- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
Komputery i tablety (8)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (4)
Dom (3833)
Warsztat i ogród (104)
Zabawki i LEGO (1)
Książki, muzyka, film (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Materiał: | Żelazo |
|---|---|
| Ilość źródeł światła: | 6 |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | GU10 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Pomieszczenie: | Gabinet i biuro, Jadalnia, Korytarz, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Temperatura barwowa [K]: | 3000 |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | G9, zintegrowane źródło LED |
| Moźliwość ściemniania: | Nie |
| Styl: | Nowoczesny |
| Pomieszczenie: | Gabinet i biuro, Jadalnia, Korytarz, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Materiał: | Żelazo |
|---|---|
| Ilość źródeł światła: | 8 |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | GU10 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Pomieszczenie: | Gabinet i biuro, Jadalnia, Korytarz, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Temperatura barwowa [K]: | 3000 |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | Zintegrowane źródło LED |
| Moźliwość ściemniania: | Nie |
| Styl: | Nowoczesny |
| Pomieszczenie: | Gabinet i biuro, Jadalnia, Korytarz, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Materiał: | Żelazo |
|---|---|
| Ilość źródeł światła: | 8 |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | GU10 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Pomieszczenie: | Gabinet i biuro, Jadalnia, Korytarz, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Materiał: | Żelazo |
|---|---|
| Ilość źródeł światła: | 6 |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | GU10 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Pomieszczenie: | Gabinet i biuro, Jadalnia, Korytarz, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Wymiary [mm]: | 137x100x100 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Zasilanie: | 240V |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 15 |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Wymiary [mm]: | 110x85x85 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Zasilanie: | 240V |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 12 |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Wymiary [mm]: | 137x100x100 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Zasilanie: | 240V |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 15 |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Wymiary [mm]: | 110x85x85 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Zasilanie: | 240V |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 12 |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Wymiary [mm]: | 130x96x58 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Zasilanie: | 240V |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 6 |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Wymiary [mm]: | 362x193x160 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Zasilanie: | 48V |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 24 |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Wymiary [mm]: | 362x193x160 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Zasilanie: | 48V |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 24 |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Ilość źródeł światła: | 5 |
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | Wbudowany LED |
| Styl: | Nowoczesny |