- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1430)
AGD (218)
AGD małe (117)
Komputery i tablety (510)
Smartfony i zegarki (672)
Foto i kamery (29)
Gaming (52)
Fitness i sport (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S25 Ultra |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
249 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | Bluetooth |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biało-szary |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
329 zł
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 17 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 16 Pro |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| 1.7 | |
| 2400 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje dodatkowe: | Dwustronny wskaźnik poziomu wody, Podświetlony przycisk włączenia i wyłączenia, Schowek na przewód... |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne centrowanie pieczywa, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Liczba tostów: | 2 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja rozpoznawania nachylenia, Magnetyczne przytwierdzanie do obudowy tabletu, Technologia Palm Rejection |
| Rodzaj: | Rysik |
| Kompatybilność: | iPad (od 2018 roku) |
| Ładowanie magnetyczne: | Nie |
| Sposób ładowania: | USB-C |
Zakres od A do G
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 256 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 512 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
Zakres od A do G
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Silikon |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S26 Ultra |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy S26 Ultra |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| 1.5 | |
| 1200 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Ceramika |
| Funkcje dodatkowe: | Kontroler Strix, Podświetlony przycisk włączenia i wyłączenia |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| 1 | |
| 2200 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączenie, Bezpieczna odchylana pokrywka z blokadą, Bezprzewodowa konstrukcja... |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
319 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biało-niebieski |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Magnetyczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
Zakres od A do G
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina,IPS | |
| 128 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
Zakres od A do G
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |