- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (10)
AGD (61)
AGD do zabudowy (199)
AGD małe (3532)
Komputery i tablety (8)
Foto i kamery (14)
Rowery i hulajnogi (17)
Fitness i sport (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Podtynkowa |
|---|---|
| Długość [cm]: | 22 |
| Szerokość [cm]: | 21 |
| Wysokość [cm]: | 8 |
| Podłączenie wody: | 1/2 |
| Kolor: | Chrom |
| Funkcje: | Przepływ wody 12 l/min |
| Seria: | Ultra SlimLine |
Zakres od A do G
| 59.5 | |
| 203 | |
| Kolor producenta: | Szczotkowana stal nierdzewna |
| 203 x 59.5 x 65.8 | |
| 59.5 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 59.5 | |
| 203 | |
| Kolor producenta: | Szczotkowana stal nierdzewna |
| 203 x 59.5 x 65.8 | |
| 59.5 | |
Zakres od A do G
| Długość [cm]: | 38 |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Czas ochrony: | 32 tygodnie |
| Opakowanie wystarczy na: | 32 tygodnie |
| Zakres regulacji: | 1 - 38 cm |
| Zapięcie: | Zacisk |
| Cechy: | Estetyczny wygląd, Odporność na uszkodzenia |
| Długość [cm]: | 70 |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Przeznaczenie: | Dla psa |
| Czas ochrony: | 32 tygodnie |
| Opakowanie wystarczy na: | 32 tygodnie |
| Zakres regulacji: | 1 - 70 cm |
| Zapięcie: | Zacisk |
| Cechy: | Estetyczny wygląd, Odporność na uszkodzenia |
| Długość [cm]: | 38 |
|---|---|
| Kolor: | Beżowy |
| Przeznaczenie: | Dla psa |
| Czas ochrony: | 24 tygodnie |
| Opakowanie wystarczy na: | 24 tygodnie |
| Zakres regulacji: | 1 - 38 cm |
| Zapięcie: | Klamra |
| Cechy: | Estetyczny wygląd, Odporność na uszkodzenia |
| Długość [cm]: | 53 |
|---|---|
| Kolor: | Beżowy |
| Przeznaczenie: | Dla psa |
| Czas ochrony: | 28 tygodni |
| Opakowanie wystarczy na: | 24 tygodnie |
| Zakres regulacji: | 1 - 53 cm |
| Zapięcie: | Klamra |
| Cechy: | Estetyczny wygląd, Odporność na uszkodzenia |
| Długość [cm]: | 70 |
|---|---|
| Kolor: | Beżowy |
| Przeznaczenie: | Dla psa |
| Czas ochrony: | 28 tygodni |
| Opakowanie wystarczy na: | 24 tygodnie |
| Zakres regulacji: | 1 - 70 cm |
| Zapięcie: | Klamra |
| Cechy: | Estetyczny wygląd, Odporność na uszkodzenia |
| Długość [cm]: | 70 |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Przeznaczenie: | Dla psa |
| Czas ochrony: | 32 tygodnie |
| Opakowanie wystarczy na: | 32 tygodnie |
| Zakres regulacji: | 1 - 70 cm |
| Zapięcie: | Zacisk |
| Cechy: | Estetyczny wygląd, Odporność na uszkodzenia |
| Długość [cm]: | 70 |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Przeznaczenie: | Dla psa |
| Czas ochrony: | 32 tygodnie |
| Opakowanie wystarczy na: | 32 tygodnie |
| Zakres regulacji: | 1 - 70 cm |
| Zapięcie: | Zacisk |
| Cechy: | Estetyczny wygląd, Odporność na uszkodzenia |
| Długość [cm]: | 70 |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Przeznaczenie: | Dla psa |
| Czas ochrony: | 32 tygodnie |
| Opakowanie wystarczy na: | 32 tygodnie |
| Zakres regulacji: | 1 - 70 cm |
| Zapięcie: | Zacisk |
| Cechy: | Estetyczny wygląd, Odporność na uszkodzenia |
| Długość [cm]: | 70 |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Przeznaczenie: | Dla psa |
| Czas ochrony: | 32 tygodnie |
| Opakowanie wystarczy na: | 32 tygodnie |
| Zakres regulacji: | 1 - 70 cm |
| Zapięcie: | Zacisk |
| Cechy: | Estetyczny wygląd, Odporność na uszkodzenia |
| Długość [cm]: | 38 |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Czas ochrony: | 32 tygodnie |
| Opakowanie wystarczy na: | 32 tygodnie |
| Zakres regulacji: | 1 - 38 cm |
| Zapięcie: | Zacisk |
| Cechy: | Estetyczny wygląd, Odporność na uszkodzenia |
| Długość [cm]: | 38 |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Czas ochrony: | 32 tygodnie |
| Opakowanie wystarczy na: | 32 tygodnie |
| Zakres regulacji: | 1 - 38 cm |
| Zapięcie: | Zacisk |
| Cechy: | Estetyczny wygląd, Odporność na uszkodzenia |
| Długość [cm]: | 38 |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Czas ochrony: | 32 tygodnie |
| Opakowanie wystarczy na: | 32 tygodnie |
| Zakres regulacji: | 1 - 38 cm |
| Zapięcie: | Zacisk |
| Cechy: | Estetyczny wygląd, Odporność na uszkodzenia |
| Długość [cm]: | 75 |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Przeznaczenie: | Dla psa |
| Czas ochrony: | 16 tygodni |
| Opakowanie wystarczy na: | 16 tygodni |
| Zakres regulacji: | 1 - 75 cm |
| Zapięcie: | Klamra |
| Cechy: | Nietoksyczna |
Zakres od A do G
| 90.8 | |
| 190 | |
| Kolor producenta: | Szczotkowana czerń |
| 190 x 90.8 x 64.8 | |
| 94 | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
6 499 zł
Zakres od A do G
| 59.5 | |
| 203 | |
| Kolor producenta: | Szczotkowana stal nierdzewna |
| 203 x 59.5 x 65.8 | |
| 59.5 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 59.5 | |
| 185.3 | |
| Kolor producenta: | Szczotkowana stal nierdzewna |
| 185.3 x 59.5 x 65.8 | |
| 59.5 | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
3 499 zł
Zakres od A do G
| 75.9 | |
| 203 | |
| Kolor producenta: | Szczotkowana stal nierdzewna |
| 203 x 75.9 x 71.1 | |
| 75.9 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 59.5 | |
| 203 | |
| Kolor producenta: | Szczotkowana stal nierdzewna |
| 203 x 59.5 x 65.8 | |
| 61 | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
3 899 zł
Zakres od A do G
| 90.8 | |
| 177.5 | |
| Kolor producenta: | Inox |
| 177.5 x 90.8 x 75 | |
| Pojemność [l]: | 323 chłodziarka + 278 zamrażarka |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
12 499 zł
Zakres od A do G
| 91.2 | |
| 178.4 | |
| Kolor producenta: | Stal szczotkowana |
| 178.4 x 91.2 x 72.6 | |
| 93.7 | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
5 699 zł
Zakres od A do G
| 59.5 | |
| 203 | |
| Kolor producenta: | Szczotkowana stal nierdzewna |
| 203 x 59.5 x 65.8 | |
| 59.5 | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
3 549 zł
Zakres od A do G
| 91.2 | |
| 178.4 | |
| Kolor producenta: | Stal szczotkowana |
| 178.4 x 91.2 x 72.6 | |
| 173 | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
6 399 zł
Zakres od A do G
| 91.2 | |
| 178.4 | |
| Kolor producenta: | Szczotkowana stal nierdzewna |
| 178.4 x 91.2 x 72.6 | |
| 91.2 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 59.5 | |
| 203 | |
| Kolor producenta: | Szczotkowana stal nierdzewna |
| 203 x 59.5 x 65.8 | |
| 59.5 | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
3 849 zł
Zakres od A do G
| 59.5 | |
| 203 | |
| Kolor producenta: | Szczotkowana stal nierdzewna |
| 203 x 59.5 x 65.8 | |
| 59.5 | |
Zakres od A do G