- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
Komputery i tablety (8)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (4)
Dom (3833)
Warsztat i ogród (104)
Zabawki i LEGO (1)
Książki, muzyka, film (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj lampy: | Lampa robocza LED |
|---|---|
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 54 |
| Moc światła [lm]: | 10000 |
| Waga [g]: | 250 |
| Zastosowanie: | Oświetlenie robocze do pojazdów 9-36V (maszyny rolnicze, budowlane, ciężarowe, off-road) |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
| Rodzaj lampy: | LED |
|---|---|
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 45 |
| Moc światła [lm]: | 8000 |
| Waga [g]: | 250 |
| Zastosowanie: | Oświetlenie robocze do pojazdów 9-36V (maszyny rolnicze, budowlane, ciężarowe, off-road) |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
| Rodzaj lampy: | LED |
|---|---|
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 48 |
| Moc światła [lm]: | 4800 |
| Waga [g]: | 420 |
| Zastosowanie: | Oświetlenie robocze do pojazdów 9-36V (maszyny rolnicze, budowlane, ciężarowe, off-road) |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
| Rodzaj lampy: | Lampa robocza LED |
|---|---|
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 60 |
| Moc światła [lm]: | 6000 |
| Waga [g]: | 250 |
| Zastosowanie: | Oświetlenie robocze do pojazdów 9-36V (maszyny rolnicze, budowlane, ciężarowe, off-road) |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
| Rodzaj lampy: | LED |
|---|---|
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 48 |
| Moc światła [lm]: | 3600 |
| Waga [g]: | 440 |
| Zastosowanie: | Oświetlenie robocze do pojazdów 9-36V (maszyny rolnicze, budowlane, ciężarowe, off-road) |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
| Rodzaj lampy: | Lampa robocza LED |
|---|---|
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 57 |
| Moc światła [lm]: | 10000 |
| Waga [g]: | 250 |
| Zastosowanie: | Oświetlenie robocze do pojazdów 9-36V (maszyny rolnicze, budowlane, ciężarowe, off-road) |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
| Rodzaj lampy: | Lampa robocza LED |
|---|---|
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 68 |
| Moc światła [lm]: | 8000 |
| Waga [g]: | 250 |
| Zastosowanie: | Oświetlenie robocze do pojazdów 9-36V (maszyny rolnicze, budowlane, ciężarowe, off-road) |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
| Rodzaj lampy: | LED |
|---|---|
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 36 |
| Moc światła [lm]: | 3600 |
| Waga [g]: | 412 |
| Zastosowanie: | Oświetlenie robocze do pojazdów 9-36V (maszyny rolnicze, budowlane, ciężarowe, off-road) |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
| Rodzaj lampy: | LED |
|---|---|
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 45 |
| Moc światła [lm]: | 2400 |
| Waga [g]: | 440 |
| Zastosowanie: | Oświetlenie robocze do pojazdów 9-36V (maszyny rolnicze, budowlane, ciężarowe, off-road) |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
| Rodzaj lampy: | LED |
|---|---|
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 60 |
| Moc światła [lm]: | 6000 |
| Waga [g]: | 250 |
| Zastosowanie: | Oświetlenie robocze do pojazdów 9-36V (maszyny rolnicze, budowlane, ciężarowe, off-road) |
| Temperatura barwowa [K]: | Biała zimna 6500K |
| Rodzaj lampy: | LED |
|---|---|
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 48 |
| Moc światła [lm]: | 3000 |
| Waga [g]: | 412 |
| Zastosowanie: | Oświetlenie robocze do pojazdów 9-36V (maszyny rolnicze, budowlane, ciężarowe, off-road) |
| Temperatura barwowa [K]: | 6000-6500 |
| Rodzaj lampy: | Lampa robocza LED |
|---|---|
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 96 |
| Moc światła [lm]: | 4000 |
| Waga [g]: | 250 |
| Zastosowanie: | Oświetlenie robocze do pojazdów 9-36V (maszyny rolnicze, budowlane, ciężarowe, off-road) |
| Temperatura barwowa [K]: | Biała zimna 6500K |
| Rodzaj lampy: | LED |
|---|---|
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 45 |
| Moc światła [lm]: | 3000 |
| Waga [g]: | 500 |
| Zastosowanie: | Oświetlenie robocze do pojazdów 9-36V (maszyny rolnicze, budowlane, ciężarowe, off-road) |
| Temperatura barwowa [K]: | Biała zimna 6500K |
| Rodzaj lampy: | LED |
|---|---|
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 192 |
| Moc światła [lm]: | 12000 |
| Waga [g]: | 250 |
| Zastosowanie: | Oświetlenie robocze do pojazdów 9-36V (maszyny rolnicze, budowlane, ciężarowe, off-road) |
| Temperatura barwowa [K]: | Biała zimna 6500K |
| Rodzaj lampy: | LED |
|---|---|
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 45 |
| Moc światła [lm]: | 3400 |
| Waga [g]: | 538 |
| Zastosowanie: | Oświetlenie robocze do pojazdów 9-36V (maszyny rolnicze, budowlane, ciężarowe, off-road) |
| Temperatura barwowa [K]: | Biała zimna 6500K |
| Źródło światła: | Wbudowany LED |
|---|---|
| Kolor: | Złoty |
| Materiał: | Metal |
| Ilość źródeł światła: | 3 |
| Temperatura barwowa [K]: | 3000 |
| Źródło światła: | Wbudowany LED |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Akryl |
| Ilość źródeł światła: | 2 |
| Temperatura barwowa [K]: | 3000 |
| Źródło światła: | Żarówka LED |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Metal |
| Ilość źródeł światła: | 3 |
| Temperatura barwowa [K]: | 3000 |