- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (10)
AGD (61)
AGD do zabudowy (198)
AGD małe (3533)
Komputery i tablety (8)
Foto i kamery (14)
Rowery i hulajnogi (17)
Fitness i sport (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Czas działania: | do 120 dni |
|---|---|
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 17000 |
| Tryb pracy: | Dla dzieci |
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia, Dla dzieci |
| Typ: | Soniczna |
| Liczba końcówek: | 2 |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Masuje tkanki miękkie, Odliczanie 4 stref mycia, Podświetlenie... |
| Kolor: | Niebieski |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Wyposażenie: | 2 wymienne końcówki, Szczoteczka do zębów |
| Czas działania: | do 120 dni |
|---|---|
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 17000 |
| Tryb pracy: | Dla dzieci |
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia, Dla dzieci |
| Typ: | Soniczna |
| Liczba końcówek: | 2 |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Masuje tkanki miękkie, Odliczanie 4 stref mycia, Podświetlenie... |
| Kolor: | Żółty |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Wyposażenie: | 2 wymienne końcówki, Szczoteczka do zębów |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
399,90 zł
| Rodzaj produktu: | Szczotka boczna |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Zastosowanie: | Do krawędzi i kątów |
| Współpracuje z produktem: | Narwal X Plus, Narwal X Ultra, Narwal Z Ultra |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Zawartość zestawu: | 2 x szczotka |
| Funkcje: | Pomiar ciśnienia, Pomiar wilgotności powietrza, Prognozowanie pogody, Możliwość połączenia z aplikacją |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Wbudowany asystent Alexa, Wskaźnik jakości powietrza |
| Kolor: | Srebrny |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
| Pomiar temperatury: | Na zewnątrz, Wewnątrz |
| Rodzaj czujnika pogody: | Zewnętrzny - bezprzewodowy |
| Funkcje: | 2 regulowane prędkości, 2 tryby pracy, Funkcja mikrooscylacji, Funkcja pulsacji, Technologia wibracji 360 stopni |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Soniczna: | Tak |
| Czas pracy na akumulatorze [min]: | 120 |
| Wyposażenie: | 2 x główka szczoteczki, Uchwyt na szczotkę do twarzy |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 1400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 50 - 200 °C |
156,00 zł
66,00 zł
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Współpracuje z produktem: | Zelmer ZTBA8010, ZTB8010P, ZTB8010W |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Liczba szt.: | 4 |
45,00 zł
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 50 - 200 °C |
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka |
| Wykonanie: | Stal |
118,00 zł
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 2400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 11 |
| Zakres temperatury (min-max): | 120 - 240 °C |
| Typ: | Oscylacyjny |
|---|---|
| Kolor: | Żółty |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Regulacja strumienia wody: | Nie |
| Liczba funkcji: | Brak |
| Maksymalna powierzchnia zraszania [m2]: | 35 |
| Minimalna powierzchnia zraszania [m2]: | 20 |
| Wyposażenie: | Szybkozłącze |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 1900, 2250 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 5.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 230 °C |
Sugerowana cena producenta:
399 zł
| Funkcje: | 5 trybów pracy, Automatyczne spienianie, Automatyczne wyłączanie, Funkcja pamięci, Masaż wibracyjny, Oczyszczanie |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Soniczna: | Tak |
| Czas pracy na akumulatorze [min]: | 60 |
| Wyposażenie: | 1 x przewód USB do ładowania |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal wysokowęglowa |
| Długość całkowita [mm]: | 95 |
| Wyposażenie: | 1 brzeszczot |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Współpracuje z produktem: | Concept ZK6010, Concept ZK6020 |
| Kolor: | Przeźroczysty |
| Liczba szt.: | 2 |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Współpracuje z produktem: | Concept ZK3020, ZK3010 |
| Kolor: | Przeźroczysty |
| Liczba szt.: | 2 |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Współpracuje z produktem: | Concept ZK6010, Concept ZK6020 |
| Kolor: | Przeźroczysty |
| Liczba szt.: | 2 |
18,45 zł
| Funkcje: | 3 stopnie prędkości, Anti-aging, Lifting skóry, Masaż, Nawilżanie skóry, Oczyszczanie... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | EMS, Głowica pokryta 24-karatowym złotem, RF, Terapia czerwonym światłem |
| Kolor: | Czarno-złoty |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wyposażenie: | 1 x przewód USB do ładowania, Baza ładująca, Stacja dokująca, Szczoteczka |
| Czas działania: | do 21 dni |
|---|---|
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 35000 |
| Tryb pracy: | Codzienne czyszczenie, Masaż, Soft |
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia, Dla dzieci |
| Typ: | Soniczna |
| Liczba końcówek: | 4 |
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby pracy, Antypoślizgowa konstrukcja, Automatyczne wyłączanie, Ergonomicznie ukształtowany uchwyt... |
| Kolor: | Niebieski |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wyposażenie: | 4 wymienne końcówki, Przewód USB do ładowania |
| Czas działania: | do 40 dni |
|---|---|
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 48000 |
| Tryb pracy: | Bardzo delikatne czyszczenie, Codzienne czyszczenie |
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia |
| Typ: | Soniczna |
| Liczba końcówek: | 3 |
| Funkcje dodatkowe: | 3 wymienne końcówki, 5 trybów pracy, Ładowanie za pomocą kabla USB, Masuje tkanki miękkie, TurboClean... |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Indukcyjne |
| Wyposażenie: | 3 wymienne końcówki, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Przewód USB-A |
| Czas działania: | do 60 dni |
|---|---|
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 24000 |
| Tryb pracy: | Clean, Soft |
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia, Dla dzieci |
| Typ: | Soniczna |
| Liczba końcówek: | 4 |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowa konstrukcja, Automatyczne wyłączanie, Ergonomicznie ukształtowany uchwyt, Podświetlenie... |
| Kolor: | Niebieski |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wyposażenie: | 4 wymienne końcówki, Przewód zasilający |
Sugerowana cena producenta:
99 zł
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury, Filtr antyzapachowy |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 1500 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Kratka, Uchwyt |
Sugerowana cena producenta:
499,90 zł
| Funkcje: | 10 poziomów intensywności, Bezprzewodowy, Inteligentny timer |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Soniczna: | Tak |
| Czas pracy na akumulatorze [min]: | 180 |
| Wyposażenie: | 1 x szczoteczka do pielęgnacji twarzy |
108,00 zł
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Moc [W]: | 2700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Rodzaj produktu: | Szczotka główna |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | Creatulize X1 |
| Kolor: | Biały |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka główna |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Współpracuje z produktem: | SEYSSO Baby Penguin |
| Kolor: | Przeźroczysty |
| Liczba szt.: | 12 |
Wartość poza zestawem:
119,94 zł