- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (10)
AGD (61)
AGD do zabudowy (376)
AGD małe (3257)
Komputery i tablety (13)
Foto i kamery (12)
Rowery i hulajnogi (5)
Dom (1945)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 25 - 75 | |
| 370 | |
| Centralna (6-stopniowa) | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 45 | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Funkcje dodatkowe: | Mulczowanie, Technologia EasyEdge |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 60 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wyposażenie: | Dwustronny bit, Zaczep do paska |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | 1.5 - 13 mm |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 80 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wyposażenie: | 2 akumulatory, Ładowarka, Walizka |
| 25 - 75 | |
| 330 | |
| Centralna (5-stopniowa) | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 30 | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Funkcje dodatkowe: | Składany uchwyt |
| Przeznaczenie: | Do domu |
|---|---|
| Funkcje: | Gumowa krawędź, Trzonek w zestawie |
| Materiał włosia: | Gąbka, Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Do domu |
|---|---|
| Funkcje: | Gumowa krawędź, Trzonek w zestawie |
| Materiał włosia: | Tworzywo sztuczne |
Sugerowana cena producenta:
32,99 zł
| 1x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | 1/2" |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 20 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2400 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 800 |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 4 |
| Zalety: | Czyszczenie trudno dostępnych miejsc, Delikatna dla dziąseł, Dokładna higiena jamy ustnej, Usuwanie przebarwień |
| Współpracuje z produktem: | Philips DiamondClean, Philips DiamondClean 9000, Philips DiamondClean Smart, Philips EasyClean, Philips Essence+... |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | 1/2" |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3000 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 270 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 4 |
| Zalety: | Czyszczenie trudno dostępnych miejsc, Delikatna dla dziąseł, Dokładna higiena jamy ustnej, Usuwanie przebarwień |
| Współpracuje z produktem: | Philips DiamondClean, Philips DiamondClean 9000, Philips DiamondClean Smart, Philips EasyClean, Philips Essence+... |
Sugerowana cena producenta:
259 zł
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 2 |
| Zalety: | Czyszczenie trudno dostępnych miejsc, Delikatna dla dziąseł, Dokładna higiena jamy ustnej, Usuwanie przebarwień |
| Współpracuje z produktem: | Philips DiamondClean, Philips DiamondClean 9000, Philips DiamondClean Smart, Philips EasyClean, Philips Essence+... |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki magnetycznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 4 |
| Zalety: | Czyszczenie płytki nazębnej, Delikatna dla dziąseł, Delikatna dla zębów, Wybielanie zębów |
| Współpracuje z produktem: | Oral-B seria iO |
Sugerowana cena producenta:
199,99 zł
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 4 |
| Zalety: | Czyszczenie płytki nazębnej, Dokładna higiena jamy ustnej, Usuwanie przebarwień, Wybielanie zębów |
| Współpracuje z produktem: | Philips DiamondClean, Philips DiamondClean Smart, Philips EasyClean, Philips FlexCare, Philips FlexCare Platinum... |
Sugerowana cena producenta:
159 zł
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 4 |
| Zalety: | Czyszczenie płytki nazębnej, Czyszczenie trudno dostępnych miejsc |
| Współpracuje z produktem: | Philips Sonicare |
Sugerowana cena producenta:
239 zł
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne |
|---|---|
| Funkcje: | Możliwość mycia w zmywarce |
| Powłoka zewnętrzna: | Stal nierdzewna |
| Zawartość zestawu: | 1 x Garnek 18 cm, 1 x Garnek 20 cm, 1 x Garnek 22 cm, 3 x Pokrywka |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 4 |
| Zalety: | Czyszczenie trudno dostępnych miejsc, Delikatna dla dziąseł, Dokładna higiena jamy ustnej, Usuwanie przebarwień |
| Współpracuje z produktem: | Philips DiamondClean, Philips DiamondClean 9000, Philips DiamondClean Smart, Philips EasyClean, Philips Essence+... |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 2 |
| Zalety: | Czyszczenie trudno dostępnych miejsc, Delikatna dla dziąseł, Dokładna higiena jamy ustnej, Usuwanie przebarwień |
| Współpracuje z produktem: | Philips DiamondClean, Philips DiamondClean 9000, Philips DiamondClean Smart, Philips EasyClean, Philips Essence+... |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Liczba szt.: | 2 |
| Zalety: | Czyszczenie płytki nazębnej, Delikatna dla dziąseł, Idealna dla dzieci |
| Współpracuje z produktem: | Philips HealthyWhite+, Philips Sonicare for Kids |
Sugerowana cena producenta:
79 zł
| Przeznaczenie: | Do sprzątania |
|---|---|
| Funkcje: | Odłączany odkurzacz ręczny, Dla alergików, Dla posiadaczy zwierząt |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 1.2 |
| 86 | |
| Typ filtra: | Zmywalny |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
| Zasięg pracy [m]: | 5 |
Sugerowana cena producenta:
139 zł
| Przeznaczenie: | Do sprzątania |
|---|---|
| Funkcje: | Odłączany odkurzacz ręczny, Dla alergików |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje dodatkowe: | Konstrukcja typu 2w1 |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 1.2 |
| 76 | |
| Typ filtra: | Zmywalny |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
| Zasięg pracy [m]: | 6.5 |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Czyszczenie padów mopujących w gorącej wodzie oraz suszenia gorącym powietrzem, Nawigacja VersaLift... |
| 220 | |
| 70 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 270 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.395 |
Sugerowana cena producenta:
6 299 zł
| Przeznaczenie: | Do domu |
|---|---|
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Turboszczotka, Zwijacz przewodu |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje dodatkowe: | Parkowanie pionowe, Parkowanie poziome, Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika... |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 3 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 25.2 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do domu |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Możliwość wymiany baterii, Podświetlana szczotka, Wyświetlacz, Odłączany odkurzacz ręczny... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie, Schowek na akcesoria, Wskaźnik ładowania akumulatora |
| 60 | |
| 60 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.8 |
| 86 | |
| Typ filtra: | Cyklonowy, Metalowy, Mikrofiltr, Przeciwpyłowy |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wi-Fi, Funkcja mopowania |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne podnoszenie mopa, Automatyczne wznawianie postępu od ostatniej pozycji... |
| 225 | |
| 20 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 270 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.395 |
Sugerowana cena producenta:
5 099 zł
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia, Do domu |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Możliwość wymiany baterii, Podświetlana szczotka, Odłączany odkurzacz ręczny, Regulacja mocy ssania... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie, Oświetlanie odkurzanego miejsca, Sterowanie w rączce |
| 40 | |
| 40 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.3 |
| 82 | |
| Typ filtra: | Wylotowy |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
| Napięcie akumulatora [V]: | 29.6 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Możliwość wymiany baterii, Podświetlana szczotka, Wyświetlacz, Odłączany odkurzacz ręczny... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczna regulacja mocy, Odłączana rączka umożliwiająca czyszczenie mebli i samochodu... |
| 90 | |
| 90 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.6 |
| 68 | |
| Typ filtra: | Antyalergiczny, Wymienny, Zmywalny |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
Sugerowana cena producenta:
1 649 zł
| Napięcie akumulatora [V]: | 21.6 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do sprzątania |
| Funkcje: | Podświetlana szczotka, Odłączany odkurzacz ręczny, Regulacja mocy ssania, Dla posiadaczy zwierząt |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Samostojąca konstrukcja |
| 75 | |
| 45 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.6 |
| 79 | |
| Typ filtra: | Antyalergiczny |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
Sugerowana cena producenta:
809 zł
| Napięcie akumulatora [V]: | 29.6 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Możliwość wymiany baterii, Podświetlana szczotka, Rura teleskopowa, Wyświetlacz... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Ekran LCD, Wykrywanie brudu |
| 90 | |
| 90 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.6 |
| 84 | |
| Typ filtra: | HEPA |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |