- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1430)
AGD (218)
AGD małe (117)
Komputery i tablety (510)
Smartfony i zegarki (672)
Foto i kamery (29)
Gaming (52)
Fitness i sport (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Optyczno-mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Dla graczy: | Tak |
| Kolor: | Biało-czerwony |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Optyczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
849 zł
Sugerowana cena producenta:
69,99 zł
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
Zakres od A do G
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 128 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
Zakres od A do G
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Silikon |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S26+ |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy S26+ |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatycznie wyłącza się po 5 minutach nieaktywności, Technologia Palm Rejection |
| Kompatybilność: | iPad (10. generacji), iPad (11. generacji), iPad (6. generacji), iPad (7. generacji), iPad (8. generacji)... |
| Ładowanie magnetyczne: | Nie |
| Sposób ładowania: | USB-C |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Ładowanie za pomocą kabla USB-C |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kompatybilność: | OnePlus Pad Go 2 |
| Ładowanie magnetyczne: | Nie |
| Sposób ładowania: | USB-C |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB-C |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S24 FE |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy S24 FE |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui nakładka |
| Materiał: | Mikrofibra, Silikon |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16e |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 16e |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne centrowanie pieczywa, Automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku zablokowania pieczywa... |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Moc [W]: | 860 |
| Liczba tostów: | 2 |
| Wykonanie obudowy: | Stal nierdzewna |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB, USB-C |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Optyczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| 1.7 | |
| 2200 | |
| Funkcje dodatkowe: | Nienagrzewający się uchwyt, Podświetlony przycisk włączenia i wyłączenia, Wylewka zapobiegająca kapaniu |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |