- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (38)
Komputery i tablety (8)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (4)
Dom (3201)
Warsztat i ogród (90)
Zabawki i LEGO (1)
Książki, muzyka, film (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Ilość źródeł światła: | 2 |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Wymiary [mm]: | 190x130x150 |
| Barwa światła: | Zależna od żarówki |
| Moc [W]: | 40 |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Zasilanie: | 220-240V |
| Klasa efektywności energetycznej: | A-G |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Wymiary [mm]: | 150x100x100 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 8 |
| Klasa efektywności energetycznej: | D |
| Materiał wykonania: | Metal |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wymiary [mm]: | 160x102x60 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Zasilanie: | 240V |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 10 |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Wymiary [mm]: | 140x180x75 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Zasilanie: | 240V |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 30 |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Wymiary [mm]: | 185x125x40 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 9 |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Wymiary [mm]: | 130x160x65 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Zasilanie: | 240V |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 20 |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Materiał wykonania: | Metal |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wymiary [mm]: | 160x145x55 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Zasilanie: | 240V |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 10 |