| Materiał ostrza: | Stal nierdzewna |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Opakowanie: | Karton |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1500 |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power+ 36 V |
| Akumulatorowe | |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | STIGA ePower 20V |
| Akumulatorowe | |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | STIGA ePower 20V |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Do klucza udarowego |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Opakowanie: | Walizka |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
Zakres od A do G
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.8 x 84.5 x 55 |
|---|---|
| 14 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 43 |
| 54 kWh = 62.1 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 8.4 |
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Autodozowanie, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
Zakres od A do G
| Typ: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wysięgnik: | Nie |
| Kolor: | Czarno-czerwono-zielony |
| Długość całkowita [mm]: | 1800 |
| Średnica cięcia [mm]: | 45 |
| Materiał ostrza: | Stal |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
Zakres od A do G
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.8 x 80.5 x 55 |
|---|---|
| 14 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 43 |
| 54 kWh = 62.1 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 8.2 |
| Funkcje: | Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
Zakres od A do G
| Autor: | Antoine de Saint Exupery |
|---|---|
| Seria: | brak |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 80 |
| Przedział wiekowy: | 9+ |
| Okładka: | Twarda |